Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cenzura internetu SOPA i ACTA


Czaro_22

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem nie znam się jestem młody ale ACTA to tylko przykrywka do wielkiej manipulacji

media i internet mają wielką moc i władzę i to widać

człowieka można zmanipulowac przez media

boją się, że ludzie świadomi będą kometować wetować i wypowiadać się na wiele rzeczy co może nie spodobać się władzom itd. więc ograniczmy im wolność słowa i wypowiedzi

Ja rządzący zrobie coś złego to zostanie to w moich szeregach nikt nie będzie tego komentował a jak ktoś będzie to wiem kto :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym inicjatorem całej kampanii wprowadzenia ACTA to właśnie USA i jego podopieczni. W naszym kraju wogóle władza nie zwraca uwagi na obywateli :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jakby wprowadzili że za każdą ustawę która działa na szkodę obywateli kraju kare w postaci więzienia i konfiskatę majątku czy tak ochoczo by się brali za podpisywanie ustaw?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie Tuska z ministrami zakończone.

Rząd nie rezygnuje z podpisania umowy ACTA 26 stycznia w Tokio.

Jakieś pomysły jak z tym walczyć efektywniej? :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie Tuska z ministrami zakończone.

Rząd nie rezygnuje z podpisania umowy ACTA 26 stycznia w Tokio.

Jakieś pomysły jak z tym walczyć efektywniej? :thumbdown:

pomysły to mają hakerzy i na pewno sobie z tym poradzą :good: i nie mówię tu o dzieciach neostrady itp ale o poważnych, prawdziwych mózgach internetu :good:

ja tam się nie boję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japierdziele, ograniczyli filesonica i fileserve'a, co tu sie dzieje!? skad teraz bede pobieral filmy w hd:p akurat jak mi neta przyspieszyli do 40mbit, to zaczeli zamykac wszystkie hosty:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japierdziele, ograniczyli filesonica i fileserve'a, co tu sie dzieje!? skad teraz bede pobieral filmy w hd:p akurat jak mi neta przyspieszyli do 40mbit, to zaczeli zamykac wszystkie hosty:/

Nie ma copłakać... trzeba dzialać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z moim kontem premium? kase oddadza? przeciez podczas kupna, umowa byla inna :>

mam nadzieje,ze podziemie zrobi porządne kongo w internecie i pokaze kto ma naprawde wladze w tym swiecie. mysle,ze dlugo na to nie trzeba bedzie czekac, narazie tylko strasza zamykaniem stron np fbi , ale pewnie stac ich na cos bardziej zdecydowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japierdziele, ograniczyli filesonica i fileserve'a, co tu sie dzieje!? skad teraz bede pobieral filmy w hd:p akurat jak mi neta przyspieszyli do 40mbit, to zaczeli zamykac wszystkie hosty:/

no dokładnie ,teraz tylko kwestia czasu kiedy rapid kleknie :thumbdown: kino online na serwerach megavideo już upadło i cała opcja ogladania filmów online bazujacych na ich serwerach ;(

teraz tylko czekać kiedy youtube zrobi sie komercyjnym gównem gdzie za obejrzenie teldysku bedzie opłata w postaci smsa, tu chodzi o kase a nie jakieś prawa autosrkie, bo akurat pod tym wzgledem autor najmniej dostanie :thumbdown:

Kiedys już próbowali taki dym zrobic organizacja RIAA i MIAA(czy jakos tak), ganiali użytkowników startej KaZaA :wallbash: teraz poszli w serwery www :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się obiło o uszy że każdy użytkownik internetu może pomóc ludziom z Anonymous :mysli:

ktoś coś wie w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się obiło o uszy że każdy użytkownik internetu może pomóc ludziom z Anonymous :mysli:

ktoś coś wie w tym temacie?

https://whyweprotest.net/community/threads/opacta-faza-2-informacja.99063/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie muszą wyjść na ulice, każdy musi wziąć sprawę w swoje ręce :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...