Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPG] Moja S-Line :D:D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no ale chyba jednak jest to tylko rns-e zwracam honor :hi:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 22:05_________________________________________________mój błąd :>[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 22:05_________________________________________________a zdjęcia bezpośrednio dajecie przez fotosik czy imageshack

Opublikowano

można i przez to i przez to :wink4:

Opublikowano
  • Autor

aha próbuje :)[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 22:09_________________________________________________no juz :>

Opublikowano

Ciekawe że fabryka wrzuciła napis MMI przy starcie RNS-E, a niby występuje dopiero opcjonalnie w b8... Wydaje mi się że nie jest to tak do końca jasne. Można uważąć ze RNS-E to początki MMI :mysli:

Opublikowano
  • Autor

bardzo mozliwe

Opublikowano

Furka wypas :good:

Jeśli to autko z zawody

to zegary nie powinny być w milach i kilometrach :mysli:

Opublikowano

Jeśli to autko z zawody

to zegary nie powinny być w milach i kilometrach :mysli:

Możliwe że przed nim ktoś sobie zaczął przerabiać na europejczyka, nie jeden u nas tak robił :wink4:

Opublikowano

Furka wypas :good:

Jeśli to autko z zawody

to zegary nie powinny być w milach i kilometrach :mysli:

hmm dlaczego ja widziałem ostatnio bardzo ładna b7 własnie od kolegi z forum z usa i ma mile i km

Opublikowano

Ładna sztuka :good: Fajnie się reprezentuje życzę bezawaryjności :hi:

Opublikowano
  • Autor

mam opcje na FIS przełączenie na kilometry lub mile nie wiem czy tak jest w każdej czy tylko u mnie

Opublikowano

MMI to jest interfejs / sterowanie , komunikacja człowieka z sytemem, MMi - rnse , MMi basic, MMi 2g MMi 3g tak wiec mmi ogolnie jest od 2004 roku juz od RNS_a , a potocznie przyjęte to wlasnie tak jak myslisz :)

Gratki furki

Opublikowano

mam opcje na FIS przełączenie na kilometry lub mile nie wiem czy tak jest w każdej czy tylko u mnie

u kazdego tak jest kolego:))

Opublikowano

żebyś sie nie zdziwił :tongue4: to jest opcja w tych b6 jak i b7, była

Opublikowano
  • Autor

aha a to jednak nie wiedziałem :>

Opublikowano

no co ty myślałem że w każdym tak jest, masz jeszcze zmianę temp zmianę spalania ip itd:d

szkoda ze prędkościomierz w milach nie zaczyna pokazywać :polew:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

hahahaa aleś mnie powalił :polew:

---------- Post dopisany 27-07-2012 at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2012 at 21:34 ----------

wlaśnie mój samochodzik dostał chip-tuning z 200km na 240km który został wykonany przez pana Krzysztofa Gromskiego w GROM CAR ELECTRO w Ratułowie i jestem bardzo zadowolony autko śmiga jak strzała :D bardzo polecam ten zakład samochód jest oddawany w dobre ręce i robota jest solidnie i dokładnie wykonana

Opublikowano

Wstaw wykres :naughty:

Opublikowano
  • Autor

musze na hamownie do krk jechhac :)

Opublikowano
no powymieniali jak sprowadzili a co do modów to moze inne felgi na lato i jakis chip tunning :naughty:

Gdybyś chciał to mam sprawdzony program do twojego samochodu (silnika i skrzyni) !!!

Gratki zakupu !

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
no powymieniali jak sprowadzili a co do modów to moze inne felgi na lato i jakis chip tunning :naughty:

Gdybyś chciał to mam sprawdzony program do twojego samochodu (silnika i skrzyni) !!!

Gratki zakupu !

dzieki kolego za propozycje ale juz mam sofcika wgranego :)

---------- Post dopisany 29-12-2012 at 07:58 ---------- Poprzedni post napisany 28-07-2012 at 17:30 ----------

Nowe bixy ori z białymi kierunkami :)

9e0a68b72f6c9cbemed.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.