Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ani wysprzegla lepiej to fakt, ale drgania budy pozostały a liczylem na to że po wymianie dwumasy zamkne ten temat.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ani wysprzegla lepiej to fakt, ale drgania budy pozostały a liczylem na to że po wymianie dwumasy zamkne ten temat.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

drgania budy też mam więc w tym modelu to normalne :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jak kupilem to nie było żadnych ani na kierownicy ani nie drzal lewarek. Teraz jadąc czuje jakbym przejeżdżał po tarce.. Widać nawet w lusterku wstecznym jak przenoszone są drgania.

Ostatni el do wymiany to półosie , licząc na to że pomoże

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A może to wina wału napędowego ?

Opublikowano
  • Autor

A może to wina wału napędowego ?

Sprawdzony i nie ma luzow

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Powiem Ci ze tez mam takie drgania a o lewarku juz nie wspomnę. Myslalem ze to przez dwumas

A moze poduszki pod silnikiem i skrzynia?

Opublikowano
  • Autor

Poduszki silnika, odboj na pasie przednim nowe z ASO. Poducha pod skrzynią Lemfordera , ale ponoć taka szła na 1 sort

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A był wyważany ?

Opublikowano

Mialem takie same problemy co opisujecie i u mnie byly winne przeguby wewnętrzne,rozebralem je wyczyscilem i dalem nowe oslony i smar,

Opublikowano
  • Autor

Podziałem dziś pod vcds i pompka na 1cyl chyba niedomaga :/ Także raczej będę musiał ją wymienic

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ani wysprzegla lepiej to fakt, ale drgania budy pozostały a liczylem na to że po wymianie dwumasy zamkne ten temat.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

ja dokładnie tak samo myślałem ze po wymianie drgania ustaną ale tak jak u Ciebie jest ...

tylko umnie raz są mniejsze raz większe a raz wogóle nie ma

Opublikowano

To chyba sporo osób ma tą samą przypadłość. To samo mam powymieniane i takie same nadal objawy :wallbash:

Opublikowano

Widziany dzisiaj koło stadionu w tychach :decayed: dalej nie pomalowany zderzak?? :facepalm::P pozdro

Opublikowano
  • Autor

Widziany dzisiaj koło stadionu w tychach :decayed: dalej nie pomalowany zderzak?? :facepalm: [emoji14] pozdro

Ani dalej się bujam kameleonem :)

Ale już niedługo ;)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

PRze je panie dopieszczony i doinwestowany avancik !! :) Normalnie godne podziwiania sa Twoje poczynania przy aucie !! :o

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Podejrzewam że po wymianie półosi drgania znikną. Mi padły obydwa wewnętrzne i jeździć się nie dało takie wibracje. Po założeniu chińczyków czuć wibracje na 3 i 4biegu przy większych obrotach :-/ chyba kupię ori używki bo mnie to drażni. Swoją drogą jaki jest łączny koszt ori poduszek skrzyni i silnika?

Bo podejrzewam że mogły jakieś paść u mnie...

Edytowane przez Kshyhu87

Opublikowano

Zależy od rabatów lub ich brak. Bez rabatów wszystkie wychodzą ok 1500zł, zależnie gdzie znajdziesz, ASO czy alledro.

Opublikowano

Dzieje sie coś tu Wujek ?

Ostatnio zacząłem w końcu jeździć więc za dużo się nie dzieje, poza eksploatacyjnymi sprawami.

Padł kompresor klimy już całkowicie i wymieniłem na nowy/używany.

Spuściłem w kibel Motula i zalałem LM Diesel Synthoil + dodatek Archoil9100, zmiana na duży plus.

Poza tym zanabyłem nowe OE końcówki wydechu z A5 3.0TDI i zamierzam założyć na dniach

oArLBxH.jpg

wiem ze troche czasu minelo. ale czy masz moze numer czesci? potrzebuje takie 4szt kupic do siebie...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

auto wyglada, mody konkretne !!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

auto wyglada, mody konkretne !!

Z tego co wiem i widziałem :naughty: Turzol leci konkretnie z modami :kox:

Konkrety już niebawem :ph34r::grin:.

Auto rarytas :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.