Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's


novwy

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem ze lubisz jezdzic przez Rede na okolo.

---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

Wlodi wez wlepe dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to zgrupowanie praktycznie całego pomorskiego można odhaczyć :decayed:

tak ogólnie ma ktoś jakieś fotki bo mi umknęło, fajnie też było jakąś listę obecności zamieścić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za maniery tylko te trzy Paździochy były :kwasny:
No ja tylko jedno zrobiłem ale nie stresuj się chłopaki coś chyba robili więcej załapiesz się:decayed:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

A na drugi raz to się ustawcie jak ludzie:grin: kuźwa Grucha As se tyłem zaparkował i jak tu zdjęcia robić:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciasno dziś było na Skwerze i tyle. A poza tym między Wami wyglądam jak ubogi krewny :facepalm:. Kuźwa, jak szybko nie zrobię dokładek w kolor to się potnę! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za dziś i do następnego :decayed: oby nie za długo nie trzeba było czekać do następnego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem trzeba pomyśleć nad lepszą miejscówą, na skwerku jest za tłoczno, tym bardziej że zbliża się sezon. Ktoś zapoda jakieś lepsze zdjęcia? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować na parkingu pomiędzy halą Arena i Centrum Handlowym Riviera. Jak nie ma żadnego meczu, to jest pusty. Pusty i duży... To tyle jeśli chodzi o Gdynię. Jest jeszcze parę miejsc na "kilka aut" mniej widocznych, typu Polanka Redłowska, ale to już lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek dowiedzieć się dokładnie o której i możemy jechać. Ją przez łąki Ty na Kazimierz i się spotkamy i dalej polecamy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watroby uszykowane?:naughty:

---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

jakbyscie sie zastanawiali to prom dobija na 19.30 ale pewnie zjade nie wczesniej niz 20.00 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej TyCzorcie jeden to miała być niespodzianka :facepalm: pamiętaj żeby udawać chociaż zaskoczenie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...