Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wezwanie od Straży Miejskiej - Kto kierował autem


vdm

Rekomendowane odpowiedzi

zwłaszcza gdy strzela Ci w d....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciu jest godzina więc co za problem rozpoznać kto?? nikt nie wie kiedy błysło:P??

Mój ojcieć dostał w rejonie działania szeryfów straży miejskiej interstanowej z Człuchowa fotki jedną po drugiej, w odstępie 6 minut i nie zauważył kiedy błyskało :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik nie mów, że nigdy nie zdarzyło Ci się przekroczyć prędkości... :cool1: Ja nie mówię tutaj o ostrym zapieerddalaniu oczywiście. Uwierz mi, że nie należę do ludzi którzy jak wsiadają do samochodu to jeżdże jak jakiś młokos i wyciskam tyle ile fabryka dała ale jak ktoś sporo jeździ to niestety ma takie akcje z fotoradarami... Te fotoraday są w takich miejscach czasem, że szkoda słów aby to wogóle komentować. Wszyscy wiedzą, że są miejsca w których fotoradary stoją tylko po to aby robić kasę a nie po to aby były ostrzeżeniem. Jestem za tym aby ograniczeń przestrzegać i staram się tak właśnie jeździć ale jak autor wątku miałem taką/podobną sytuację - samochodem jechała oczywiście moja mama. :gwizdanie: :decayed:

tu nie chodzi o to, czy ktoś przekracza, czy nie-chodzi o pretensje za to,że został złapany na radar, czy strzeliło mu fotkę :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik nie mów, że nigdy nie zdarzyło Ci się przekroczyć prędkości... :cool1: Ja nie mówię tutaj o ostrym zapieerddalaniu oczywiście. Uwierz mi, że nie należę do ludzi którzy jak wsiadają do samochodu to jeżdże jak jakiś młokos i wyciskam tyle ile fabryka dała ale jak ktoś sporo jeździ to niestety ma takie akcje z fotoradarami... Te fotoraday są w takich miejscach czasem, że szkoda słów aby to wogóle komentować. Wszyscy wiedzą, że są miejsca w których fotoradary stoją tylko po to aby robić kasę a nie po to aby były ostrzeżeniem. Jestem za tym aby ograniczeń przestrzegać i staram się tak właśnie jeździć ale jak autor wątku miałem taką/podobną sytuację - samochodem jechała oczywiście moja mama. :gwizdanie: :decayed:

tu nie chodzi o to, czy ktoś przekracza, czy nie-chodzi o pretensje za to,że został złapany na radar, czy strzeliło mu fotkę :wink4:

:wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przyszło z wakacji najpierw jedno za 100zl (Zdjęcie od tyłu motor i przekroczenie o 11km/h :wallbash:) a za miesiąc drugie z wioski dalej :decayed:. Tu już nie da się rozpoznać osoby jadącej. Napisałem że nie wiem kto kierował i dostałe 100zl za nie wskazanie sprawcy.

W życiu bym nie przyjął tego mandatu tylko w Polsce jest takie popaprane prawo i gdyby sprawa trafiła do sądu i jakimś cudem dostał bym wyrok pożegnał bym się z uprawnieniami instruktorskimi :wallbash: Czasami nie warto po prostu kombinować. A co do same SM to jest tylko jedna wielka maszyna do robienia pieniędzy i tyle... nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem.

vdm- jak faktycznie wpisałeś trzy osoby 2 kobiety i siebie a na fotkach będzie widać zarys mężczyzny to faktycznie trochę ugotowałeś się w własnym sosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przyszło z wakacji najpierw jedno za 100zl (Zdjęcie od tyłu motor i przekroczenie o 11km/h :wallbash:) a za miesiąc drugie z wioski dalej :decayed:. Tu już nie da się rozpoznać osoby jadącej. Napisałem że nie wiem kto kierował i dostałe 100zl za nie wskazanie sprawcy.

W życiu bym nie przyjął tego mandatu tylko w Polsce jest takie popaprane prawo i gdyby sprawa trafiła do sądu i jakimś cudem dostał bym wyrok pożegnał bym się z uprawnieniami instruktorskimi :wallbash: Czasami nie warto po prostu kombinować. A co do same SM to jest tylko jedna wielka maszyna do robienia pieniędzy i tyle... nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem.

vdm- jak faktycznie wpisałeś trzy osoby 2 kobiety i siebie a na fotkach będzie widać zarys mężczyzny to faktycznie trochę ugotowałeś się w własnym sosie.

Fotka była słabej jakości, jak pokażą dobrej jakości, to Teściowa powie, że to widocznie nie ona prowadziła i poda namiary na mnie...

ewentualnie powiedziała, że jak ją zamkną to mamy paczki wysylać :decayed:

dzisiaj jedziemy do tego texasu :decayed: , dam znać co z tego wyszło :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wpiszę że nie wiem kto to prowadził chociaż ze zdjęcia coś tam widać to co mi grozi? Wykroczenie i dodatkowa kasa czy to już przestępstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz kto jechał i tyle

nie musisz sie tłumaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem tak kuzyn jechal przez las i przyszla mu fotka od staży gminnej.a że to było nad morzem to kawal drogi od nas.odpisał że nie zapłaci niech kierują sprawe do sądu.przyszło wezwanie i pojechał wytłumaczył się tym że skąd w środku lasu fotoradar się wziął i że to jest napedzanie kasy nic innego sparwe wygrał. sek w tym że manadat miał być na 50 zl. a on na droge wiecej wydał jadac tam na rozprawe ale powiedział tak i tak ..... nie zapłacę.ja mu radziłem żeby założył sparwe znów u nas o zwrot kosztów i niech oni sobie wycieczke zrobią.ale powiedział że olać dziadów.

ogólnie on mówił że woli wydać na droge ale im nie zapłaci. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przypuszczałem, pokazali Teściowej zdjęcie gdzie wyraźnie widać jak prowadzę auto... i zapytali czy nadal uważa pani, że jest na tym zdjęciu :embarrassed:

po 20 min

Stawiłem się na Hożej w Wawie i przyjąłem mandacik :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...