Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Franciszek moje 16* jeździły w olku kumpla a tam były 320 cztero tłoczone zaciski :wink:

Olek=allroad :D

Grzesiek ja mam 320przód i tył288 na 16 -kach.To albo cos zle przeczytałem :facepalm: ,że te zaciski na tył pod 300-tki są z eski i nie wchodzą pod 16-stki,nie wiem czy to budowa zacisku.Czy znowu mam fazę :facepalm::grin::grin: i mylę pojęcia. :D:D.Artur sorry jeszcze raz za OT.

Ostatnio mówiłeś,że te felgi nie są za pikne,a mnie się podobywują :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

hebel już po regeneracji.

Tutaj pokłony dla mistrza ceremoni DEV-a :thankyou2: , który ogarnął temat niezwykle profi i z szybkością światła. Przy okazji prawie mnie nauczył rozbierać zaciski :) Szkopuł w tym, że poukręcałem przewody hamulcowe (sztywne) :kox:

Zaciski w takim wariancie kolorystycznym , miały być srebrne ale jednak Dev fajnie wymyślił i mi się osobiście bardzo widzi :)

9MKkG4n.jpg

zaciski już uzbrojone w nówki klocki Ferodo FDB , tak wiem bieda ale nie stać mnie na ekstrawagancje :)

Edytowane przez turzol

Opublikowano

klocki dobre, przy tej srednicy zrobia robote

Opublikowano

Wygląda przyzwoicie :wink:

tylko mogły by być ciut większe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pany skoro setup 321/288 wyhamowywuje z palcem w nosie 240 konne ciężkie jak diabli A6 C6 i troche lżejsze A4 B7 to o czym my gadamy :)

U mnie docelowo będzie 321/300 wiec i tak z ogromnym zapasem a przy okazji nie obciążam zawiasu z przodu

Te zaciski z jarzmami i klockiem ważą razem 20kg, do tego tarcze pewnie kilka kg a to przy 130konnym aucie już czuć...

Opublikowano

Dolicz jeszcze do tego wage tarcz i wychodzi sporo złomu w kołach.

szukaj teraz 300/22mm na tył to najlepszy setup.

Opublikowano

Mi wystarcza setup 320/288...

lekkiej nogi nie mam( Ci co jechali ze mna do bukowiny to wiedzą)

i jak dla mnie to najlepszy wybór jakość/cena

Opublikowano

Turzol a raczej Dev podebałes mi pomysł na pomalowanie zacisków.... u mnie ma być carbon black i czerwona blaszka ...farba juz czeka... Piknie to wygląda :P

Opublikowano

Chyba na grabie upadłeś :polew: :polew: :polew:

Od kilku lat maluje tak te zaciski

Turzol chciał żółte blaszki ale akurat taki kolor bedzie wychodził dopiero po nowym roku a czerwone i niebieskie lezały na półce.

Opublikowano

Chyba na grabie upadłeś :polew: :polew: :polew:

Od kilku lat maluje tak te zaciski

Turzol chciał żółte blaszki ale akurat taki kolor bedzie wychodził dopiero po nowym roku a czerwone i niebieskie lezały na półce.

już sie tak nie chwal po w samozachwyt wpadniesz :D ...wiem ze ławkowcem tam malunki odpier... :D mowie ze u mnie bedzie tak samo :P

Opublikowano

To nie ławkowcem bylo malowane tylko plakatowkami z przedszkola

Opublikowano

Lepszy efekt byś uzyskał akwarelami :wink:

Opublikowano

Mi wystarcza setup 320/288...

lekkiej nogi nie mam( Ci co jechali ze mna do bukowiny to wiedzą)

i jak dla mnie to najlepszy wybór jakość/cena

Z hamulcami jak z mocą - zawsze za mało.

Ale fakt z 320/288 można już czuć się bezpiecznie.

Opublikowano

Turzol mam nadzieje ze klocki juz kupiłeś? :whistling: Bo tarcze polrcialy:wink:

jutro z rana przerzut i prezent na święta jest:kox:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Klocki sa juz w zaciskach

Opublikowano
  • Autor

Turzol mam nadzieje ze klocki juz kupiłeś? :whistling: Bo tarcze polrcialy:wink:

jutro z rana przerzut i prezent na święta jest:kox:

Tapnięte z SGS5

dzięki mordo za zacny prezent :hi:

W zaciskach są już nowe klocki by DEVastation Company :hi:

Edytowane przez turzol

Opublikowano

Przeczytałem cały temat. Szacunek. Auto lux.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przeczytałem cały temat. Szacunek. Auto lux.

dzięki za dobre słowo :wink:

Gadżerów ciąg dalszy :grin:

Ori aluminiowe obudowy luster z S4 B6. Wersja nie do kupienia już w ASO - prawdziwe odlewane alu :naughty:

Nie jestem zwolennikiem chromu na zewnątrz, ale trzymając się koncepcji body S4 musi być w oryginale jak Bozia przykazała.

AuVkk1S.jpg

A1E4jf8.jpg

Udało mi się też dorwać na ebay.us nowiutką pokrywę łokcia w skórze Buffalino Soul . W poprzedniej nie dość, że się połamał zatrzask to jeszcze dostało jej się podczas gdy jumali mi RNS-E z auta :kwasny:

gRl9wEB.jpg

Mechaniki ciąg dalszy, czyli nowy zawór EGR, odświeżony ssący, nowe śrubunki, uszczelki, zbrojone wężyki podciśnienia, duperelki oraz fabryczne zaślepki EGR-a :naughty:

9nyitgO.jpg

jMg0DId.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.