Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's


novwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bartek a masz jakąś stronkę o tym weekendzie VAG pod Kościerzyną aby dowiedzieć się więcej.

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

dobra mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu była pierwsza edycja pomagałem chłopakom to ogarnąć , w tym roku też tam sie wybieram i trochę im pomóc jest juz 98 aut i mam nadzieje że będzie więcej , do Żerkowa jadę już 5 raz a mania to będzie moja już 12 :wink:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

i tak uważam że każdy zapalony miłośnik vag powinien chociaż raz w życiu pojechać do Austrii na zlot GTI TRFEN który odbywa się w Worthersee

w tym roku byłem tam 6 raz :decayed:

Worthersee Tour 2014 CONEK FOTO on Vimeo

Wörthersee 2014 on Vimeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmiki w deche :thumbup1: na tym drugim byl niebieski pasek ze zdesiem z B6 s-line? :eusathink: coz powiedziec wyczesane furki :decayed: jeszcze trzeba rezac nasze zlomki na takie akcje :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

a ktoś z was wysyłam zgłoszenia na vag event ?? a jak nie to wysylac zgłoszenia na vag weekend https://www.facebook.com/Vagweekend?fref=ts :hi:

to impreza zamknieta? bedzie ew. mozna podjechac polookac? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś laminat...napewno nie ori s-line:whistling:

:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie do Koscierzyny nie tak daleko, mozna by sie wybrac :eusathink: zobaczymy jak wypadnie z czasem blizej terminu wszystko sie okaze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie może jakiś lokal , domek(lub ktoś ze znajomych) dla 12-15 osób ( 6-8 dorosłych) reszta dzieci, nad morzem na sierpień ?? Chodzi o fajną miejscówkę no i też cenowo w miarę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie może jakiś lokal , domek(lub ktoś ze znajomych) dla 12-15 osób ( 6-8 dorosłych) reszta dzieci, nad morzem na sierpień ?? Chodzi o fajną miejscówkę no i też cenowo w miarę :wink:

To musi być 1domek? Popytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwońcie sobie miejsce naprawdę fajne tylko może być problem z miejscami ale warto spróbować jak coś można się na mnie powołać:wink:

Wakacje nad morzem - "Nad Zatoką " Domki Letniskowe - Hel - Półwysep Helski - Wybierz noclegi nad morzem. Wczasy nad Bałtykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwońcie sobie miejsce naprawdę fajne tylko może być problem z miejscami ale warto spróbować jak coś można się na mnie powołać:wink:

Wakacje nad morzem - "Nad Zatoką " Domki Letniskowe - Hel - Półwysep Helski - Wybierz noclegi nad morzem. Wczasy nad Bałtykiem.

Jak coś chcecie załatwić, to nie powołujcie się na wladiego! :decayed::tongue4::evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzacha żebym Ci nie musiał załatwić.........sztucznych kłów:grin::grin::decayed:

No w końcu jakaś propozycja! :decayed: Może będą lepsze niż te co mam...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzacha żebym Ci nie musiał załatwić.........sztucznych kłów:grin::grin::decayed:

No w końcu jakaś propozycja! :decayed: Może będą lepsze niż te co mam...:grin:

:grin: dobre :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...