Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bilstein? Fajnie że regulacje twardości przodu jest na dole amorka a nie jak w KW na górze :kwasny:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

ależ ma j**any tłoczysko z przodu:shock3:

Opublikowano
ależ ma j**any tłoczysko z przodu:shock3:

Up-side-down ;) Też takie miałem :guma:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
9ff620bba1281155med.jpg
Opublikowano

Ale brudno :przebiegly::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ale brudno :przebiegly::decayed:

Chcesz się pochwalić swoją? :przebiegly:

Opublikowano
Ale brudno :przebiegly::decayed:

Chcesz się pochwalić swoją? :przebiegly:

Nie kupiłem plaka :polew:

Opublikowano
  • Autor
Ale brudno :przebiegly::decayed:

Chcesz się pochwalić swoją? :przebiegly:

Nie kupiłem plaka :polew:

Przecież Plack jest do odpalania :facepalm:

e9127984cf939830med.jpg

1dbaeb97c2d7b535med.jpg

3dc1167a28825eb7med.jpg

c27c4a684942e85cmed.jpg

52cd77b46ece4ac8med.jpg

---------- Post dopisany 12-12-2013 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 10-12-2013 at 23:12 ----------

Kolejne klocki :naughty:

Soczewki z Audi A6 C7 2012r.

707fade89287911fmed.jpg

---------- Post dopisany 13-12-2013 at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 10:00 ----------

Ulepszam powoli audio...

c16d2e5a0f9a7668med.jpg

Opublikowano

teraz to już przesadziłeś :grin:

Opublikowano
teraz to już przesadziłeś :grin:

lepiej bym tego nie ujął:grin:

Opublikowano

nie wiem czy "trochę" jest tu odpowiednim słowem:kox:

Opublikowano
  • Autor

Krótko o wzmacniaczu:

- 2-kanałowy

- 12 lub 24 dB filtr dolnoprzepustowy (40-4000 Hz)

- 12 lub 24 dB filtr subsoniczny (10-150 Hz)

- 12 dB filtr górnoprzepustowy (10-4000 Hz)

- Przelaczanie funkcji bandpass

- Symetryczne wejscia liniowe (symetryczne wejscia)

- Przelaczane wyjscia liniowe

- Podbicie basów 0 - 18 dB przy 40 Hz

- Zlacza zasilania m² - 50 mm

- Wentylator

- Moc w 1 Ohm: 2x1200W

- Moc w 2 Ohm: 2x900W

- Moc przy 4 Ohm: 2x600W

- Moc w 2 Ohm (mostek): 1x2400W

- Moc przy 4 Ohm (mostek): 1x1800W

- Wymiary: 265x52x848mm

dscf0006_143.jpg

Opublikowano

Upchaj go pod kanape z tyłu to pasażerowie będą mieli cieplutko zimą:decayed: Taki piecyk to musi grzać konkretnie :grin:

Opublikowano
Krótko o wzmacniaczu:

- 2-kanałowy

- 12 lub 24 dB filtr dolnoprzepustowy (40-4000 Hz)

- 12 lub 24 dB filtr subsoniczny (10-150 Hz)

- 12 dB filtr górnoprzepustowy (10-4000 Hz)

- Przelaczanie funkcji bandpass

- Symetryczne wejscia liniowe (symetryczne wejscia)

- Przelaczane wyjscia liniowe

- Podbicie basów 0 - 18 dB przy 40 Hz

- Zlacza zasilania m² - 50 mm

- Wentylator

- Moc w 1 Ohm: 2x1200W

- Moc w 2 Ohm: 2x900W

- Moc przy 4 Ohm: 2x600W

- Moc w 2 Ohm (mostek): 1x2400W

- Moc przy 4 Ohm (mostek): 1x1800W

- Wymiary: 265x52x848mm

http://amp-performance.de/images/big/dscf0006_143.jpg

zamów sobie już komplet szyb w twoim roczniku :grin:

Opublikowano
Krótko o wzmacniaczu:

- 2-kanałowy

- 12 lub 24 dB filtr dolnoprzepustowy (40-4000 Hz)

- 12 lub 24 dB filtr subsoniczny (10-150 Hz)

- 12 dB filtr górnoprzepustowy (10-4000 Hz)

- Przelaczanie funkcji bandpass

- Symetryczne wejscia liniowe (symetryczne wejscia)

- Przelaczane wyjscia liniowe

- Podbicie basów 0 - 18 dB przy 40 Hz

- Zlacza zasilania m² - 50 mm

- Wentylator

- Moc w 1 Ohm: 2x1200W

- Moc w 2 Ohm: 2x900W

- Moc przy 4 Ohm: 2x600W

- Moc w 2 Ohm (mostek): 1x2400W

- Moc przy 4 Ohm (mostek): 1x1800W

- Wymiary: 265x52x848mm

http://amp-performance.de/images/big/dscf0006_143.jpg

zamów sobie już komplet szyb w twoim roczniku :grin:

jak by co mam szyby z 99'

maszynka konkret. gdzie to zamocujesz zeby bylo jakos praktycznie estetycznie. chyba sufit co??:grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hehe, żartownisie :decayed:

Wzmacniacz idzie na całą szerokość bagażnika (bo inaczej nie wejdzie), gdzieś będę musiał upchnąć 4 kondensatory i akumulator żelowy :facepalm:

---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Wczoraj musiałem zmienić główny bezpiecznik bo 100A zjarało w minutę :facepalm:

a46cd7dd1481fb29med.jpg

Opublikowano

ziemia sie zatrześie na OEM+'14:kox:

Opublikowano
  • Autor
ziemia sie zatrześie na OEM+'14:kox:

W Nysie też :kox:

Opublikowano
ziemia sie zatrześie na OEM+'14:kox:

W Nysie też :kox:

dobry sezon się szykuje:kox:

którego Nysa w tym 2014?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.