Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gałka :slina:

Opublikowano

Artu graty:brawo::brawo::brawo:

Opublikowano
gałka :slina:

racja Pawel niezla :slina:

turzol no niezle dzialasz :wink:

Opublikowano

Elegancko, elegancko...

Haczyki na siatki w rolecie mozna dokupić osobno czy tylko z nowa roletą?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

Pikna furka!! Zacne mody... Powodzenia w kolejnych !!

Opublikowano
  • Autor
Elegancko, elegancko...

Haczyki na siatki w rolecie mozna dokupić osobno czy tylko z nowa roletą?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

są na stałe zintegrowane z roletą.

Opublikowano

fajna ta gała :slina:

Opublikowano
  • Autor

Operacja chrom-out w toku, gdybym wiedział ile jest z tym j...ania to nie wiem czy drugi raz bym się zdecydował..

Fajnie że mam dawce z tego samego rocznika więc komplikacji raczej nie będzie

Fotki z placu boju, jutro wycinanie szyb i nitowanie listw głównych

RXqe3TGl.jpg

bgQpT1jl.jpg

KJTpsY2l.jpg

J8WUkM0l.jpg

Opublikowano

Heh. Nigdy się nikomu nie dogodzi. Blondynki chcą być brunetkami, laski z kręconymi włosami usilnie je prostują, właściciele audic z chromem szukają czarnych, a Ci z czarnymi chcą się pokroić za chromy... :grin:

a ić pan!:grin:

Opublikowano
  • Autor

pocas teraz juz nie ma odwrotu:decayed:

Drugi raz nie będe wyciągał całych ram okiennych bo ta robota mnie dzisiaj wykończyła fizycznie i psychicznie.

szukam czarnych relingów, najlepiej z B7 żeby były zadbane, ale jak na złość nigdzie nie ma nic ciekawego.

Opublikowano

no stary ale pojechałeś :shock3:, muszę tą gałkę na żywo oblukać :kox:

zdrać cene za taka rolete na PW :decayed:

Opublikowano

Artur dziś twojej furki nie poznałem z czarnym pakietem,

tylko skończyć i będzie gicior :thumbup1:

Opublikowano

pokaż furacza

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie dokończony, usyfiony na maxa. Zostały do wymiany 3listwy drzwi i na samą myśle ze musze wyciągać całe ramki już mnie trzęsie...

tylko takie foto na szybko

cSalY7pl.jpg

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

BTW wczoraj skończyłem uzbrajać nowe bixy i aż żal mi ich wrzucać na auto teraz :)

Nówki sztuki przetwornice Valeo, nowe H7 Philips X-treme Vision, żarniki na razie stare.

Kierunek będzie osram diadem bo ta pomarańcz ssie

0e9hM1B.jpg

eiLtBEk.jpg

Opublikowano
Jeszcze nie dokończony, usyfiony na maxa. Zostały do wymiany 3listwy drzwi i na samą myśle ze musze wyciągać całe ramki już mnie trzęsie...

tylko takie foto na szybko

http://i.imgur.com/cSalY7pl.jpg

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

BTW wczoraj skończyłem uzbrajać nowe bixy i aż żal mi ich wrzucać na auto teraz :)

Nówki sztuki przetwornice Valeo, nowe H7 Philips X-treme Vision, żarniki na razie stare.

Kierunek będzie osram diadem bo ta pomarańcz ssie

http://i.imgur.com/0e9hM1B.jpg

http://i.imgur.com/eiLtBEk.jpg

no niezle idealnie do mnie by pasowały :naughty::decayed:

Opublikowano

Fajnie wyglądają nówki sztuki:naughty::wink:

Opublikowano

[/color]Mały update..

gałka z RS4, do kompletu brakuje mi ramki 1NK, która przyjdzie niebawem

http://i.imgur.com/bCwB2pul.jpg

na żywo wygląda pierwsza klasa :slina:

Opublikowano

Turzol jak zawsze grubo modzi ale akurat trochę z tym czarnym to mi nie leży, ale jak kto lubi :decayed:

Opublikowano
Mały update..

gałka z RS4, do kompletu brakuje mi ramki 1NK, która przyjdzie niebawem

http://i.imgur.com/bCwB2pul.jpg

na żywo wygląda pierwsza klasa :slina:

Dużo taka gała PLNufff jeśli można zapytać ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.