Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siedzimy na nowym serwerze :)


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie jest normalnie....tylko znowu nie mam linku do tematu ;/

[ Dodano: 30-10-2006, 17:41 ]

hmm iwdze ze hugo juz ladne plakietki klubowicz a4-klub zrobiles....fajne, zaroweczki pewnie tez sie zmienia bo teraz tylko **** widze :D, a co z kolorami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje teraz dyskusje o zlocie w lutym i nie wiem czy ktos kasuje posty, czy gina same :?: :?:

Bo cos mi tam nie pasi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje teraz dyskusje o zlocie w lutym i nie wiem czy ktos kasuje posty, czy gina same :?: :?:

Bo cos mi tam nie pasi.

U mnie nic nie ginie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo, no chyba ono, podal dady poprawione, a pozniej jego postu nie bylo i jeszcze ktos cos napisal i zniklo.

Dodam, ze nic nie wachalem i nie pilem zadnych promili. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadal problemy z PW, przy wysylaniu mam taki problem jak dzisiaj spanky sygnalizowal "Could not connect to smtp host : 111 : Połączenie odrzucone".

No i dzisiaj (7:49) dostalem info o PW z linkiem do starego serwera, wiec nie moge sie do niego dostac ;o((

Tomboy podeslij raz jeszcze please :smile:

O... teraz juz poszlo ok :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała spostrzezenie

cos momentami jednak sie przytyka

ma chwile zastanowienia i idzie dalej

ale to pewnie musi sie rozruszac :mrgreen:

Tak będzie dopóki nie zrobi się transfer domeny z nazwa.pl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno zauwazylem. Jesli w danym dziale pojawia sie jakas odpowiedz to nie raz blednie wyswietla nazwe innego tematu niz ten, w ktorym zostala udzielona odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadal problemy z PW, przy wysylaniu mam taki problem jak dzisiaj spanky sygnalizowal "Could not connect to smtp host : 111 : Połączenie odrzucone".

:

A próbuj teraz , bo ja sie bawiłem niedawno i zmieniałem troche , ale już powinno być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Could not connect to smtp host : 111 : Połączenie odrzucone".

mi coś takiego pojawiło się po napisaniu posta w temacie o polarkach..ale post jest :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem , te przestoje będą do czasu , aż nie przetransferują nam domeny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak cos jest nie tak bo nie mam powiadomienia o odpowiedzi na maila a mam ustawione ze chce dostawac.Hugo popatrz co jest grane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak cos jest nie tak bo nie mam powiadomienia o odpowiedzi na maila a mam ustawione ze chce dostawac.Hugo popatrz co jest grane :wink:

Już wiem co jest grane.Muszą nam jeszcze skonfigurować serwer pocztowy i będzie gites.W czwartek zadzwonie i ich popędze :)

[ Dodano: 31-10-2006, 19:23 ]

Mnie jedynie to: http://frakir.man.lublin.pl w oczy kłuje, ale ma się to zmienić

Jest włączone maskowanie adresu , ale czasami wyskakuje fakir :) Ale to się zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...