Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
no rozumiem ale widzisz że na tych fotach jest super bo szyba też jest czarna :decayed:

Ano jest...Teraz to mam mętlik :decayed: W sumie jak się zdecyduje na zamianę chromów to już nie będzie odwrotu bo jak mi się odwidzi Black to nie będzie mi się chciało później szukać kompletu chromów i wycinać kolejny raz szyby

Opublikowano

jak zmienisz na pakiet black to jestem pewien że ściemnisz szyby bo będzie niedosyt, z tym że ja wolałbym ori przyciemnienie a to znowu wycinanie szyb

Opublikowano

Mi się podoba black body i polecam :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pozbyłem się RNS-D i w aucie zagościło RNS-E 2010+ z ekranem LED, praktycznie nówka sztuka z Seata Exeo. Rok produkcji 07/2012

Jestem mega zadowolony z przesiadki.

p1050546h.jpg

p1050522l.jpg

p1050540b.jpg

Teraz wypatruje kompletu BOSE.

Opublikowano

RNS-E za***ista sprawa! sa jakies rozne softy do tego bo widze, ze masz troche inny wyglad menu?!

Opublikowano
  • Autor
RNS-E za***ista sprawa! sa jakies rozne softy do tego bo widze, ze masz troche inny wyglad menu?!

Ja nawet pojęcia nie mam jak na RNS-E starszej generacji menu wygląda, nigdy nie miałem okazji zobaczyć go w akcji także nie mam porównania

Opublikowano

A to że pokazuje z boku gdzie skręcić to od map zależy czy navi ma to w sobie?

Opublikowano
A to że pokazuje z boku gdzie skręcić to od map zależy czy navi ma to w sobie?

też będziesz miał:wink:

Opublikowano
A to że pokazuje z boku gdzie skręcić to od map zależy czy navi ma to w sobie?

też będziesz miał:wink:

No i elegancko coraz bardziej mam ciśnienie na rns-a i rezanko:decayed:
Opublikowano

Kurde u ciebie ten ekran jakiś wyraźniejszy jest i ogólnie mapa wygląda też inaczej niż w mojej:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
Kurde u ciebie ten ekran jakiś wyraźniejszy jest i ogólnie mapa wygląda też inaczej niż w mojej:eusathink:

To zasługa 2x wyższej rozdzielczości ekranu :)

Opublikowano
Kurde u ciebie ten ekran jakiś wyraźniejszy jest i ogólnie mapa wygląda też inaczej niż w mojej:eusathink:

To zasługa 2x wyższej rozdzielczości ekranu :)

Nowszy model? Mój chyba z 2007 jest, chociaż pewności nie mam, musiałbym sprawdzić :P

Opublikowano
  • Autor

Gały w chromie będą na pewno.

Opublikowano

A ile takie gałki kosztują jaki numer mają? Podejdą P&P?

Opublikowano
  • Autor
A ile takie gałki kosztują jaki numer mają? Podejdą P&P?

Gałka mała 8P0 919 070 A

Gałka duża: 8P0 919 069 A

Prawie pasują, trzeba nieco porzeźbić ale zakładają ludzie

Opublikowano

fajny sprzęcik :thumbup1:

Opublikowano

pozazdrościć tylko :kox:

Opublikowano
  • Autor
fajny sprzęcik :thumbup1:

3 miesiące ślęczenia na aukcjach non-stop i w końcu się udało kupić.

fajnie się prezentuje w świeżym tunelu prosto od ciebie :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.