Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Kierownica ala TT ścięty dół


motogrzech

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz bierz :naughty::decayed:

:good: a jak weźmiesz to zapodaj fotki, że by zobaczyć jak to wygląda w autku :cool1:

Fajnie wygląda, fajnie się taką kierę trzyma :good:

Ja będę robił coś na wzór tej ..tylko bez brzuszków chyba i tylko do połowy w skórze :cool1:

dsc06142nh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs4 z aluminiowym dolem tylko jest taki problem ze nie ma ona lopatek do zmiany biegow i nie ma tych multifunkcyjnych obkretel tylko jakies przyciski niewiem jak to dziala ale nie ma chyba tych wszystkich tam funkcji

Nie będzie Ci działać w ogóle multi z kiery RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Do raggamana pokaz gdzie mozna znalezc kiere multifunkcyjna z lopadkami za 150zl ja takich nie widzialem:???

Kiepsko szukasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą kierownice, chyba nawet dokładnie tą ze zdjęcia w pierwszym poście :decayed:

Wykonanie mega, zresztą to nie pierwsza moja kierownica z carsdream. Od oryginałów od TT, RS itp różni się tym, że ma grubszy wieniec. Fajnie leży w łapkach. Plusem jest jeszcze to, że samemu decydujesz o jej wyglądzie i wykończeniu :naughty:

Edit, jakieś tam foty w linku z podpisu ;)

Aaa i Dzo-Dzo macał tą kiere, można go zapytać o wrażenia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ci co maja pozakladane od RS nikomu nie dziala multi??? Wiec chyba nie ma co myslec i kupic ta robiona czym bardziej kolega ma ja i poleca dziex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ci co maja pozakladane od RS nikomu nie dziala multi???

Nie działa MF nawet z Modułem od RS4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje trochę kotleta, zaczynam żałować, że kupiłem kierownice z carsdream....

Ale tylko dlatego, że zobaczyłem teraz ich nową produkcje, bardzo podobna tylko, że fi 340mm :gwizdanie: :good:

001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie:):) gdzie i za ile ona???[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 00:57_________________________________________________nie widze jej na allegro:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie:):) gdzie i za ile ona???[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 00:57_________________________________________________nie widze jej na allegro:/

http://allegro.pl/nowa-kierownica-340mm-audi-4f0-a4-s4-rs4-s-line-i2160408955.html

Mi się podoba poprzednia wersja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napalilem sie na nia ale cena:/// 2500:/ jak by byla po starej cenie juz bym zamawial a teraz mysle czy darowac sobie czy brac ta stara hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz namiar na gości robią też kierki na zamówienie: http://www.ebay.de/sch/piro-design_com/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

mam od nich kiere i jest za***iście zrobiona

z wrocławia są, a dla rodaka też mają inne ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...