Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siedzimy na nowym serwerze :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie jest normalnie....tylko znowu nie mam linku do tematu ;/

[ Dodano: 30-10-2006, 17:41 ]

hmm iwdze ze hugo juz ladne plakietki klubowicz a4-klub zrobiles....fajne, zaroweczki pewnie tez sie zmienia bo teraz tylko **** widze :D, a co z kolorami?

Opublikowano

zdjatek nie ma ostatnich w albumie :sad:

Opublikowano
zdjatek nie ma ostatnich w albumie :sad:

no właśnie marecki_78 się już skarżył, że mu zdjecia wcięło

Opublikowano

Obserwuje teraz dyskusje o zlocie w lutym i nie wiem czy ktos kasuje posty, czy gina same :?: :?:

Bo cos mi tam nie pasi.

Opublikowano
  • Autor
Obserwuje teraz dyskusje o zlocie w lutym i nie wiem czy ktos kasuje posty, czy gina same :?: :?:

Bo cos mi tam nie pasi.

U mnie nic nie ginie :lol:

Opublikowano

Hugo, no chyba ono, podal dady poprawione, a pozniej jego postu nie bylo i jeszcze ktos cos napisal i zniklo.

Dodam, ze nic nie wachalem i nie pilem zadnych promili. :mrgreen:

Opublikowano

mała spostrzezenie

cos momentami jednak sie przytyka

ma chwile zastanowienia i idzie dalej

ale to pewnie musi sie rozruszac :mrgreen:

Opublikowano

Ja mam nadal problemy z PW, przy wysylaniu mam taki problem jak dzisiaj spanky sygnalizowal "Could not connect to smtp host : 111 : Połączenie odrzucone".

No i dzisiaj (7:49) dostalem info o PW z linkiem do starego serwera, wiec nie moge sie do niego dostac ;o((

Tomboy podeslij raz jeszcze please :smile:

O... teraz juz poszlo ok :lol:

Opublikowano
  • Autor
mała spostrzezenie

cos momentami jednak sie przytyka

ma chwile zastanowienia i idzie dalej

ale to pewnie musi sie rozruszac :mrgreen:

Tak będzie dopóki nie zrobi się transfer domeny z nazwa.pl :wink:

Opublikowano

Jeszcze jedno zauwazylem. Jesli w danym dziale pojawia sie jakas odpowiedz to nie raz blednie wyswietla nazwe innego tematu niz ten, w ktorym zostala udzielona odpowiedz.

Opublikowano
  • Autor
Ja mam nadal problemy z PW, przy wysylaniu mam taki problem jak dzisiaj spanky sygnalizowal "Could not connect to smtp host : 111 : Połączenie odrzucone".

:

A próbuj teraz , bo ja sie bawiłem niedawno i zmieniałem troche , ale już powinno być ok

Opublikowano

Could not connect to smtp host : 111 : Połączenie odrzucone".

mi coś takiego pojawiło się po napisaniu posta w temacie o polarkach..ale post jest :neutral:

Opublikowano

jak piszą niektórzy - śmiga i bangla, ale często się przytyka , może to wina netu, nie wiem ? :???:

Opublikowano

no chwilami ma zwloke i to spora, ale jak smiga to 3x lepiej niz stare

Opublikowano

delikatne przestoie,ale jest napewno lepiej niz wczesniej :wink:

Opublikowano
  • Autor

Tak jak już pisałem , te przestoje będą do czasu , aż nie przetransferują nam domeny :wink:

Opublikowano

śmiga, oby jak najdłużej :cool:

Opublikowano

jednak cos jest nie tak bo nie mam powiadomienia o odpowiedzi na maila a mam ustawione ze chce dostawac.Hugo popatrz co jest grane :wink:

Opublikowano

Mnie jedynie to: http://frakir.man.lublin.pl w oczy kłuje, ale ma się to zmienić

Opublikowano
  • Autor
jednak cos jest nie tak bo nie mam powiadomienia o odpowiedzi na maila a mam ustawione ze chce dostawac.Hugo popatrz co jest grane :wink:

Już wiem co jest grane.Muszą nam jeszcze skonfigurować serwer pocztowy i będzie gites.W czwartek zadzwonie i ich popędze :)

[ Dodano: 31-10-2006, 19:23 ]

Mnie jedynie to: http://frakir.man.lublin.pl w oczy kłuje, ale ma się to zmienić

Jest włączone maskowanie adresu , ale czasami wyskakuje fakir :) Ale to się zmieni

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.