Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siedzimy na nowym serwerze :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jednak cos jest nie tak bo nie mam powiadomienia o odpowiedzi na maila a mam ustawione ze chce dostawac.Hugo popatrz co jest grane :wink:

Już wiem co jest grane.Muszą nam jeszcze skonfigurować serwer pocztowy i będzie gites.W czwartek zadzwonie i ich popędze :)

oki ...

P.S to juz nie odpowiadaj na PW ... ;-)

Opublikowano

Działa, chociaż czasem mam wrażenie że wolniej. Powiadomień na meila mi też brakuje.

Opublikowano
Powiadomień na meila mi też brakuje.

Eeeee... No własnie. Też sie jakoś dziwiłem, że powiadomień nie ma, ale myślałem, że to ja cos spartaczyłem.

Opublikowano

A ja przez cały tydzień probowałem się dobić do forum, przez stary adres :roll: :mad: :razz: :lol: Super chodzi.

Opublikowano
  • Autor
A ja przez cały tydzień probowałem się dobić do forum, przez stary adres :roll: :mad: :razz: :lol: Super chodzi.

Przecież od razu po przeprowdzce pisałem do wszystkich maila z informacją :mrgreen:

Opublikowano
A ja przez cały tydzień probowałem się dobić do forum, przez stary adres :roll: :mad: :razz: :lol: Super chodzi.

Przecież od razu po przeprowdzce pisałem do wszystkich maila z informacją :mrgreen:

:mrgreen: Albo nie widziałem, albo nie wiem co mnie przymroczyło :-)

Opublikowano

Do tej pory bylo wszystko ok, a dzisiaj 8.11.2006 19.12 nie wszystkie strony /posty/ się otwierają:

mam taki komunikat:

Not Found

The requested URL /viewtopic.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/1.3.37 Server at www.a4-klub.pl Port 80

mogę otworzyć pojedyńczy post, a nie mogę otworzyć całego tematu, lub odwrotnie.

pozdrawiam nuszek

Opublikowano
  • Autor

Podpiąłem dzisiaj domene pod serwer i dlatego musze jeszcze kilka rzeczy ponaprawiać :wink:

Opublikowano

No mi troche jak wchodze w jakis post to blad czesto wyskakuje - ze nie ma takiej strony ... :neutral:

Opublikowano

mi np. w "na luzie" nie otwiera się temat "zdjęcia A4" :???:

Opublikowano

Dzis przez caly dzien mam problemy: forum przekierunkowuje sie na nazwa.pl albo otwieraja sie poszczegolne dzialy, ewentualnie jak chce przeczytac jakies posty to pokazuje: Not Found

The requested URL /viewtopic.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/1.3.37 Server at www.a4-klub.pl Port 80

Opublikowano

w dalszym ciągu co niektóre linki nie dzialają

jest tylko 404

Opublikowano

Ja moge wejsc tylko w ten post ktory ma kilka stron - jak ten, klikajac na ktoras strone, jak klikam na temat to wychodzi blad - caly czas :cry:

Opublikowano
Ja moge wejsc tylko w ten post ktory ma kilka stron - jak ten, klikajac na ktoras strone, jak klikam na temat to wychodzi blad - caly czas

tez ma tak i inne powyższe problemy :sad:

a wszedłem na forum dzięki uprzejmości HUGO:)

podesłał mi link http://frakir.man.lublin.pl/ :cool:

Opublikowano

jak na razie nic się nie zmieniło, nadal nie można otworzyć niektórych stron, współczuję adminowi /nie wiem czy to Hugo/ sam mam pod opieką sieć osiedlową dla 25 osób i jak coś nie działa to ... lepiej nie pisać co mnie trawi.

życzę powodzenia i pozdrawiam nuszek

Opublikowano
  • Autor

Kurcze walcze cały czas z tym problemem :sad:

Opublikowano

Spokojnie panowie niedawno nie bylo tydzien forum i dalismy rade :mrgreen:

Hugo i Bosek poprostu potrzebuja troche czasu bo nic sie samo nie zrobi :wink:

Opublikowano
  • Autor
Hugo i Bosek poprostu potrzebuja troche czasu bo nic sie samo nie zrobi :wink:

Bosek pojechał w świat i brakuje mi wsparcia.Ale wraca niedługo i na pewno pomoże :cool:

Opublikowano

u mnie gites działa

Opublikowano

Ja też zgłaszam że nie działają mi posty tematy np. silniki benzynowe i kilka innych ale bez wyrzutów dla admina rozumiem czsem coś padnie itd . czekam spokojnie na pełną sprawność naszej strony.!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.