Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

46a.... chodzi mi o pokoj gdzie mieszkał DavidN i Pablo
no to na pewno nie był to pokój 46a:whistling::decayed:

ojj...z Tobą też musiało być źle:polew::decayed:

:grin: ja mieszkałem w 41a , szczyt korytarza , ten do którego było rzygane był naprzeciwko po drugiej stronie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

46a to był ten co po schodach wyłaziłeś w lewo i pierwsze drzwi:wink:

---------- Post added at 10:30 ---------- Previous post was at 10:29 ----------

...pierwsze drzwi po lewej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś widział, kto u nas narzygał do umywalki, zatkał ją papierem toaletowym i zostawił otwartą wodę ? Przyznam, że całkiem fajny basen zrobił się w pokoju :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem fajny po względem ilości czy jakości ??:whistling:

---------- Post added at 10:53 ---------- Previous post was at 10:50 ----------

zreszta w to juz nie wnikam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46a to był ten co po schodach wyłaziłeś w lewo i pierwsze drzwi:wink:

---------- Post added at 10:30 ---------- Previous post was at 10:29 ----------

...pierwsze drzwi po lewej:wink:

to pomyła, chodzi mi o : wchodzisz po schodach , w lewo i do konca prosto- tam zostało narzygane a gosc wychodził z : wchodzisz po schodach , w lewo , do konca i ostatnie drzwi po lewej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jebie,człowiek był na parterze i nie miał nawet pojęcia CO SIĘ k**wa DZIAŁA NA GÓRZE:shock3::doh:

namierzcie gościa,jestem strasznie ciekawi co za gość wyszedł od siebie,wszedł do kogoś,narzygał i spokojnie wrócił:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jebie,człowiek był na parterze i nie miał nawet pojęcia CO SIĘ k**wa DZIAŁA NA GÓRZE:shock3::doh:

namierzcie gościa,jestem strasznie ciekawi co za gość wyszedł od siebie,wszedł do kogoś,narzygał i spokojnie wrócił:polew:

łłooo...tego to nie wiedzą nawet najstarsi górale:whistling::polew:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze obrzygał zakopiankę w drodze powrotnej :polew: Czarne B7 avant GD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subtelny sposób na nawiązanie nowych znajomości :decayed:

słuchaj , w piatek w nocy słysze hałas na korytarzu , otwieram drzwi a tam wychodzi pacjent z pokoju , sypie pawiami na korytarzu , otwiera drzwi od 46a , wchodzi tam i wali w umywalke. poszedłem za nim ale siedział z geba w umywalce i jakas kobieta go ciagneła z powrotem do swojego pokoju.

Ale trzeba mu przyznac ze o porzadek zadbał - u siebie nie narzygał tylko u sasiadów :grin:

:facepalm:

---------- Post added at 11:18 ---------- Previous post was at 11:15 ----------

Jesli to jedna i ta sam osoba z tych pokoi i zakopianki to ewidentnie jakas papryczka albo korniszonek nie podszedl :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam się nie śmieje z ludzkiego "nieszczęscia":whistling::decayed:, bo w pewnym momencie nie byłem "za grzeczny":facepalm::decayed:

...ale jak to mówią wszystko jest dla ludzi, nawet te nieszczęsne papryczki czy też korniszonki:grin:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze obrzygał zakopiankę w drodze powrotnej :polew: Czarne B7 avant GD.

a to my,jade se jade,nagle słysze z tyłu,bardzo kulturalnie -Tomek,mógłbyś się zatrzymać? -teraz? -natychmiast! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie,chciałem się nie zatrzymywać,bo mi jebną kaloryferem w baniak,ale dopiero co oczyściłem łeb z koperku po ogórach i wolałem nie ryzykować pawia,bo on żre wszystko,ścierwo,gwoździe i pinezki i by mi mógł główke pocharatać:whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby te ogórki nie poszły w ruch to miałem dla Was nowa ksywkę: "Owocowe chłopaki" :naughty:

A tak jest problem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zagłosować, bo zwycięzca plebiscytu otrzyma od organizatorów 15 tys złotych na organizację dorocznego zlotu.

http://www.auto-swiat.pl/fankluby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Tukanem i Davidem_n byliśmy w pokoju 44a czyli na wprost na samym końcu korytarza, nad ranem jak wstałem po 3h snu to podszedłem do drzwi i mówię co tak tu jebie do uja wafla:rant: na co Tukan odpowiedział "to pewnie ty bo też do muszli nacheptałeś" ja myślę niemożliwie bo pamiętał bym:facepalm: Po chwili sobie przypomniałem że koło 4:30 byłem w kiblu i tam kulturalnie zwróciłem %:grin: ale nie do muszli bo choć na nogach bym nie stał to nigdy tak nie robię tylko do kibla:facepalm::grin:

Ja nie rozumiem tylko jednego że ktoś u nas już spał w pokoju i nie zauważył jak ten słynny sąsiad z cheptał się pod naszymi drzwiami i wszedł do ubikacji naszego pokoju i tam dokończył w muszli:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , i chciałem od razu uciąć wszelkie spekulacje i domysły : TO NIE PABLO NARZYGAŁ U SIEBIE W POKOJU DO UMYWALKI

Wiem , ze został niesłusznie oskarżony , widziałem cała akcje i to gosc z pokoju obok wylazł od siebie , wlazł do pokoju obok i puscił pawia w umywalke :decayed:

Opisałem całą sytuacje powyżej:decayed: Dodam tylko że Ragguś chyba z 10 razy mi powtarzał że to moja sprawka a nic nie widział:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tylko jednego że ktoś u nas już spał w pokoju i nie zauważył jak ten słynny sąsiad z cheptał się pod naszymi drzwiami i wszedł do ubikacji naszego pokoju i tam dokończył w muszli:polew:

Pablo dowiedz sie o nr pokoju tego delikwenta. Jak sie wychodziło od was to pierwsze po prawej , był z kobietą to mozna go namierzyc po liscie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...