Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r


grzesioo

Rekomendowane odpowiedzi

oj na to raczej nikt nie pojdzie bo sesje sie zaczynaja chociaz zaraz po nowym roku :wink:

No właśnie i dlatego chyba lepsze rozwiązanie to pierwze dni marca.To jedynie 2 tygodnie przesunięcia naszego pierwszego terminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę że niezła imprezka się szykuje... :lol: Tylko trudno się deklarować ,w moim przypadku , na coś za 5 miesięcy. :sad:

Już tylko 4 zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja deklaruję żonkę jak wcześniej pisałem bo gdzie tam ona mnie puści samego z DZIKAMI w tango :mrgreen: może bym już nie wrócił tak by mi się spodobało :lol::lol::cool: nie no bedzie luz chyba juz wszystko widziała jesli o mnie chodzi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zony uspi sie kolo 23 (jak do tej pory wytrzymaja z nami ) a my dalej do rana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej wystarczy niewielka dawka

zdeniu jak tak to lepiej uwazaj zeby pozniej nie trzeba bylo placic za psychoterapie :mrgreen: z nami to nie zarty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie i rozmawiałem :) Cena za nocleg z wyżywieniem 50zł . Z rezerwacją na termin , który nas intereuje , nie będzie raczej problemu , tylko trzeba jeszcze sprawdzić kiedy kończą się ferie zimowe , bo wtedy mają największy młyn.Trzeba będzie wpłacić zaliczkę za rezerwcje.Co do kuligu to Pani się dowie o aktualne ceny.Dostałem też ares ich nowej strony www.pensjonattrojstyk.pl .Także zaraz poszukam info o feriach zimowych i możemy zacząć działać z rezerwacją :wink:

Sprawdziłem i ferie zimowe kończą się 25 lutego.Także chyba trzeba będzie nasz termin przesunąć , bo w czasie ferii nie ma szans na miejsca.Pierwszy weekend po feriach to 2.3.4 marca

Czyli tak jak żech godoł :mrgreen:

Ja proponuje sylwestra :mrgreen: tez jest tam pyszna zabawa tylko niewiem czy już niejest zajęte ponoć jeden koles wynajmuje cały dom i jest niezła jadka

[ Dodano: 02-11-2006, 20:26 ]

f*ck, :sad: to teraz ferie trwaja 1,5 miesiaca?? :shock:

W róznych regionach Polski jest inny termin ferii w sumie trwa to 1,5 miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej wystarczy niewielka dawka

mojej też :mrgreen: to ten temat mamy załatwiony

a co do tego

Ja proponuje sylwestra tez jest tam pyszna zabawa tylko niewiem czy już niejest zajęte ponoć jeden koles wynajmuje cały dom i jest niezła jadka

to jestem za a nawet bardzo za :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zima będzie tak długa jak ostatnia to nie powinno być problemu ze śniegiem na początku marca :!:

a juz sie nastawiałem na połowę lutego :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie śledze ten wątek ... może się skusze, ale to jeszcze odległy termin więc się nie deklaruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ,a może by Sylwka zrobić ???

Jest listopad.Będzie cud jak znajdziesz wolne miejsca i w dodatku na większą ilość osób.Niektóre ośrodki mają rezerwacje na sylwestra rok do przodu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ,a może by Sylwka zrobić ???

Jest listopad.Będzie cud jak znajdziesz wolne miejsca i w dodatku na większą ilość osób.Niektóre ośrodki mają rezerwacje na sylwestra rok do przodu :lol:

Ja mówiłem o IZBIE chociaz tam pewno też sylwester zamawiany jest rok do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...