Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy warto montować taki zestaw?


LEITZ555

Rekomendowane odpowiedzi

czekam na nie z allegro,moje gorne sa juz tak wyrabane ze strach jezdzic, dol w miare ok.

Czy te ze zdjec to jest ten slawny lamforder? jest tam znaczek audi i litery LMO

Jesli tak to jeszcze posmigam mysle troche,te sa z anglika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wybite używane ori wahacze wytrzymają dużo więcej niż chińska tandeta za 400 zł :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dwa dolne dachsteiny z allegro w tamtym roku za 200zł i jeden banan po 10tys już ma takie luzy że szok.Kolega przy Audi A6 ma lemy i już trzeci rok jeżdzi po stolicy,zrobił chyba 50tys na 17kołach i nić nie stuka,a ja jeżdżę na 15tkach i wymieniam wahacze razem z olejem w silniku.Teraz na górę założyłem Master sporty jak nie wytrzymają 10tys,to odżałuje i kupie lemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dotarly wahacze,sa w duzo lepszym stanie niz moje,nie ma luzow i wyciekow z pod gum nie byly tez czyszczone i picowane do sprzedaży bo caly sie ujeb... jak tylko ogarne sie po sylwestrze zabieram sie za wymiane.Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko aby gumowych tuleji nie skręcać na podnośniku, tylko po opuszczeniu auta :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dotarly wahacze,sa w duzo lepszym stanie niz moje,nie ma luzow i wyciekow z pod gum nie byly tez czyszczone i picowane do sprzedaży bo caly sie ujeb... jak tylko ogarne sie po sylwestrze zabieram sie za wymiane.Pozdrawiam :hi:

tam nie ma co wyciec :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ktoś Ci je oliwił :decayed::naughty:

smar to jest w przegubie :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tych przegobach byl smar z woda gdyz popekaly i wyciekalo to,sam zreszta wstrzykiwalem olej ale to do dolnych przegobow gdyz skrzypialy jak drzwi od stodoly.Zalozylem uzywane ori, dzisiaj tylko gorne.Nie bylo zadnych problemow z zapieczonymi srobami.Odrazu lepiej sie jedzie po nierownosciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeżeli kogoś nie stać na sensowny komplet wahaczy to po koleji wymieniać te które stukają. Nie wiesz w jakim stanie są może też mają już troche na stukane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tych przegobach byl smar z woda gdyz popekaly i wyciekalo to,sam zreszta wstrzykiwalem olej ale to do dolnych przegobow gdyz skrzypialy jak drzwi od stodoly.Zalozylem uzywane ori, dzisiaj tylko gorne.Nie bylo zadnych problemow z zapieczonymi srobami.Odrazu lepiej sie jedzie po nierownosciach

chyba chodziło Ci o wahacze :gwizdanie: :wink4:

ja tam nic nie wstrzykuję i nie skrzypią ani nie ciekną :gwizdanie: :cool1: (bo nie mają czym w tym momencie :polew: :polew: :polew: :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wybite używane ori wahacze wytrzymają dużo więcej niż chińska tandeta za 400 zł :hi:

Ja kupiłem Kraft'a w Norauto, zapłaciłem 650zł za komplet i kula już rok i prawie 20tys, bez żadnych luzów, stuków itp przy zawieszeniu 1BE i 16" kołach :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grunt ,że wszystko chodzi Ci dobrze i cicho

po 60k i np.17 " gdyby dalej tak się spisywały do Lemforder padnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wytrzymają jeszcze drugie tyle, co już przejechały, to tak będę zadowolony :decayed: Generalnie jak na zestaw za 650zł, to już jestem zadowolony, bo liczyłem, że pewnie z 10tys i znowu wymiana, a tu zdziwienie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...