Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów i przedstawiam moje auto. Jest to A4 z silnikiem 1,9 TDI AWX czyli 130km i 285NM. Jestem posiadaczem tego auta od 3 miesięcy kiedy to zostało sprowadzone z Włoch. Była to całkowita seria. Auto obecni ma przebieg 120tyś, po zakupie wymieniłem olej oraz wszystkie filtry obecnie szykuje się do podrasowania go troszkę a lista jest dość długa .

Przeprowadzone zmiany do chwili obecnej:

-zmiana zawieszenia na s-line - 20mm

-Felgi 18” z RS6

-Chiptuning na 197km i 430Nm

-Wymiana reflekorów na Xenony 4300K

-Malowanie dokładek i progów

-Montaż spryskiwaczy reflektorów

-Wymiana turbosprężarki na Nową KKK z 2,0 170Km BRD

-Wymiana pompek na AL

-Wymiana hamulców przednich na 320x30mm

-Wymiana hamulców tylnych na 288x12mm

-DP 2,5" brak kata

-Wymiana zderzaka przód na Caractere

-Wymiana zderzaka tył na S4

-Montaż FMIC-a

-Wymiana skrzyni na 6 biegową o ozanczeniu HCK

-Wymiana sprzęgła na 240mm

-Wymiana przednich foteli na kubełkowe

-Wydech przelotowy 2,5” z dwoma tłumikami na końcu + końcówki Ulter 90mm

Planowane modyfikacje:

-Wymiana grila z przodu

-Wymiana listew środkowych na szczotkowane alu

Proszę o opinie co się wam podoba a co nie, co byście zmienili?????

c41badb5dc069691m.jpg ad661261d667eacdm.jpg a15588a13d1d6d4am.jpg b8ef7cc2e5108a4fm.jpg

Nowe fotki po kilku modyfikacja optycznych:

63f50bde96c30348m.jpg d9ece506fae72669m.jpg a9c160ea515074b5m.jpg 20fb380557328fa7m.jpg

Nowe fotki ze zderzakiem Caractere

a411c5bd091d58d9m.jpg 2e84b8d2121efc87m.jpg 7969320169cfcb13m.jpg cd77554f65215fbcm.jpg

5a8ca3d05b941abdm.jpg

Zdjęcia środka auta

8fb7cb670cf9ba31m.jpg 5ee8bb383c6762d6m.jpg 78c36d92ff368baam.jpg 2f946f364071a351m.jpg

Nowe zdjęcia na rok 2011 - zmieniony tylni zderzak na s-line:

be03bf801eb68a63m.jpg 261180122a2003dem.jpg 108f579a106e47cam.jpg

517f3632a991d95dm.jpg 709e1c1881ace2b4m.jpg 954f909dd056852bm.jpg

Rok 2012 i nowe modyfikacje, zderzak S4 tył + podwójny wydech:

7c7c1b794baa8ef4m.jpg a039853ec7ea8e37m.jpg 93cc78cb39ac3dd0m.jpg f46085ef586a8413m.jpg

9a89a8223b75642em.jpg b542af3343e05ceam.jpg 2d4946d5ddc9074cm.jpg f67ae57f9f1bab5cm.jpg

Opublikowano

Jarol swietne plany :th:

Na prawde ciezko juz cos dodac no ale:

-zastanow sie czy nie lepsze by byly zderzaki od eSy

-moze jakas mala sciema..?

-RNS-E

Do kogo jedziesz po wirusa..? :evil:

Opublikowano
  • Autor

Po wirusa jade do Rogala w ramach grupowego chipowania. Zderzaki to jeszcze się zastanowie no i zależy też jakie uda mi sie kupić w dobrym stanie.

Opublikowano

Kolejna ładna sztuka w klubie.Duże plany :th:powodzenia w realizacji :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pieknie sie prezentuje. Brakuje jeszcze pelnego kompa ale to da sie zrobic :>

Opublikowano

Ładna felga :th: A tak na boku to chyba 310Nm

Opublikowano

Nie, AWX ma 285nm. AVF ma 310. EOT.

Opublikowano

Taki sobie :wink4: sedan :decayed: fajne felgi tez takie chcę :naughty: no i duże plany :gwizdanie: powodzenia :th:

Opublikowano

Super plany, chociaz pomaluj dokladki :th: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dokładki już za niedługo pomaluje przy okazji zamontuje spryskiwacze reflektorów i xenon. Mam już wszystko kupione tylko musze oddać do lakiernika i założyć.

Opublikowano

gut sedanen :th:

wywal tylko to radio i wrzuć RNS-E ... mnie chłopaki przekonali do zmiany i zdecydowanie polecam

Opublikowano
  • Autor

gut sedanen :th:

wywal tylko to radio i wrzuć RNS-E ... mnie chłopaki przekonali do zmiany i zdecydowanie polecam

No RNS-E jest super i chciał bym bardzo ale w pierwszej kolejności chce zrobić silnik na ponad 200km i mocniejsze hamulce a potem pomyślenad RNS-E :)

Opublikowano

w sumie słuszny wybór :th: co z tego że będzie grało jak nie będzie chciało jeździć :decayed:

Opublikowano

Ladny standardzik ciekawy jestem jak bedzie wygladala po zmnianach :evil:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zamontowalem do auta zestaw xenonów 5000K. Reflektory świecą dużo mocnie efekt jest super. Barwa 5000k jest identyczna jak orginalny xenon w audi, po za tym palniki mają bardzo dobrą geometrie jest zachowana idealna granica między światłem i cieniem. Bardzo wszystkim polecam taki zestaw, jest naprawde wysokiej jakości w szczególności przetwornice.

Po za tym przedni zderzak ze spryskiwaczami jest już u lakiernika i za niedługo będe go też montował oraz resztę rzeczy potrzebny do działanie spryskiwaczy.

Opublikowano

Zrób jakieś fotki w trakcie montażu i wrzuć na forum. Zawsze to będzie jakaś pomoc dla następnych chętnych do montażu spryskiwaczy :>

Autko świetne :th:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ok zrobie jak będe wymieniał zderzak. [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2008, 11:15 _________________________________________________Dodalem kilka nowych fotek po zmianach optycznych. Auto jest w trakcie tuningu silnika mam juz zmienione turbo i pompki, po wakacjach duży wydajny FIMC, przerobienie wydechu no i strojenie oraz wymiana hamulcow na 312mm.

Opublikowano

Jarol pieknie.. :kox:

Bardzo dobrze dobrany kolor tych dokladek.. :good:

Teraz bym zrobil scieme i poszukal bixenona.. :)

Opublikowano

Całkiem inne autko się zrobiło :good: pierwsza klasa :kox:

Opublikowano

Generalnie podoba mi sie. I planowane mody silnika jak najbardziej :good:

Ja bym zakladal zderzaki od eSy. :>

A do srodka RNS-E :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.