Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Montaż elektrycznych szyb tył.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przejrzałem pare wątków na temat montażu szyb z tyłu. lecz NADAL NIE MOGE ROZGRYŹĆ JAK JE podłączyć. może ktoś z was wstawi fotki jak na kostkach sa łączone. jakie kolory kabi powinny być. w innych watkach tego nie ma a ułatwiło by mi to montaż i zostało by dla potomnych.

Opublikowano

a ty chcesz cala wiazke sam sobie wyrezac czy jak? lepiej kupic gdzies uzywana gotowa nie sa to duze pieniadze a pozniej tylko podpinasz wtyczki i gra wszystko

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

kupiłem wiazki lecz kostki sie nie poktywaja tymi samymi kolorami kabli oraz pinami. i d*pa. załozyłem osobny watek ale jak narazie nikt nie kwapi mi sie pomóc

Opublikowano

no ja tez mam problem co gdzie podpiąć :(:( bo nic się ni zgadza może pomożecie jaka wtyczka gdzie podpiąć

Opublikowano

Jak z tyłu były korby, to pewnie trzeba pociągnąć instalację od słupków B do całej reszty.

Macie problem z podłączeniem wszystkiego, czy tylko z częścią połączeń ( z którymi przewodami) ?

Opublikowano

ja miałem przód w elektryce wiązka już jest cała pociągnięta pod dywanem tylko nie wiem jak się wpiąć w słupku pod kierownica bo strona pasażera jest bez problemowa :) i gdzie wpiąć zielona wtyczkę bo nigdzie jej przełożyć nie mogę wiązkę mam chyba z 97 roku

Opublikowano

PaWeł111 ile przewodów i jakie kolory dochodzą do tej zielonej kostki? bo to zalezy od rocznika i wyposazenia

krzysztof poczta doszła?

Opublikowano
ja miałem przód w elektryce wiązka już jest cała pociągnięta pod dywanem tylko nie wiem jak się wpiąć w słupku pod kierownica bo strona pasażera jest bez problemowa :) i gdzie wpiąć zielona wtyczkę bo nigdzie jej przełożyć nie mogę wiązkę mam chyba z 97 roku

Chodzi Ci o zieloną kostkę 10pin ?

Taką kostkę już masz przy słupku po stronie kierowcy, bo występuje ona również przy elektrycznych szybach sam przód. Pewnie trzeba przepiąć przewody z tej luźnej kostki do tej, którą już miałeś w instalacji.

Podaj kolory przewodów z tej kostki z którą masz problem i będziemy myśleć. :wink:

Opublikowano
  • Autor

tak poczta doszła. u mnie problem nie polega na pociagnieciu instalacji po aucie i popodpinaniu pod silniki szyb tył itp etc. ja mam problem jak podłaczyc to wszystko pod nogami kierowcy. kiedy piny z kostek z instalacji z drzwi nie pokrywaja mi sie z pinami kostek z instalacji co idzie po aucie. i tu mam problem. biorac kolor w kolor to tez zostaja kable badz brak.ale moze jak posiedze nad schematami to cos wymysle. topornie to idzie poniewaz nie umiem czytac schematów. jesli pomogło by to cos w pomocy dla mnie to mogłbym porobić zdjęcia kostek itp jak wyglada ten mój przypadek

---------- Post added at 19:27 ---------- Previous post was at 19:25 ----------

Tobie została tylko zieloona kostka do podpięcia ? reszte podłączyłes ? z jakiego schematu podpinałeś ?

Opublikowano

no ja nic nie podpiłem jeszcze tylko pociągnąłem wiązkę i też zauważyłem ze nic nie pasuje nawet kolory wtyczek :( a ta zielona kostka hmmmm czarna magia jedynie co pasuje to w drzwiach pasażera :)piny się pokrywają jutro zrobię fotkę

no kolego masz racje tylko ta kostka co jest zamontowana to tez jest w nic wpięta a 2 z "bolcami" nie da się podpiąć :(

Opublikowano
  • Autor

i zrobiłes fotke tego Twojego "sajgonu" ??jesli ktos by byłchętny mi pomóc - podjechał bym nawet do tej osoby i zeby mi pomógł to podłączyć to prosiłbym o kontakt.dam zarobić

Opublikowano

no niestety nie dałem rady bo autko w warsztacie stoi bo rozrząd wymieniam jak będę miał to wstawię

Opublikowano

ja mam wtyczkę identyczna jak z tego zdjęcia (zielona) i nie wiem gdzie ja wpiąć http://imageshack.us/photo/my-images/215/dsc03558fr.jpg/

tej ala kość słoniowa nie mam (to chyba do el. szyberka jest)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.