Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ci którzy nie pojechali uwiezcie mi ja jestem pierwszy raz i jest ZAJ...

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ci którzy nie pojechali uwiezcie mi ja jestem pierwszy raz i jest ZAJ...

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Przy takiej ekipie raczej inaczej być nie może:kox::decayed: Dobrej zabawy i samopoczucia jutro :naughty:

Opublikowano

Ciężki poranek ...:facepalm:

Opublikowano

Ty na soku marchwiowym jedziesz ,ze juz jestes na nogach ???

Czyli jednak alko nie kupiłeś tak jak mówiłeś :naughty:

:polew::polew: :polew:

Opublikowano
Ciężki poranek ...:facepalm:

:facepalm: masakra

Opublikowano
Ty na soku marchwiowym jedziesz ,ze juz jestes na nogach ???

Czyli jednak alko nie kupiłeś tak jak mówiłeś :naughty:

:polew::polew: :polew:

Chłopcze nie już a jeszcze.... co mordor robi z ludzi... same zwierzęta ... :whistling:

---------- Post added at 09:46 ---------- Previous post was at 09:46 ----------

Brakuje tylko Spartan ...:decayed:

Opublikowano

To prawda. Cięęęężki poranek:sick3::sick3::sick3::blowup:

Opublikowano

Panowie nie narzekajcie....setki ludzi wam zazdrości hi hi :slina:

Opublikowano

A kilku jutro do nich dołączy :dancing:

Opublikowano

zyjemy :):) zdrowie wasze w gardla nasze :decayed: no nic trzeba isc na kanapy na vodeczke :wink:

Opublikowano
zyjemy :):) zdrowie wasze w gardla nasze :decayed: no nic trzeba isc na kanapy na vodeczke :wink:

dobrze gadasz Adaś :drunk::drinks:

Opublikowano
zyjemy :):) zdrowie wasze w gardla nasze :decayed: no nic trzeba isc na kanapy na vodeczke :wink:

dobrze gadasz Adaś :drunk::drinks:

Robert czekamy na dole :decayed::decayed:

Opublikowano
zyjemy :):) zdrowie wasze w gardla nasze :decayed: no nic trzeba isc na kanapy na vodeczke :wink:

dobrze gadasz Adaś :drunk::drinks:

Robert czekamy na dole :decayed::decayed:

Już idę :grin:

Opublikowano

Dzieki za za***isty zlot pozdro

Opublikowano

Ja również dziękuje wszystkim przybyłym na zlot. Zabawa była przednia :)

ps. jak już wyładujecie zdjęcia z aparatów to wrzucajcie na forum.

Pozdro i do następnego razu.

Opublikowano

Podziekowal wszystkim tym, ktorych spotkalem jak i tym i ktorych nie pamietam :decayed:

Opublikowano

A to był jakiś zlot:eusathink:

:polew:

Dotarłem o 13:00 do domu.

Dziękuję wszystkim obecnym za zlot, klimat jak zawsze był :kox::kox::kox:

Opublikowano

no i w domu, dzięki wszystkim za miłe chwile :hi:

Opublikowano

Z moskalem i jego zacną :grin::decayed: ekipą z Łatkiem na czele:kox: w esie turlaliśmy się na Zakopiańskiej a najlepszy był gość w nowej 5tce który jechał przed nami, nie wyhamował na światłach i z wrażenia włączyły mu się awaryjne to wszyscy:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: Beka:grin:

Opublikowano

No i w domciu :smiley:

Dzięki wszystkim za kolejną dawkę świetnej zabawy i świetnego towarzystwa :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.