Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jest tu jakis znawca/sprzedawca rowerów ?


schiller

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że przy Twoim wzroście ta rama 19 to raczej mała, lepsza 21", a może lepiej ten o "półkę" wyżej, ale osprzęt też ma klasę wyższy, ramę alu i jakiś tam amor z przodu (w sumie RST, to nie badziewie), a bagażnik czy błotniczki to zawsze dołożysz?, no i 2.5 kg lżejszy

http://allegro.pl/item335715136_nowy_rower_kelly_s_coach_w_super_ratach_109_90zl.html

(tylko też poszukać w 21")

o tu jest i to dużo taniej :)http://allegro.pl/item336621669_nowy_kelly_s_coach_model_07_wysylka_gratis_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co mówią że krosy takie złe są itp to chyba nigdy na takim nie jeździli, poniżej na zdjęciu jest mój rower którego na prawde nie oszczędzam i nie zamieniłbym na żaden inny "markowy" w tym przedziale cenowym. Co jest takiego złego w tych krosach, konkrety? dsc00169zn0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz kellys'a sam jeżdzę bardzo dużo na rowerze. Można powiedzieć że zawodowo.

jest dużo firm z branży rowerowej. W Twoim wypadu polecam Kellys'a .Używam roweru tej firmy od 6 lat i jestem zadowolony głównie w maratonach i xc. z roku na rok są coraz lepsze.

Mieszkam w mieście gdzie mieści się siedziba. znam doskonale tą markę . Pracowałem w niej przez 2 lata.

potrzebujesz rzetelnej porady pisz na PW.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i qwa jestem w kropce. juz mailem wybrany rowerek i dzis wybierałem sie zamówić ale pomyślałem sobie ze wpadne jeszcze do jednego sklepy no i tak koles (widac ze dosc kumaty) polecił mi unibike-a. no i teraz juz nie wiem. :wallbash: ceny sa porównywalne wiec nie w tym problem. chodzi o model crossfire, natomiast z kellysa miałby być saphix. unibike jest na lepszym osprzęcie (przerzutki, piasty łańcuch szprychy itd) ale optycznie kompletnie mi sie nie podoba. wygląda jak romet "cioci Krysi" :disgust: poradźcie co mam robić? wygląd czy technika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schiller w Opolu znalazłem dwa dobre sklepy z rowerami: pierwszy to Roove, przed OBI, a drugi na Chabrach. W obu bardzo miła i konkretna obsługa, w tym pierwszym mają fajne rowerki Herkules, niemieckie, na Chabrach z kolei sprzedawają amerykańskie Cube. Są to już konkretne rowerki za które trzeba wydać od 1500zł wzwyż, ale zrobiły na mnie wrażenie. Jeśli chodzi o Unibike-a to ponoć mają bardzo dobry osprzęt w przystępnej cenie ( słyszałem i czytałem wiele dobrych opinii ). Tak wogóle to najważniejsze, żebyś się przed zakupem na danym rowerku przejechał, w końcu służy do jeżdżenia. Twojej A4 też nie kupowałeś tylko wzrokiem i danymi na papierze... Nie jestem absolutnie żadnym ekspertem, ale trochę ostatnio czytałem na temat, bo szukam dokładnie tego co ty, czyli dwóch rowerów trekkingowych, dla mnie i dziewczyny !

Sam się jeszcze nie zdecydowałem na konkretny model, bo nie mogę się zdecydować ile chcę przeznaczyć na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...