Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cenzura internetu SOPA i ACTA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żaden człowiek i jego rządy nigdy w dziejach ludzkości przez tysiące lat panowania ich, nie doprowadziły i niedoprowadzi do porządku na całym świecie

może manipulować pewną częścia społeczeństwa ale nie wszystkimi

jak pokazuje historia człowiek wykorzystał wszystkie rządy aby dominować ale to trwało tylko przez pewien czas i nadchodził jego upadek

Opublikowano

Nie pamiętam dokładnie szczegółów ale kumpel w Bielsku mi mówił , że juz płaci taki podatek , współczynniki to średnia opadów i powierzchnia w m2 dachu , i każdy mieszkaniec ma inną stawkę hyhyhy

Opublikowano

Nie pamiętam dokładnie szczegółów ale kumpel w Bielsku mi mówił , że juz płaci taki podatek , współczynniki to średnia opadów i powierzchnia w m2 dachu , i każdy mieszkaniec ma inną stawkę hyhyhy

zgadza sie takie coś już działa. U mnie w mieście firmy też już od paru lat placą daninę za odprowadzanie deszczówki do kanalizacji. Nie da się ukryć, że to jest sposób na wyciągnięcie kasy, a brzmi to głupio to inna sprawa.

Opublikowano
40995_ac6fc921cf37a420d726b56d6a4d06a9.jpeg
Opublikowano

znaleźć jakiegoś samobójce co chce skończyć z życiem niech przywiąże sobie bombę wejdzie na wiejską i rozwali cały ten burdel i tępaków w nim siedzący chociaz zostanie bohaterem narodowym :evil:

Opublikowano

kiedyś było bykowe :wink4:

w niektórych krajach płacisz Podatek katastralny więc spoko jeszcze sporo przed nami więc napinka z ACTA to jest pikuś :decayed:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 20:00_________________________________________________

znaleźć jakiegoś samobójce co chce skończyć z życiem niech przywiąże sobie bombę wejdzie na wiejską i rozwali cały ten burdel i tępaków w nim siedzący chociaz zostanie bohaterem narodowym :evil:

to nie rząd polski winny bo nie mamy już polskiego rządu tylko UE

Opublikowano

tylko że nie będziesz o tym wiedział bo w mediach nie za bardzo o tym mówią a w internecie nic nie wyczytasz, dowiesz się po fakcie :cool1:

Opublikowano

jak ktoś ma godzinkę wolną polecam: http://youtu.be/9aHAiVC2YiI

Opublikowano

wniosek jest z tego jeden, w tyłku trzeba mieć to wszystko i zająć się swoją robotą i robić tak żeby to mnie było dobrze. Bo tak jak popatrzeć z boku to nie wydaje się wam dziwne, że nagle sprawa ACTA wyszła w przypadku Polski i nagle jest taka awantura wkoło tego tematu? o ACTA było wiadomo wcześniej, tzn że coś takiego jest planowane. A tu praktycznie z dnia na dzień akurat w PL jest zamieszanie i wojna o wolność w internecie jakby to Polska była alfą i omegą internetu...

Opublikowano

wniosek jest z tego jeden, w tyłku trzeba mieć to wszystko i zająć się swoją robotą i robić tak żeby to mnie było dobrze. Bo tak jak popatrzeć z boku to nie wydaje się wam dziwne, że nagle sprawa ACTA wyszła w przypadku Polski i nagle jest taka awantura wkoło tego tematu? o ACTA było wiadomo wcześniej, tzn że coś takiego jest planowane. A tu praktycznie z dnia na dzień akurat w PL jest zamieszanie i wojna o wolność w internecie jakby to Polska była alfą i omegą internetu...

tak było wiedziane ze wiedział ten kto miał wiedzieć, zaczynasz widze głupoty opowiadać :hi: dzisiaj w tv zostało potwierdzone że temat acta był niepubliczny wiec albo pracujesz w tej grupce albo jesteś zwiazany z którąś korporacją propagujaca to wszystko :wallbash:

Opublikowano

kiedyś było bykowe :wink4:

w niektórych krajach płacisz Podatek katastralny więc spoko jeszcze sporo przed nami więc napinka z ACTA to jest pikuś :decayed:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 20:00_________________________________________________

znaleźć jakiegoś samobójce co chce skończyć z życiem niech przywiąże sobie bombę wejdzie na wiejską i rozwali cały ten burdel i tępaków w nim siedzący chociaz zostanie bohaterem narodowym :evil:

to nie rząd polski winny bo nie mamy już polskiego rządu tylko UE

Jakoś Niemcy, Szwajcaria i chyba jeszcze Austria nie będą podpisywać tego g*wna 26 stycznia :gwizdanie:

Opublikowano

wniosek jest z tego jeden, w tyłku trzeba mieć to wszystko i zająć się swoją robotą i robić tak żeby to mnie było dobrze. Bo tak jak popatrzeć z boku to nie wydaje się wam dziwne, że nagle sprawa ACTA wyszła w przypadku Polski i nagle jest taka awantura wkoło tego tematu? o ACTA było wiadomo wcześniej, tzn że coś takiego jest planowane. A tu praktycznie z dnia na dzień akurat w PL jest zamieszanie i wojna o wolność w internecie jakby to Polska była alfą i omegą internetu...

tak było wiedziane ze wiedział ten kto miał wiedzieć, zaczynasz widze głupoty opowiadać :hi: dzisiaj w tv zostało potwierdzone że temat acta był niepubliczny wiec albo pracujesz w tej grupce albo jesteś zwiazany z którąś korporacją propagujaca to wszystko :wallbash:

aaa sorry w polsce nie mieszkasz wiec mogłeś o tym wiecej wiedzieć

Opublikowano

jak ci dadzą chipa pod skórę wtedy będziesz inaczej pisał, będą wiedzieć gdzie z kim i o której się spotkałeś, bedziesz kontrolowany na każdym ruchu, pieniądze będziesz miał wirtualne czyli jak dostaniesz od 'babci' 20zł podatek zostanie automatycznie ściągnięty, tak samo w sklepie nie potrzebujesz gotówki, a jak się sprzeciwisz władzy to nie będziesz miał pracy bo cię zwolnią i pieniędzy na życie

Wojciech Cejrowski - o gotówce.[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 20:15_________________________________________________NWO- nowy porządek świata już blisko, teraz zaczynam wierzyć w te teorie spiskowe już na serio

Opublikowano

jak ci dadzą chipa pod skórę wtedy będziesz inaczej pisał, będą wiedzieć gdzie z kim i o której się spotkałeś, bedziesz kontrolowany na każdym ruchu, pieniądze będziesz miał wirtualne czyli jak dostaniesz od 'babci' 20zł podatek zostanie automatycznie ściągnięty, tak samo w sklepie nie potrzebujesz gotówki, a jak się sprzeciwisz władzy to nie będziesz miał pracy bo cię zwolnią i pieniędzy na życie

Wojciech Cejrowski - o gotówce.[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 20:15_________________________________________________NWO- nowy porządek świata już blisko, teraz zaczynam wierzyć w te teorie spiskowe już na serio

i właśnie w ten sposób się zastrasza ludzi :wink4:

spoko czy ONZ, EU czy NWO to i tak kiedyś legnie tylko nie potrzebnie krwi napsuje

Opublikowano

co legnie?

Opublikowano

co legnie?

wiesz jaki ma obecnie autorytet ONZ (nawet mocy prawnej już nie mają) w niektórych krajach ??

żaden :polew:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 20:23_________________________________________________

ciekawe pytania i odp.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.