Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Gdzie tanio czip dolnośląskie


HARIBO

Rekomendowane odpowiedzi

ty widze błyszczysz jak woda w klozecie

jak można sobie mapę wybrac? :polew: mape to w księgarni się dobiera

a by chip był przygotowany i dopasowany do stanu technicznego auta nalezy zmodyfikować istniejący, już nie wspomne o hamowni :)

poczytaj na internecie co myślą doświadczeni i znający temat CHIP TUNINGU ludzie

ale cóż jeśli nie zastanawia cię dlaczego 300 zł zapłaciłeś a rogal ecu aligator zadają więcej

może wiesz co zrób sonde kto na forum wgrywał gotowce a kto ma profesionalny chip tuning :hi:

a po za tym to pomyśl logicznie dlaczego właściciele aut robią tys km bez kłopotów i bez niczego, jadą do znanych firm a nie do stodoły na chip za 300 zł :notworthy: :notworthy:

i ile masz niby km i nm? jaka była seria w jakiej kondycji jest silnik wiesz może?

POCZYTAJ!!!/color]

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=218342

pierwsza strona na allegro, wypowiadał się akurat kolega tez z naszego forum dario, jakie wnioski wyciągniesz jak żadnych to już lepiej nic nie pisz, bo jak czytam takie coś to nic tylko :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty widze błyszczysz jak woda w klozecie

jak można sobie mapę wybrac? :polew: mape to w księgarni się dobiera

a by chip był przygotowany i dopasowany do stanu technicznego auta nalezy zmodyfikować istniejący, już nie wspomne o hamowni :)

poczytaj na internecie co myślą doświadczeni i znający temat CHIP TUNINGU ludzie

ale cóż jeśli nie zastanawia cię dlaczego 300 zł zapłaciłeś a rogal ecu aligator zadają więcej

może wiesz co zrób sonde kto na forum wgrywał gotowce a kto ma profesionalny chip tuning :hi:

a po za tym to pomyśl logicznie dlaczego właściciele aut robią tys km bez kłopotów i bez niczego, jadą do znanych firm a nie do stodoły na chip za 300 zł :notworthy: :notworthy:

i ile masz niby km i nm? jaka była seria w jakiej kondycji jest silnik wiesz może?

POCZYTAJ!!!/color]

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=218342

pierwsza strona na allegro, wypowiadał się akurat kolega tez z naszego forum dario, jakie wnioski wyciągniesz jak żadnych to już lepiej nic nie pisz, bo jak czytam takie coś to nic tylko :wallbash: :wallbash:

Zle sie wyrazilem, chodzilo mi o dobór przedziału obrotów, od którego turbo ma najlepiej ciągnąć, nie dostając przy tym po tylku :good:

Napisałem już, że każdy robi za tyle, za ile mu się podoba. I zapewniam Cie ze nie bylo to robione w stodole :decayed:

Nie odezwałbym się w tym temacie, gdyby nie fakt, że 50% właścicieli 1z z forum a80 ma chipa od Mariusza, zachwalając go w niebiosa.

z mojej strony tyle w tym temacie, pogadać mozna na pw, a nie spamować tu bez sensu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie wybierał mapę, kilka minut i chips wgrany

Trzeba by się jeszcze choć trochę ogarniać w temacie, coby mapy wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Kłodzku jest jeszcze jeden kolega co robi czip w swoim warsztacie znany z klubu audi 80 a ja u niego robiłem oto namiar jakby ktoś potrzebował 608011662 Piotr (solskier)

w dziale wykresy pod nazwą "Golf 1,9TDI AHF - "GOTOWIEC" http://www.soft-tuning.pl/wykresy2 moża zobaczyć jak wyglądał mod

który ostatnio przyjechał do mnie na poprawke ....wtyczka od kompa połamana,soft wpakowany z seata :blink:,batory z tyłu że smuga sadzy zostawała na asfalcie ....a to czego już nie zniósł właściciel ...palił jak smok :decayed:

kolego, czy ten Golf przyjechał właśnie od tego klienta podanego wyżej (608011662)?

Co to za koleś, gdzie ma warsztat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się też wybieram do Soft-Tuning w Kłodzku już w ten piątek. Kilka miechów temu włożyłem pompki od 2.0 Tdi z końcówką BK. Zaczął trochę więcej palić i zdecydowałem się na korektę i zarazem programik. Ciekawe jaki będzie wykres....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dranek, pochwal się jakie masz auto? Jakie zmiany?

Mam seryjne 1.9 Tdi AWX 131KM, ale wiadomo że z czasem chciałoby się więcej i więcej. Kiedyś chipowałem A3 i byłem bardzo zadowolony z wyników, jakbym wsiadł w nowe auto. Mam nadzieję, że tym razem będzie to samo. Co do innych zmian\modów..... było ich pełno ale wewnątrz auta, także nie będę robił OT. Jak zrobię wirusa w piątek to wkleję wykres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy :)

u mnie (AVG) padło turbo, szczęście w nieszczęściu jest takie, że w sobotę odbieram 17tke z AWXa, wywalam kata no i będzie jakieś strojenie. Jednak dalszych modów raczej nie przewiduję... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,zapisywać się na grupowy do EcuProjekt ,a nie samowolke tu odstawiacie. :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co sie naczytałem dołoże troche sianka i zrobie gdzies w jakiejs firmie a nie w przydomowych garażach samowolką. Mam pytanie czy ktoś ma AFNa z wymienionymi wtryskami na 216stki po czipie jak to wychodzi jakie wrażenia i wogole czy ktoś może coś o tym powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie do pytania kolegi HARIBO

sam szykuje zakup 216-stek i do Ecu-Projekt si ewybieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem wklejam wykres. W serii miał 129,8KM, czyli pompowtryski od 2.0TDI nic nie dają... Chodziło mi o bezpieczny program i taki dostałem. 26 KM i 66Nm wystarcza w zupełności. Polecam tunera z fachowość i pełne wytłumaczenie mi kwestii związanych z chiptuningiem.

softtuningwykres.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce pojechać 100km od Wrocławia, pod Pleszew to polecam GOODHOPE.

Robiłem soft w BORZE AGR+216.

Pierwotnie wrzuciłem po taniości gotowca i rzeczywiście był przyrost, ale po programie z prawdziwego zdarzenia dopiero zobaczyłem jak auto powinno jechać.

Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie koszta w ECU PROJEKT 1,9 BRB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...