Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siedzimy na nowym serwerze :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli można to podpisuje się pod postem powyżej.

Nie działa tak jak trzeba ale DZIAŁA. Pozdro dla pracujących by było ok.

Opublikowano
Jeśli można to podpisuje się pod postem powyżej.

Nie działa tak jak trzeba ale DZIAŁA. Pozdro dla pracujących by było ok.

Kurde , ja niestety tez sie podpisuje pod to.Powodzonka chlopaki :!:

Opublikowano
  • Autor

U wszystkich jest ten sam problem , więc mam nadzieje , że będzie tutaj ponad 1000 takich samych wpisów :mrgreen:

Opublikowano

a ja robie tak ze jak mi nie wchodzi na nie przeczytany post to klikam na osobe która ostatnia napisała i następnie klikam na ostatni post tej osoby, jak narazie jakoś to działa

Opublikowano
a ja robie tak ze jak mi nie wchodzi na nie przeczytany post to klikam na osobe która ostatnia napisała i następnie klikam na ostatni post tej osoby, jak narazie jakoś to działa

mozna w prostszy sposob - obok nicka osoby, ktora napisala ostatni post, jest ikonka ze strzalka i kartka - wystarczy na nia kliknac :)

Opublikowano

no raczej nie kazdy zobacz ile postow jest dziennie a przed poniedzialkiem po 200 dziennie :wink:

Opublikowano

Zamiast wspierac Hugo, to każdy tylko narzeka, :wink: ja tam sobie jakoś radze :lol:

Opublikowano
  • Autor

Cholera nie moge sobie z tym problemem poradzić.Dzwoniłem do Boska i prawdopodobnie dopiero w poniedziałek z samiutkiego rana zasiądzie przed kompem.Także może być tak , że będziemy musieli się przez weekend przemęczyć

Opublikowano
że będziemy musieli się przez weekend przemęczyć

jak dla mnie moze byc bo i tak jade na wioske a tam netu nie ma :mrgreen:

Opublikowano

Jak jest problem z wejsciem np w nowy temat lub jest nowa strona w temacie, mozna wykasowac z adresu "newest" i wejsc ponownie. Moze tutaj jest jakis problem ze skladnia w php?

pozdr

P.

Opublikowano

Ja do żadnego tematu nie mogę wejść klikając na nazwę tematu. Pojawia się:

Not Found

The requested URL /viewtopic.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache/1.3.37 Server at www.a4-klub.pl Port 80

Ale da się wejść do tematów klikając na tą strzałke - ostatni post . Czy tylko ja tak mam ? :shock: Przeglądarka Firefox.

Opublikowano
  • Autor

Wszyscy mają tak samo.Nie moge sobie poradzić z tym problemem , ale już nadciąga kawaleria i najpóźniej w poniedziałek rano wszystko powinno śmigać bez problemów

Opublikowano

Noooooo, luzik everybody! :grin:

Hugo!

No dajmy se wszyscy na luz.

Rzeczywiście kwiczymy, ale damy radę.

Trzymamy kciuki, lekko się denerwujemy, ale ... Hugo już niezad pokazałeś klasę i umiejętności, więc ... damy radę.

Jeśli ktoś może Ci jakoś pomóc-dawaj znać.

Jak nie, to trzym się.

Ode mnie (do czasu ogłoszenia, że forum naprawione) nie będzie już marudzących postów, ze cos tam mi nie bangla, a później ... :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Jak tam ?? Działa wszystko ?? Powiadomienia dochodzą na maila ?? Jakieś problemy sa jeszcze ??

Opublikowano

Powiadomienia działają --> przed 20 min dostałem o polarkach :)

Ogólnie bangla :]

Opublikowano

gratulacje, wszy śmiga, jakoś dziwnie bez utrudnień ;)

Opublikowano

to jednak Hugo co 4 rece to nie dwie dobrze ze Bosek wrocil

Opublikowano

Bosek rulezz

Opublikowano
  • Autor
to jednak Hugo co 4 rece to nie dwie dobrze ze Bosek wrocil

Zgadza się.Bosek to spec od takich rzeczy :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.