Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O kuźwa teraz to mnie zaskoczyłeś tymi Osram a na długich to jakas masakra jak świecą:eek::thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

fura kozak...pogratulowac

Opublikowano
  • Autor
Artur, zobacz sobie żarniki Osram CBI. Posiadam juz pare miesięcy i nie widziałem lepszego światła. Na forum HidPlanet też sobie je chwalą.

By nie być gołosłownym

New Osram D2S Bulb Xenarc Cool Blue Intense

Pacze...

5000K, no ciekawą barwę mają. Zaraz poczytam i zadecyduje :)

Opublikowano

Kurcze tylko te Osramy to są D2S:kwasny: ja mam D1S

Opublikowano
  • Autor
Kurcze tylko te Osramy to są D2S:kwasny: ja mam D1S

Są też D1S . Z tego co czytam to wszędzie zachwalają te żarniki i może się na nie szarpnę :)

i-d1s-cool-blue-intense-5000k-xenarc-lampa-ksenonowa-osram-35w-pk32d-2.jpg

Opublikowano

Ja mam osramy i już rok śmigają i są ok:good: Tylko ori barwa 4300K. A Philipsy to ponoć 90% na allegro to podróby czajna:facepalm:

Opublikowano

cena tych coolblue znana w d1s??

Opublikowano

349zł sztuka

Opublikowano
349zł sztuka

Masakra:eek:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Nie sr** żarem. Recaro wkładacie a na bezpieczeństwo Wam szkoda : ))))

Opublikowano
Nie sr** żarem. Recaro wkładacie a na bezpieczeństwo Wam szkoda : ))))
Kto wkłada ten wkłada ja mam biedne speedy:decayed::grin:
Opublikowano

Szczerze mówiąc to nie wiem czy przy tak kiepski soczewkach jak te w ori w b6 jest sens wkładania tych żarników ;) Ludzie je wkładają np. do soczewek od Lexusa LS430/460/Acura

Jak to mówie. Eat this...

65r0q1.png ; )

Opublikowano
Szczerze mówiąc to nie wiem czy przy tak kiepski soczewkach jak te w ori w b6 jest sens wkładania tych żarników ;) Ludzie je wkładają np. do soczewek od Lexusa LS430/460/Acura

Jak to mówie. Eat this...

http://i50.tinypic.com/65r0q1.png ; )

Ja mam od B8:banan::wink:
Opublikowano
Szczerze mówiąc to nie wiem czy przy tak kiepski soczewkach jak te w ori w b6 jest sens wkładania tych żarników ;) Ludzie je wkładają np. do soczewek od Lexusa LS430/460/Acura

Jak to mówie. Eat this...

http://i50.tinypic.com/65r0q1.png ; )

Ja mam od B8:banan::wink:

mee too i jest malina :dancing:

Opublikowano
  • Autor

Audi dostanie dzis lusterka w full opcji i sterowniki drzwi w wersji High

u3evutap.jpg

ge9e5y8y.jpg

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

nie chce Cie martwić Artu ale jakieś dziwne te lustra:eusathink: chodzi mi o trójkąty że jakieś krótkie:eusathink: jakby z A3:whistling:

Opublikowano
  • Autor
nie chce Cie martwić Artu ale jakieś dziwne te lustra:eusathink: chodzi mi o trójkąty że jakieś krótkie:eusathink: jakby z A3:whistling:

Domin pasuja :) Troche ceregieli jest z ta podmianka bo Niemiec sie nie pierd...lil i przymocowal wiazke lustra do ramy okna :) Wyjalem cala rame i spialem jak fabryka

na9y9y7e.jpg

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

a no to gicior:thumbup1: nic tylko sie cieszyć z kolejnego moda:naughty: gratki:wink:

ps. a co z tym moim:wink:

Opublikowano
  • Autor
a no to gicior:thumbup1: nic tylko sie cieszyć z kolejnego moda:naughty: gratki:wink:

ps. a co z tym moim:wink:

Bede je bral.

Kolejny mod, klamki bez zamków

Czyli tzw shaved door handles ;)

3a7e6yqu.jpg

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

i uj jak bateria padnie:grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.