Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No dokladnie z kasą tak robimy kto sie zapisze płaci wszystko odrazu a jak nie przyjedzie to ma pecha :D Przepijemy hehe

Opublikowano

to ja sie pisze tylko jaki termin :?: zeby mi w srodku sesji nie przyszlo wyjezdzac :P bo przez was obleje studia :lol::lol:

Opublikowano
to ja sie pisze tylko jaki termin :?: zeby mi w srodku sesji nie przyszlo wyjezdzac :P bo przez was obleje studia :lol::lol:

Połowa lutego zapewne.Ale jak trzeba będzie to ustawimy tak , aby się wszyscy załapali :wink:

Opublikowano
mysle ze decyzja (gdzie i kiedy) powinna zapasc dosc szybko, zeby mozna jeszcze zorganizowac odpowiednia ilosc miejsc. w gorach sa przewaznie rezerwacje duzo wczesniej

Dokładnie.I dlatego trzeba zrobić rozpoznanie , kiedy kończą się sesje i wtedy możemy ustalać termin

Opublikowano
hmm przeciez w weekendy nie robia egzaminow :P

Murzynku , a studenci zaoczni ?? :wink:

Opublikowano

no mi to do 8 lutego czyli 18,19 luty mozemy jechac

OK termin ustalony teraz kasa :mrgreen:

Opublikowano
moze piurko2 bo ostatnio zalatwil to perfekcyjnie :grin:
fakt robote odwalil super, PIURKO2 zostanie organizatorem wszystkich ogolnopolskich zlotow ;)

gory czy mazury wszystko jedno

Opublikowano
:grin: nie no moze mu damy spokoj teraz bo biedny ma kawal drogi w te gory ale w lecie go pomeczymy :mrgreen:
Opublikowano

lukas23, ok nie robimy juz OT, ale pamietaj ze A4 juz nie wpuszczaja na mazury :roll:

Opublikowano

całkiem niezła inicjatywa :cool:

szkoda tylko ze tak daleko - dla mnie za daleko :cry:

Opublikowano

zdeniu, zartujesz, ja jechalem 600km na mazury to i Ty dasz rade, w koncu masz TDi

Opublikowano

Murzynek jeden bedzie jechal tysiac zeby byc i sie pokazac a drugi to moze jakby robili u niego w miescie to moze sie pojawi

Dlatego Pozdrawiam wszystkich tych co rusza swoje 4 litery i beda na rocznicy :grin:

Opublikowano

Ten temat będzie miał 16 kilometrów heheh

Ja jutro lece na dolny śląsk więc sie spotkam z grzesiem i pogadamy , przynajmniej ceny mniej więcej sprawdzimy itd :)

Opublikowano
Ja jutro lece na dolny śląsk

Sorry za OT - ale dokladniej ?? :twisted: Zostan na niedzielny spocik :cool:

Opublikowano

Ja bede kolo jeleniej gory :) Moze bede wracal w niedziele przez wrocek zobacze napisze jeszcze :)

Opublikowano
Twardziel :lol:

taaa, abstynent cholera:)

[ Dodano: 28-10-2006, 00:10 ]

ma pecha :D Przepijemy hehe

na pewno sie nie zmarnuje...

Opublikowano
zdeniu, zartujesz, ja jechalem 600km na mazury to i Ty dasz rade, w koncu masz TDi

większy probelm jest z czasem tak więc wszystko zalezy od terminu :cool:

jeden bedzie jechal tysiac zeby byc i sie pokazac a drugi to moze jakby robili u niego w miescie to moze sie pojawi

stary wybacz ale jak juz pisałem, odległość wiąże się z czasem a tym jest u mnie gorzej

ale nie jest to przesądzone

jak będzie znany dokładny termin i miejsce to kto wie

może będzie mi dane poznać Was osobiście :twisted:

Opublikowano
ale nie jest to przesądzone

widzisz zdeniu takie myslenie to lubie a nie odrazu ze nie :grin: oby sie powiodlo :wink:

Opublikowano

zdeniu musisz przyjechac, b o widze ze ostatnio spiety chodzisz, a tak to sie z dzikami wyluzujesz :cool:

Opublikowano

Dziś dzwoniłem do Wisły pytać ile kulig kosztuje i dowiedziałem się , że za kulig saniami do których wchodzi 15 ludzików , buli się 120zł.Czyli 8zł na głowe :twisted:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.