Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Moje Audi A4 1,8 T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje autko Audi A4 1,8T

Model: AUDI A4 B5

Rok: 1998

Kraj Pochodzenia: Szwajcaria

Opakowanie: Sedan

Silnik:

-Pojemność: 1781,00 AEB

-Szacowana Moc: 180-200 KM / 235-245 Nm

-Paliwo najmarniej 98

Zawieszenie:

-Zawieszenie Audi od S-Line lekko opuszczone(

Układ Napędowy

-Napęd: na Przód

Układ Wydechowy:

-Podstawowy brak katalizatora

Układ Hamulcowy

- seria

Koła

-16 cali dwa rodzaje oryginalne zimowe 7cali 205/55/16 letnie nie oryginalne 7 cali 205/55/16

Wnętrze:

-Fotele pół kubełkowe

-4x Airbag

-Klimatyzacja

-Sprzęt Audio *

-ABS

-el.przednie szyby

-szyberdach

-Turbo Timer HKS

Audio

-Radio Kenwood KDC-W7141UY

Na zewnątrz

-usunięte listwy dolne na drzwiach i błotnikach (1,2,3 zdjęcie z listwami a 4 zdjęcie bez listw )

Planowane na początek zmiany:

-wymiana felg letnich 16 na 17 cali

-turbo timer

-założenie komputera pokładowego

-wymiana głośników

-w późniejszym czasie wymian turbiny na K04 i kolektor

Zmiany które wprowadzono to:

-auto zostało opuszczone 40mm

- założono felgi 18 cali z oponami 225/40/18

-zegar doładowania na którym osiągam 1bar

URL=http://www.fotosik.pl]08b47f7d3f93b5eamed.jpg[/url]

b196da4fda7b1809med.jpg

190ea1259d39c021med.jpg

bfc7b8e8f3449be7med.jpg

67f76a8d8107dfa8med.jpg

6f88b0caf1297095med.jpg

a6004d3639f5cf4dmed.jpg

d72247c0af733be6med.jpg

ce4431bb16bb0312med.jpg

2f38762231ac7817med.jpg

Opublikowano

furka fajna,ale felgi to prawdziwy festyn :no: pomaluj je w jeden kolor i na zimę będą jak znalazł

Opublikowano

Pamiętaj, że w B5 nie było s-line :wink4:

Ładny sedanik, co to za ledy masz? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Witam te ledy to listwa ledów kupiona na allegro zalana w silikonie na 12V.[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 13:53_________________________________________________Właśnie kupiłem Turbo Timer HKS typ 0 i na dniach będę zakładał. Pozdrawiam

705fb74604474d8fmed.jpg

Opublikowano

zmien te kola prosze :polew: takie ładne ałdi a tak je zepsułes, gdzie turbotimer kupiles ?

Opublikowano

NICE ... NICE ... taka sama prośba jak u kolegów wyżej... Zmien felgi bo szkoda tego jak kolega napisał "AŁDI"

Opublikowano
  • Autor

Samochód kupiłem z tymi felgami w opisie jest napisane że felgi będę zmieniał na 17 cali. W warszawie facet ogłasza się na allegro, podaje link: http://allegro.pl/hks-type-0-turbo-timer-nowy-greddy-apexi-defi-i2020512610.html

Jeszcze zapraszam chętnych do nowo powstałego forum Drivers Agresiv team , podaje Link: http://www.dac.pun.pl

Opublikowano

ładna :good: ...tylko te felgi :gwizdanie:

Opublikowano

Ledy i emblemat S-line z grilla out :thumbdown:

Założyłbym jeszcze lampki zespolone od polifta, wtedy :kox: ew. jak chcesz dzienne światła, to zespolone lampy od polifta przerób na Bi-ksenonowe i DRL pod H7 :wink4:

Tak po za tym, furka cacy :good:

P.S Zapodaj jakieś fotki wnętrza :cool1:

Opublikowano

Ledy i emblemat S-line z grilla out :thumbdown:

Założyłbym jeszcze lampki zespolone od polifta, wtedy :kox: ew. jak chcesz dzienne światła, to zespolone lampy od polifta przerób na Bi-ksenonowe i DRL pod H7 :wink4:

Tak po za tym, furka cacy :good:

P.S Zapodaj jakieś fotki wnętrza :cool1:

Czepiasz się :decayed::wink4:

Nie pisałem wcześniej żeby nie było, że to ja się czepiam :polew::decayed:

Na chwilę obecną szału nie ma ale po zmianach, kto wie :good:

Opublikowano

Ledy i emblemat S-line z grilla out :thumbdown:

Założyłbym jeszcze lampki zespolone od polifta, wtedy :kox: ew. jak chcesz dzienne światła, to zespolone lampy od polifta przerób na Bi-ksenonowe i DRL pod H7 :wink4:

Tak po za tym, furka cacy :good:

P.S Zapodaj jakieś fotki wnętrza :cool1:

Czepiasz się :decayed::wink4:

Nie pisałem wcześniej żeby nie było, że to ja się czepiam :polew::decayed:

Na chwilę obecną szału nie ma ale po zmianach, kto wie :good:

Teraz wyjdzie na to, że ja się czepiam :disgust::decayed:

Felgi psują efekt, gdyby były normalne srebrne to wyglądałaby o niebo lepiej :good:

Opublikowano

witamy kolejne B5 s-line na forum :decayed:

Opublikowano

witamy kolejne B5 s-line na forum :decayed:

:polew: szport-lajn b"funf" :decayed:
Opublikowano

fajny S-line :decayed: rzekłbym unikat, bo jak koledzy piszą, b5 nie było w S-line ;) no i czym prędzej zrzucaj te koła, nawet na stal z zimówkami a na sezon ładuj jakieś 18stki :decayed:

do planów dopisałbym przednie lampki polifciaki z soczewkami i na tył poliftowe ledy, tak na dobry początek.

z tym turbotimerem dobry pomysł, żywotność turbawki przedłużysz :)

Opublikowano

-Szacowana Moc: 180-200 KM / 235-245 Nm

to jeszcze mnie zastanawia :mysli:
Opublikowano

-Szacowana Moc: 180-200 KM / 235-245 Nm

to jeszcze mnie zastanawia :mysli:

w końcu eS-LAJN

Opublikowano

Może ktoś pożyczy po prostu koledze zegar doładowania i zobaczy ile ładuje i jeśli nie zobaczy 1.5b na k03 to chiiiiba się lekko przeliczył :)

Kolor fajny, koła remiza :)

Opublikowano
  • Autor

Witam dzisiaj założyłem Turbo Timer HKS działa bez zarzutu. Gasze sobie auto, wyjmuje sobie kluczyk ze stacyjki, wysiadam zamykam samochód z pilota, włączam alarm a silnik nadal pracuje tyle czasu ile sobie ustawie na Turbo Timerze. Pozdrawiam :) :) :> :>

Opublikowano

Fajny bajer, ale czytałem że autach o mocy rzędu 150km mało przydatny. Każdy rozsądny kierowca nie szarżuje autem pod koniec jazdy i od razu go nie gasi, bo wie na jakiej zasadzie działa turbina i jakie temperatury osiąga poprzez ostrą jazdę. Przy normalnym użytkowaniu samochodu Turbo Timer nie spełnia swojej roli, a jedynie jest zamontowany w samochodzie i cieszy właściciela.

Opublikowano

Fajny bajer :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.