Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Masz światła ustawione na pozycję zero i Ci się świecą?

Kiera super jak i całe auto :kox:

Mam zakodowany MCE na tryb skandynawski ;)

thx za opinie , całkiem inne prowadzenie jest z tą kierą.

Opublikowano

Piękna jest :kox::banan::banan::banan:

Opublikowano
Masz światła ustawione na pozycję zero i Ci się świecą?

Kiera super jak i całe auto :kox:

Mam zakodowany MCE na tryb skandynawski ;)

thx za opinie , całkiem inne prowadzenie jest z tą kierą.

Czyli po przekręceniu zapłonu zapala Ci się automatycznie bix, dobrze rozumiem? fajna sprawa w sumie, bo nie ruszasz włącznika świateł, który się ściera :kwasny:. Jak zapłon jest włączony to możesz zgasić światła jakoś włącznikiem?

Opublikowano
  • Autor
Masz światła ustawione na pozycję zero i Ci się świecą?

Kiera super jak i całe auto :kox:

Mam zakodowany MCE na tryb skandynawski ;)

thx za opinie , całkiem inne prowadzenie jest z tą kierą.

Czyli po przekręceniu zapłonu zapala Ci się automatycznie bix, dobrze rozumiem? fajna sprawa w sumie, bo nie ruszasz włącznika świateł, który się ściera :kwasny:. Jak zapłon jest włączony to możesz zgasić światła jakoś włącznikiem?

Świecą się cały czas po przekręceniu kluczyka. nie da sie niestety wyłączyć na zapłonie :kwasny:

Będe chyba rezał MCE z B7 żeby mieć ori DRL albo kupie nieoryginalny moduł .

Opublikowano

Józek rób DRL na module D2S:naughty:

Opublikowano

że tak zabłysnę głupotą :kox: co to za gałeczka zmiany biegunów jest ??? :whistling:

Opublikowano
Masz światła ustawione na pozycję zero i Ci się świecą?

Kiera super jak i całe auto :kox:

Mam zakodowany MCE na tryb skandynawski ;)

thx za opinie , całkiem inne prowadzenie jest z tą kierą.

Czyli po przekręceniu zapłonu zapala Ci się automatycznie bix, dobrze rozumiem? fajna sprawa w sumie, bo nie ruszasz włącznika świateł, który się ściera :kwasny:. Jak zapłon jest włączony to możesz zgasić światła jakoś włącznikiem?

Świecą się cały czas po przekręceniu kluczyka. nie da sie niestety wyłączyć na zapłonie :kwasny:

Będe chyba rezał MCE z B7 żeby mieć ori DRL albo kupie nieoryginalny moduł .

Ok, dzięki :hi:.

Opublikowano
  • Autor
że tak zabłysnę głupotą :kox: co to za gałeczka zmiany biegunów jest ??? :whistling:

gałka jest z RS4 b7

Opublikowano

to Ty gałe z b7 masz a MCE jeszcze nie??:kox:

Opublikowano
Masz światła ustawione na pozycję zero i Ci się świecą?

Kiera super jak i całe auto :kox:

Mam zakodowany MCE na tryb skandynawski ;)

thx za opinie , całkiem inne prowadzenie jest z tą kierą.

nie szkoda Ci ksenona na tym trybie skandynawski, ja też to miałem u siebie i soczewki wypalone jak nie wiem co,

DRL w długich na 30% - dawaj:decayed: zajefajna sprawa

---------- Post dopisany 16-03-2013 at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2013 at 23:02 ----------

jak tam rolki ? :decayed: mów no tu szybko co i jak, kunie pod maską - zdechło co ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
[

---------- Post dopisany 16-03-2013 at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2013 at 23:02 ----------

jak tam rolki ? :decayed: mów no tu szybko co i jak, kunie pod maską - zdechło co ?? :naughty:

Mam tylko wydrukowane kreski, ale dość fajnie biegną. Wypluł 161 PS / 385 Nm także auto po czipsie, ale ponoć nie najgorszym

Opublikowano
[

---------- Post dopisany 16-03-2013 at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2013 at 23:02 ----------

jak tam rolki ? :decayed: mów no tu szybko co i jak, kunie pod maską - zdechło co ?? :naughty:

Mam tylko wydrukowane kreski, ale dość fajnie biegną. Wypluł 161 PS / 385 Nm także auto po czipsie, ale ponoć nie najgorszym

:gicior::a4fan: gites, ładny moment :naughty:

ty rozbiłeś program czy poprzedni właściciel?

Opublikowano
  • Autor
[

---------- Post dopisany 16-03-2013 at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2013 at 23:02 ----------

jak tam rolki ? :decayed: mów no tu szybko co i jak, kunie pod maską - zdechło co ?? :naughty:

Mam tylko wydrukowane kreski, ale dość fajnie biegną. Wypluł 161 PS / 385 Nm także auto po czipsie, ale ponoć nie najgorszym

:gicior::a4fan: gites, ładny moment :naughty:

ty rozbiłeś program czy poprzedni właściciel?

Ja nie, soft był robiony w DE pewnie.

---------- Post dopisany 21-03-2013 at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2013 at 15:20 ----------

Są i kreski

7BKHc6p.jpg

Opublikowano

gratki wyniku :wink:

Opublikowano

jest juz czym polatac :wink:

Opublikowano
  • Autor

Tymczasem rezanko czarnego sufitu w toku.

Thx marcin_o23 ;)

Barana z Ingolstadt, który poukrywał śruby osłon pod kurtynami bocznymi to bym za jaja powiesił :wallbash:

rGOENmh.jpg

eQpjN3R.jpg

Opublikowano

czarny sufit to podstawa :naughty: btw kiera obmacana jest :slina:

Opublikowano

No kolejny gruby modzik :wink::kox:

BTW Po południu będę miał info co do wiązki. :wink: Wyślij mi numery zaślepek, to zamówię dla Ciebie i dla mnie.:whistling:

Opublikowano

pieknie:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.