Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cenzura internetu SOPA i ACTA


Czaro_22

Rekomendowane odpowiedzi

to jest skandal co sie dzieje juz nie mozna pobierac nic z sieci bo 90% linkow padlo, acta wchodz do polski i od razu pada chomikuj, wrzuta itd a co do internetu to zrobia ze bedzie darmowy ale kontroloowany przez tych z gory, zrobisz cos nie tak albo napiszesz cos nie tak i oni juz sie tym zajmuja bo chca miec nad toba kontrole. juz nie bedziesz mogl buszowac wszedzie tylko po tych stronach na ktore ci pozwola. ludzie nie mozemy na cos takiego pozwolic to juz nie jest internet tylko zamach na nasza swobode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest skandal co sie dzieje juz nie mozna pobierac nic z sieci bo 90% linkow padlo, acta wchodz do polski i od razu pada chomikuj, wrzuta itd a co do internetu to zrobia ze bedzie darmowy ale kontroloowany przez tych z gory, zrobisz cos nie tak albo napiszesz cos nie tak i oni juz sie tym zajmuja bo chca miec nad toba kontrole. juz nie bedziesz mogl buszowac wszedzie tylko po tych stronach na ktore ci pozwola. ludzie nie mozemy na cos takiego pozwolic to juz nie jest internet tylko zamach na nasza swobode.

dokładnie tylko co zrobić, o ni i tak to wprowadzą odczekaja az sie wyciszy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musimy dzialac, wyjsc na ulice i pokazac ze to nam sie nie podoba a nie siedziec bez czynnie i patrzec sie na to wszystko i mowic "ok tak musi byc" razem mozemy to zmienic. Solidarnosc.

JESLI KTOS JEST CHETNY NA MANIFESTACJE TO W GOOGLE WPISYWAC PROTEST ACTA I SWOJA MIEJSCOWOSC.

info dla ludzi z lubelskiego http://www.facebook.com/events/174048566035586/

http://www.youtube.com/watch?v=MwYpMa8wlHc&feature=player_embedded#!

cba.gov.pl

http://biuro-gov.cba.pl/

http://policja.org.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wysadzić Wiejską w piz*u i po problemie :hi:. Jaka demokracja? Jaka wolność słowa? Chcą z Nas zrobić kolejną Koreę Północną... Nie dajmy się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Jaka demokracja? Jaka wolność słowa? Chcą z Nas zrobić kolejną Koreę Północną...

nieeee , to tylko NWO :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c**ja się zrobi .. tak samo jak z podwyżkami paliw :naughty:

Rząd robi co chce..a te manifestacje i zrzeszenia w sieci to se można wsadzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie w języku tych z deszczowej krainy :naughty:

ciekawe czy liveleak też trzęsie tyłkiem o sopa/pipa/acta :mysli: oni w sumie mają tylko materiały prywatne od użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie. Mam zagwostke, dlaczego tego nie moga nie podpisac? Przeciez mogliby nie podpisac, gdyz to zwykle porozumienie w kwestii malowaznej. To musi miec jakies drugi dno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie. Mam zagwostke, dlaczego tego nie moga nie podpisac? Przeciez mogliby nie podpisac, gdyz to zwykle porozumienie w kwestii malowaznej. To musi miec jakies drugi dno...

drugie dno to kasa, bedzie z tego kasa... czyste korzysci dzieki wyszukiwaniu praw autorskich :sick3: czyli gonitwa o pierdoły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następnym krokiem jest chipowanie ludzi

1327146878_by_Bestseller_500.jpg

jeżeli zabiorą nam internet, nie będzie wolności słowa takiej jak była do teraz. Gdy zaczną nas chipować już po nas. Będą wiedzieć gdzie chodzisz z kim się spotykasz itp. Panowie jednak te teorie spiskowe wchodzą szybko w życie, aha poczytajcie o tym jak policja w polsce się teraz zbroi i dostają podwyżki akurat teraz. Ja idę jutro na te manifestację nie będą ze mnie robić niewolnika jakiegoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następnym krokiem jest chipowanie ludzi

1327146878_by_Bestseller_500.jpg

jeżeli zabiorą nam internet, nie będzie wolności słowa takiej jak była do teraz. Gdy zaczną nas chipować już po nas. Będą wiedzieć gdzie chodzisz z kim się spotykasz itp. Panowie jednak te teorie spiskowe wchodzą szybko w życie, aha poczytajcie o tym jak policja w polsce się teraz zbroi i dostają podwyżki akurat teraz. Ja idę jutro na te manifestację nie będą ze mnie robić niewolnika jakiegoś

właśnie sie tak zastanawiałem czy będą mieć czas na takie interwencje ale jak się zbroją i dostają kasę to będzie lipa :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie 25.01.2012 rząd powie że nie podpisze ACTA, co kolejny raz OKŁAMIE obywatela i 26.01 klepnie za plecami :evil: . TO JEST HAŃBA.

i skandal :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...