Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cenzura internetu SOPA i ACTA


Czaro_22

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy to ma znaczenie ale pliki na wrzucie i youtube nie działają, ciekawe czy tylko u mnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ma znaczenie ale pliki na wrzucie i youtube nie działają, ciekawe czy tylko u mnie :mysli:

tylko u ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Rosja nie wypowiada się na ten temat ani nawet nie chce słyszeć o tym całym projekcie ACTA który był robiony w tajmenicy zapewne sami nasi politycy nie do końca wiedzą co mają podpisać.... a może USA chce mieć pełną kontrole i prawo do kontrolowania Swiata i Narodów... wydaje mi się że w tym wszystkim jest głebszy sens... [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 18:14_________________________________________________http://wiadomosci.wp.pl/title,Rzad-chcial-ukryc-prawde-o-ACTA-oto-dowod,wid,14194445,wiadomosc.html?ticaid=1dcc3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tego co widzę najwięcej zamieszania jest wokół - zamieszania? Nikt nie wie o co chodzi ale lamentują wszyscy i snują teorie co kto komu szykuje. Jedyne co wiadomo to to, że projekt był owiany tajemnicą od początku i był negocjowany poufnie. Pytanie dlaczego? i jedni powiedzą, że to międzynarodowy zamach na demokrację i wolność w necie (co ma złodziejstwo do wolności?) a inni powiedzą po części zasadnie, że internet jest doskonałym miejscem do dokonywania przestępstw i ich przygotowywania a więc wyjawianie zamiarów na początku byłoby nierozsądne. Skoro jednak sprawa się sypnęła w pół drogi to teraz moim zdaniem nie ma innego wyjścia jak wytłumaczyć wszystko punkt po punkcie. Oczywiście rękami hakerów i głosami guzik wiedzących internatów lament podnosić będą grupy którym najbardziej zależy na tym aby w sieci pozostało jak jest.

Bo sama ACTA porusza się w ramach przepisów obowiązujących w danym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czemu mój avatar samoczynnie zmienił się na taki obrazek:

ad4mhssxp_rrxapnp.jpg

To jakiś skrypt na forum czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak będziesz miał jak wprowadza acta tylko że wtedy zapuka do ciebie policja że złamałeś prawo bo zamieściłeś jakiś obrazek bez zgody autora i jesteś przestępcą :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jeszcze nie wprowadzili ACTA a jakimś cudem zmienił się samoczynnie avatar. Dlaczego ?

jesteś na celowniku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jeszcze nie wprowadzili ACTA a jakimś cudem zmienił się samoczynnie avatar. Dlaczego ?

jesteś na celowniku :decayed:

zakazane i poufne d*py oglądał to teraz ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jeszcze nie wprowadzili ACTA a jakimś cudem zmienił się samoczynnie avatar. Dlaczego ?

jesteś na celowniku :decayed:

Dobra dobra :P to się stało po tym jak kliknąłem w ten Twój trefny link CBA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy szanujący się serwis manifestuje przeciwko acta wejdz sobie na demotywatory joemonster wykop itp teraz trwa manifest dlatego tak masz na obrazku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 2 teorie na to :

- acta + anonymous to rządowa propaganda , która ma na celu zastraszenie ludzi , po tym jak rząd w pięknym stylu rozniesie próby zamachu anonymous , żeby dało to do myślenia "powstańcom" , że cokolwiek zrobią to się nie uda

lub

- poprostu zaczęło się to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jeszcze nie wprowadzili ACTA a jakimś cudem zmienił się samoczynnie avatar. Dlaczego ?

jesteś na celowniku :decayed:

zakazane i poufne d*py oglądał to teraz ma :decayed:

słuchał zakazanych stacji radiowych przy tym :decayed: na fejsbuku udostepnił piosenke z jutuba

Przyzwyczajaj sie do tego czego nie edzesz mógł nie bawem robić, tzn bedziesz mógł tylko twój dostawca internetu bedzie donosił na ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy szanujący się serwis manifestuje przeciwko acta wejdz sobie na demotywatory joemonster wykop itp teraz trwa manifest dlatego tak masz na obrazku

Ale mi chodzi o to czy to ktoś z Forum jest odpowiedzialny za tą podmianę ? bo jeżeli nie to jakim cudem avatar mi się podmienił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy szanujący się serwis manifestuje przeciwko acta wejdz sobie na demotywatory joemonster wykop itp teraz trwa manifest dlatego tak masz na obrazku

Ale mi chodzi o to czy to ktoś z Forum jest odpowiedzialny za tą podmianę ? bo jeżeli nie to jakim cudem avatar mi się podmienił ;)

a nie miałeś tam linku przypadkiem do obrazka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takim cudem że wrzuciłeś avatar na serwer gdzie jest protest. Panowie anymouse chyba odpuściło i nic nie zrobią więcej :kwasny: już po internecie, ostatnie wolne media

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvn24.pl/0,1732445,0,1,wylaczyli-serwery-na-znak-protestu-wobec-acta,wiadomosc.html

Nie sa nic wstanie zrobić, tu zmienic moze coś tylko krwawa jadka jak w pakistanie czy syrii, tak czy tak to podpiszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...