Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Kpower i pomiar mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

trafiłem grzebiąc po necie na taki programik jak kpower który za pomocą logowania obrotów silnika i prędkości może zrobić orientacyjny wykres jak z hamowni :evil:

Samochód to Skoda octavia alh badz agr nie pamiętam :mysli:

próba polega że wrzucamy 3 badz 4 bieg i start od 1.5 tys do konca obrotów, naciskamy sprzegło i toczymy się na luzie bez zadnego hamowania, program na tej podstawie wyliczy nam opory, wazne jest zeby test był robiony na płaskim terenie :decayed:

ja robiłem to na 4 biegu :)

do programu ładujemy loga w formacie csv , wpisujemy mase samochodu i temperature na zewnatrz, jak ktos chce to moze jeszcze cisnienie atmosferyczne zmienic :D

wykres wyszedł mi następujący :evil:

Seryjnie bodajże 90 koni przy 4 tys

a max moment obrotowy to 210 Nm

wyniki ocencie sami :)

f83375bc951961aa.jpg

Opublikowano

Fajne, fajne. Niech kolega wrzuci ten program na forum :naughty:

Opublikowano
  • Autor

prosze :decayed:

http://shop.dieselschrauber.de/download/KPowerSetup.exe

testujcie wasze furacze :cool:

oczywiscie logowanie predkosci i obrotów vagiem :)[br]Dopisany: 30 Marzec 2008, 21:18 _________________________________________________swoją drogą z checia obejrzałbym wasze wyniki :evil:

wiec wklejajcie je tutaj :)

Opublikowano

link nie bangla :no:[br]Dopisany: 30 Marzec 2008, 22:51 _________________________________________________http://shop.dieselschrauber.de/product_info.php/products_id/53?osCsid=7bd8175920e1f59cb6471634d0d25dc8

Opublikowano
  • Autor

link nie bangla :no:[br]Dopisany: 30 Marzec 2008, 22:51 _________________________________________________http://shop.dieselschrauber.de/product_info.php/products_id/53?osCsid=7bd8175920e1f59cb6471634d0d25dc8

mój link jest bezpośrednio do ściągania programu i przed chwilką sprawdzałem i działa. A Ty dałeś ogólny do tego programu i trzeba tam kliknąć "Download restricted demo version" i wszystko musi chulac :cool:

Opublikowano

log której grupy wrzucasz do vaga ??

Opublikowano

"System requirements: VAG-COM or another suitable system for data logging (vehicle speed, engine rpm, timestamp), CD-ROM/DVD, Windows 95, 98, ME, 2000 or XP."

czyli jak zwykle z Vistą bedzie kłopot :)

Opublikowano

ciekawe, ciekawe. trzeba sprawdzić jakie ma to pokrycie z hamownią. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

log której grupy wrzucasz do vaga ??

logujesz jednoczesnie grupę w ktorej masz obroty silnika jak i jednoczesnie grupę tam gdzie masz predkosc pojazdu :th: chyba ze u kogos w ktoryms bloku jest tak ze naraz jest predkosc i obroty to moze logowac tą jedną grupe :hi:

czekam na wasze wyniki :evil:

Opublikowano

ciekawe, ciekawe. trzeba sprawdzić jakie ma to pokrycie z hamownią. :decayed:

pewnie jakieś ma, Rogalotti mierzy podobnym sposobem (a wiedząc o kogo chodzi chyba się nie myli :> :th:)

Opublikowano

Witam

Ktoś wie co oferuje wersja Demo w porównaniu do pełnej.

Opublikowano

Moje dzisiejsze pomiary: autko zważone :th: 1440 kg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1654d76c16e9b556.html

i pomiary Rogalotti z listopada 2007 po chipie:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6fb0ebc323fa83b7.html

fajny programik :th:

[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 15:41 _________________________________________________

Witam

Ktoś wie co oferuje wersja Demo w porównaniu do pełnej.

w wersji Demo na pewno nie zrobisz wydruku pomiaru

Opublikowano
  • Autor

Moje dzisiejsze pomiary: autko zważone :th: 1440 kg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1654d76c16e9b556.html

i pomiary Rogalotti z listopada 2007 po chipie:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6fb0ebc323fa83b7.html

fajny programik :th:

[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 15:41 _________________________________________________

Witam

Ktoś wie co oferuje wersja Demo w porównaniu do pełnej.

w wersji Demo na pewno nie zrobisz wydruku pomiaru

No i właśnie trzeba nam było kogoś kto zrobi pomiar tym programem i będzie miał wynik z hamowni :decayed:

kolego potwierdziłeś że wynik jest w miarę wiarygodny :>

Pozdrawiam i czekamy na następne wyniki :evil:

Opublikowano

ja robiłem to tak

log Engine - Meas Blocks - Grupa 5 i 6

bieg 3 - 1500obr/min gaz do dechy - log start, obroty do max ok 4500 obr/min, wciskamy sprzęgło i toczymy sie swobodnie jakieś 20 30 sek i log stop, w Kpower wpisujemy wage auta, ciśnienie atmosferyczne i temperaturę zewnętrzną, ładujemy log do programu i włala :> :th:

  • 2 lata później...
Opublikowano

No i właśnie trzeba nam było kogoś kto zrobi pomiar tym programem i będzie miał wynik z hamowni :decayed:

kolego potwierdziłeś że wynik jest w miarę wiarygodny :>

Pozdrawiam i czekamy na następne wyniki :evil:

Miałem chwile i sam byłem ciekaw więc proszę:

ahfl.jpg[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 09:28_________________________________________________i dyno

ahfdyno.jpg

Opublikowano

Albo jestem ślepy bo nie widze na tej stronce zeby pobrac wersje DEMO mozecie podesłac linka lub sciagnieta wersja na meila [email protected]

Opublikowano

Mnie też ;D

Da sie tego używać w samochodzie który ma automata ? Jak wrzuce na N to sie nie powinno nic stac raczej .

Opublikowano

Albo jestem ślepy bo nie widze na tej stronce zeby pobrac wersje DEMO mozecie podesłac linka lub sciagnieta wersja na meila [email protected]

nie można już ściągnąć dema-tylko można kupić pełną wersję :wink4:
Opublikowano

SZkoda :wallbash: jedyna szansa w osobach które sciągneły ten program zeby uzyczyły go na meila

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.