Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm uwazam ze z Izby moze nas nie wyrzuca jak zajmiemy cala chate gorzej z tego hotelu :lol:

Opublikowano
hmm uwazam ze z Izby moze nas nie wyrzuca jak zajmiemy cala chate gorzej z tego hotelu :lol:

Na 100% Nas niewyrzucą a jak rano zapytasz czy było głośno to odwpowiedź właściciela brzmi nie nic niesłyszałem heheh. Sprawdzone kilka razy

Ile osób jedzie z kobiałkami ew. z dziećmi bo musiałbym wiedzieć co z moją malutką żoną :lol:

Opublikowano
odwpowiedź właściciela brzmi nie nic niesłyszałem

o to prawie tak samo jak bylo na mazurach nawet nas za rok zaprosili tylko gorzej bylo z rowerami bo w nocy pojechaly gdzies same :lol:

Opublikowano

[ Dodano: 01-11-2006, 21:18 ]

lukas23, no niekoniecznie, bo jak ja dzwonilem za ladowarka, to pani powiedziala wprost zebysmy jednak juz nie przyjezdzali ;) ...tylko matrix19 byl zachwycony :twisted:

ladna grupka juz nam sie zrobila :D z kobialkami to chyba jeszcze nikt do konca nie zdecydowal...ahh sorki 1 zona ma byc ;)

Opublikowano

ładny dym musiał być, jak Was widzieć nie chcą :roll:

Opublikowano
Ile osób jedzie z kobiałkami ew. z dziećmi bo musiałbym wiedzieć co z moją malutką żoną :lol:

ja z kobiałką :mrgreen:

Opublikowano

tam dym odrazu ;) nie byli przygotowani na calonocne zabawy

Opublikowano

e tam dym w lutym bedzie powtorka takze lepiej sie stawcie bo stracicie najlepsza imprezke :lol:

Opublikowano

lukas23, zapraszamy matrixa19 wraz z funklubem naszego forum?? :lol:

Opublikowano

pasowało by z 2 gości, żeby to wszystko zarejestrować :mrgreen:

Opublikowano
pasowało by z 2 gości, żeby to wszystko zarejestrować :mrgreen:

Co zarejestrować ??

Opublikowano

lukas jest opiekunem duszyczek ktorye zabladza i tworzy dokumentacje fotograficzno filmowa ...niestety - bo czasem lepiej nie pamietac ;)

Opublikowano

tak tylko gorzej jak kamera wpadnie w szau to pozniej nie mam czym uwieczniac tych wspanialych chwil ale w tym roku beda 2 kamery :mrgreen:

Opublikowano

Panowie - pewnie zaraz naskoczycie na mnie albo Wasze kobiety... ale po jaką cholerę nam "nasze kobiety" na takim wyjeździe... Ciężko sie bedzie na maxa wyluzować...

Opublikowano

www.tomboy.pl, ;) a co zonka powie jak jej znowu nie wezmiesz??

Opublikowano

ja pisalem juz wyzej

jestem wygodnicki i lubie miec pełną obsługe :mrgreen:

Opublikowano
lukas23 napisał/a:

zdeniu napisał/a:

a jak bedzie wyglądała sprawa pokoji

no ja juz z Tomboyem nie spie raz mi wystarczy

Nie wiem co www.tomboy.pl Ci zrobił ale podejrzewam ze pozostawiło to głęboki uraz na Twojej psychice

oj tam dupka go troszkę bolała to wszystko :oops:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano

oj tam dupka go troszkę bolała to wszystko :oops:

:shock: :mrgreen: :lol::grin: :twisted:

Opublikowano
zdeniu napisał/a:

lukas23 napisał/a:

zdeniu napisał/a:

a jak bedzie wyglądała sprawa pokoji

no ja juz z Tomboyem nie spie raz mi wystarczy

Nie wiem co www.tomboy.pl Ci zrobił ale podejrzewam ze pozostawiło to głęboki uraz na Twojej psychice

oj tam dupka go troszkę bolała to wszystko :oops:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

no i sie wydalo dlaczego tomboy nie chce brac kobitki ;)

Opublikowano
oj tam dupka go troszkę bolała to wszystko :oops:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hehehhehehe - ten tekst można żle zinterpretować:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.