Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LEON CUPRA 2.8


Nowek

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli podobnie jak B5 2.8 30V 193KM :cool1:

Jedźiłem golfem IV 2.8 4motion ten sam motór :wink4: Dobrze idzie :naughty:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 21:07_________________________________________________Proponuje stożek Pipercross dedykowany do tego silnika :naughty: auto jest po nim żwawsze i ładnie pomrukuje :decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 21:08_________________________________________________To dokładnie ten :wink4:

http://www.europerformance.co.uk/pages/products/product_info.mhtml?product=12565430

Wszytko P&P z instrukją jak założyć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapamiętam ten stożek :D Ale narazie priorytetem jest gaz,przerejestrowanie, OC, szyby, felga (narazie stalówki i 17" jak na zdjęciach, zastanawiam sie czy na te 17 nie skombinować zimowych opon). Myslałem o gwincie ale zawieszenie jest od cupry czyli twardsze, fajnie trzyma sie drogi ale nie wiem czy chce nizej, ogólnie jest nisko przez zderzaki i progi cuprowe, tyle ze prześwit jest dosc duzy między oponą a nadkolem, myśle ze jak narazie gwint zostawie w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podobnie jak B5 2.8 30V 193KM cool1

czyli jak b5 w TDI z BRD i AL'ami

Ale nie ten dźwięk :tongue4:

Choć też nie to spalanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga sadze ze taki vr6 lepiej jedzie niz a4 2.8 ;)

a co do leona to moge powiedziec ze zadbana sztuka ;)

nie ma sie za bardzo do czego przyczepic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Paweł :D Co do tego że jest ciasne to fakt z tyłu strasznie mało miejsca ale za to z przodu jest elegancko, dla mnie w sam raz. A Ty Paweł sie tym nie przejmuj, jak coś to zawsze masz zarezerwowane miejsce pasażera :tongue4:

Co do spalania to jak jechałem tak naprawde zwyczajnie bez duszenia to pokazzywało 12l ,zaś jak już troche szybciej przyspieszałem to 13, a jak juz w ogóle cały czas na maxa too... nie ważne hehe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Ty Paweł nawet jeżdżąc ekonomicznie to też mówisz, nie ważne :polew:

Btw. Na trasie 120-140km/h palił 8,5l do 9l ,a 70-100km/h 7l z groszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje niezwykle żadkiej wersji i fajnego auta :) wymień tylko tłumik na jakiś sportowy żeby można było faktycznie słuchać tego VR6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CORNEK, powiem Ci że w tłumiku napewno nic nie będę grzebał, bo jak dla mnie dźwiek jest akurat, jakby był głośniejszy to wydaje mi sie że już by mi to przeszkadzało w trasie, z reszta wole ori :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mnie podkusiło ale zarejestrowałem sie do leonClub, zeby zobaczyc jakie maja tam leony i dodac swojego ale oczywiscie odrazu zaczeli pisać ze jak mnie nie stać na takie auto to powinienem sobie kupic takie na jakie mnie stać zamiast wkładać lpg, napisałem ze jak ich nie stać na mocne auto to neich kupia sobie tico zamiast mocnej benzyny w lpg i tyle. Także atmosfera na tamtym forum to padaka , nie to co na starym podczciwym Audi A4 Klub Polska! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra tutaj też są przeciwnicy ale nikt mnie za to nie tyra! A tam już ich zacząłem wyzywać od "przyj***bów" bo mnie zaczeli już cisnąć ostro, to co to za forum? KAżdy ma swoje auto i robi z nim co chce, rozumiem ze ktos podpowie nie rób tego bo to, bo tamto ale nie tyrać odrazu za gaz ;|

Mój temat na tamtym forum juz w śmietniku :decayed: wiec tak jak mówiłem, nieważne czy zmienie marke to i tak zostane na tym forum :naughty:

Sorry za OT ale musiałem sie wyżalić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mnie podkusiło ale zarejestrowałem sie do leonClub, zeby zobaczyc jakie maja tam leony i dodac swojego ale oczywiscie odrazu zaczeli pisać ze jak mnie nie stać na takie auto to powinienem sobie kupic takie na jakie mnie stać zamiast wkładać lpg, napisałem ze jak ich nie stać na mocne auto to neich kupia sobie tico zamiast mocnej benzyny w lpg i tyle. Także atmosfera na tamtym forum to padaka , nie to co na starym podczciwym Audi A4 Klub Polska! :)

hahaa ja mam podobne wrażenia stamtąd :D wszystkie tematy jakie napisałem o jakiś zlotach, innych sprawach wylądowały poblkowane w śmietniku, każdy miał tam jakieś ale do czegokolwiek co się napisze.......... przedziwni ludzie.

Po stokroć wolę Audi A4 Klub :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra tutaj też są przeciwnicy ale nikt mnie za to nie tyra! A tam już ich zacząłem wyzywać od "przyj***bów" bo mnie zaczeli już cisnąć ostro, to co to za forum? KAżdy ma swoje auto i robi z nim co chce, rozumiem ze ktos podpowie nie rób tego bo to, bo tamto ale nie tyrać odrazu za gaz ;|

Mój temat na tamtym forum juz w śmietniku :decayed: wiec tak jak mówiłem, nieważne czy zmienie marke to i tak zostane na tym forum :naughty:

Sorry za OT ale musiałem sie wyżalić :tongue4:

:polew: no tak profanacja, ja pier, skąd się biora tacy ludzie :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że są ludzie którzy są anty lpg, sam kiedyś taki byłem ale bez przesady! Wszystko ma swoje granice. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto :good: Zapier.adlac to musi konkret :kox: Ważyłeś go może??

W seatach mnie odstrasza jedna rzecz :gwizdanie: Jak dla mnie wnętrze jest paskudne i wygląda tandetnie jak z daewoo :decayed: Ale to moja subiektywna ocena :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra tutaj też są przeciwnicy ale nikt mnie za to nie tyra! A tam już ich zacząłem wyzywać od "przyj***bów" bo mnie zaczeli już cisnąć ostro, to co to za forum? KAżdy ma swoje auto i robi z nim co chce, rozumiem ze ktos podpowie nie rób tego bo to, bo tamto ale nie tyrać odrazu za gaz ;|

Mój temat na tamtym forum juz w śmietniku :decayed: wiec tak jak mówiłem, nieważne czy zmienie marke to i tak zostane na tym forum :naughty:

Sorry za OT ale musiałem sie wyżalić :tongue4:

LPG to paliwo jak każde inne.

Co innego jakbyś oszczędzał na częściach eksploatacyjnych :wink4:

Ja jestem zarejestrowany na wielu forach i powiem szczerze, na żadnym nie ma takiej atmosfery jak u Nas :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...