Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siedzimy na nowym serwerze :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no w sumie u mnie nie do ko0nca wszystko działa...

Opublikowano

wazne ze cokolwiek dziala :wink: ale zeby sie zalogowac to trzeba podjac kilka prob

Opublikowano

logowac sie nie moge a jak zrobię wstecz to jestem już zalogowany nie kumam tego no i mnóstwo tematów nie mogę otworzyc ogólnie nie bangla mi forumko :cry: >

Powodzenia wodzu, pracuj spokojnie nikt cię nie popedza jakoś damy rade :wink:

Opublikowano

niektore posty sie nie wyswietlają

Opublikowano

zgadzam sie po najechaniu myszka wyskakuje strona niedostepna tez tak mam

Opublikowano
  • Autor
ale zeby sie zalogowac to trzeba podjac kilka prob

Da się to szybko obejść :) Logujesz się , wywala Cię na białą strone , bierzesz wstecz , wraca Cię do logowania i wtedy klikasz na Audi A4 Klub Polska Strona Główna i jesteś zalogwany :lol:

Opublikowano

to takie proste....:)

Opublikowano
Logujesz się , wywala Cię na białą strone , bierzesz wstecz , wraca Cię do logowania i wtedy klikasz na Audi A4 Klub Polska Strona Główna i jesteś zalogwany

pisałem o tym wcześniej czy ktoś mnie tu czyta ? :evil:

Opublikowano
  • Autor
Logujesz się , wywala Cię na białą strone , bierzesz wstecz , wraca Cię do logowania i wtedy klikasz na Audi A4 Klub Polska Strona Główna i jesteś zalogwany

pisałem o tym wcześniej czy ktoś mnie tu czyta ? :evil:

Nie denerwuj się :mrgreen:

Opublikowano
Nie denerwuj się

:smile: spoko ale tak jakos jestem poddenerwowany bo mi nie bangla tak jak trzeba :neutral:

Opublikowano
Da się to szybko obejść Logujesz się , wywala Cię na białą strone , bierzesz wstecz , wraca Cię do logowania i wtedy klikasz na Audi A4 Klub Polska Strona Główna i jesteś zalogwany

:razz: Prezes na to to i ja wpadlem ale fakt działa :mrgreen:

Opublikowano

narescie przychodza wiadomosci mailem o przychodzacych odpowiedziach w postach :twisted:

Opublikowano
  • Autor
narescie przychodza wiadomosci mailem o przychodzacych odpowiedziach w postach :twisted:

Czyli dobrze wszystko skonfigurowałem :mrgreen:

[ Dodano: 09-11-2006, 10:08 ]

Nie denerwuj się

:smile: spoko ale tak jakos jestem poddenerwowany bo mi nie bangla tak jak trzeba :neutral:

A ja się zaraz nerwicy nabawie :lol:

Opublikowano

[ Dodano: 09-11-2006, 10:11 ]

A ja się zaraz nerwicy nabawie

już nic nie mówię :lol: buachachaaa

Opublikowano

Dla tych co chcą czytać, zauważyłem, ze nie idzie otworzyć stron tam gdzie są nowe posty, ale jak się wylogujesz, /sytuacja taka sama jak przy logowaniu - biała strona, potem z powrotem wejście do strony forum, ale bez logowania/ wtedy można posty czytać, otwierają się te co niechciały się otwierać jak jestem zalogowany.

Dziwne, ale prawdziwe!

Opublikowano
narescie przychodza wiadomosci mailem o przychodzacych odpowiedziach w postach :twisted:

Nie chcę jojczyć ale mi nic nie przychodzi :grin:

Opublikowano

witam czy jest jakis problem z wysyłaniem wiadomości na PW bo u mnie chyba sie nie wysyłają ????

i oczywiście emile nie przychodzą po odpowiedziach na posty.

rozumiem że trzeba jeszcze cierpliwości???

Opublikowano
  • Autor
witam czy jest jakis problem z wysyłaniem wiadomości na PW bo u mnie chyba sie nie wysyłają ????

i oczywiście emile nie przychodzą po odpowiedziach na posty.

rozumiem że trzeba jeszcze cierpliwości???

Cały czas walcze :wink:

Opublikowano

czekamy...czekamy :neutral: i nie poganiamy :neutral:

Opublikowano

Piękne Panie. Szanowni Panowie. Adminie.

Weźmy głęboki oddech. Przymknijmy oczy.

A teraz dziesięć głębokich wdechów i wydechów.

Opanujmy trzęsące się ręce.

Nie, wcale nie bangla tak jak powinno. Nie przychodzą maile z potwierdzeniem. Nie mogę wejść normalnie na tematy(zwłąszcza te nowe). Nawet nie wiem czy uda mi się wysłać tego posta (ależ dramatycznie zabrzmiało :mrgreen: ). Wygląda na to, ze z logowaniem jest OK.

Ale ... jestem spokojny. Hugo pracuje. MOże qfffa nawet ktoś mu pomaga. A ja pisze tego posta informacyjnie, zeby wiedział z czym jest u mnie kłopot, a nie po to żeby go wq.wić. Więc ja siedzę cicho, chociaż łapy mi się trzęsą jak alkoholikowi, który już 3 godziny nic nie wypił.

Pozdrowienia dla całej ekipy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.