Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Kpower i pomiar mocy


lukjar7

Rekomendowane odpowiedzi

A oto mój wynik przy 4 stopniach na zewnątrz. A prosiłem Rogala o 145KM max ;-)

Wykres_mocy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto mój wynik przy 4 stopniach na zewnątrz. A prosiłem Rogala o 145KM max ;-)

Wykres_mocy.jpg

zle dane podales,ew droga nie byla rowna,stad taki wynik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem: waga 1620kg, cisnienie 1013, temperatura 4 stopnie. Pomiaru dokonywalem na równej drodze bez wiatru na 4 biegu.

Na hamowni wyszlo 138KM ale przy 30 stopniach na zewnatrz.[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 15:45_________________________________________________A to wykres zrobiony na 3 biegu:

Wykres_mocy_na_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjny AWX ,2 pomiary na 4 biegu droga równa:

http://imageshack.us/photo/my-images/195/1pomiar.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/821/2pomiar.jpg/

Program zawyża wg mnie i to nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 4 wg mnie dokładniej bo dłuzej to trwa, na 3 to dopiero wychodzą cuda. Ale temat juz opanowany ponieważ waga samochodu z dowodu to jednak nie waga samochodu :naughty: Teraz wyszło 145-148 ps i 320-330 nm czyli całkiem możliwe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 4 wg mnie dokładniej bo dłuzej to trwa, na 3 to dopiero wychodzą cuda. Ale temat juz opanowany ponieważ waga samochodu z dowodu to jednak nie waga samochodu :naughty: Teraz wyszło 145-148 ps i 320-330 nm czyli całkiem możliwe :naughty:

tzn jaka roznica byla w wadze samochodu ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza jest waga żle podana nieżle zawyża ja zważyłem swoje auto wyszło mi ze mną a mam 95kg i 17l w baku sprawdzane vagiem 1460 kg. Wiec myśle że 1620 KG podana przez kolege golab24 na A4 B6 jest troche zawyżona. Stąd tyle koników i niutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec myśle że 1620 KG podana przez kolege golab24 na A4 B6 jest troche zawyżona.

trochę??? w książce serwisowej jest napisane 1423 kg więc to tylko płyny i może trochę paliwa, bez kierowcy :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po jakich modach?

ps waga z dowodu jest zazwyczaj nieprawidlowa,wiec zeby miarodajnie zmierzyc auto k-powerem pierw jedziemy na wage zwazyc auto, a pozniej pomiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza jest waga żle podana nieżle zawyża ja zważyłem swoje auto wyszło mi ze mną a mam 95kg i 17l w baku sprawdzane vagiem 1460 kg. Wiec myśle że 1620 KG podana przez kolege golab24 na A4 B6 jest troche zawyżona. Stąd tyle koników i niutów.

B6 z dyszlem jest dość cięzkie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clinque powiedz na ktorym biegu robione hamowani do kpowera ? :) i ile czasu trwał wybieg po wcisnieciu sprzegla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clinque powiedz na ktorym biegu robione hamowani do kpowera ? :) i ile czasu trwał wybieg po wcisnieciu sprzegla :)

ten tolas byl akurat robiony na 4rce, a 'wybieg' zwykle tyle ile przyspieszanie, ale z reguly ok 15sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie sprzeglo by uwzgl opory skrzyni ale ten prog nie ujmie takich zmian :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...