Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Pakietu wewnętrznego QQ1 oswietlenia przestrzeni nóg , kratek , schowka


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie odnośnie polaryzacji LED w kratkach nawiewu - masa we wtyczkach jest na 1 czy 2??

Masa jest na 1 pinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MCE o oznaczeniu 8K0 907 063, bez żadnej literki na końcu. W ETCE piszą, że został on zastąpiony modułem z literą D. Próbowałem kodowania na sucho i przeszło tylko ustawienie w bajcie 16 bitów 0 oraz 6. Po ustawieniu bitu 1 VCDS wyświetlał błąd.

Jeszcze nie zabrałem się za montaż, więc nie mogę powiedzieć czy są wszystkie piny w gniazdach MCE. Ale to, że kodowanie przeszło, to chyba dobry znak, że nie będę rozbierał na pusto? :decayed:

Dobra wiadomość dla posiadaczy MCE 8K0 907 063 (bez literki). Podświetlenie nóg da radę zrobić, niezbędny pin w kostce jest na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MCE o oznaczeniu 8K0 907 063, bez żadnej literki na końcu. W ETCE piszą, że został on zastąpiony modułem z literą D. Próbowałem kodowania na sucho i przeszło tylko ustawienie w bajcie 16 bitów 0 oraz 6. Po ustawieniu bitu 1 VCDS wyświetlał błąd.

Jeszcze nie zabrałem się za montaż, więc nie mogę powiedzieć czy są wszystkie piny w gniazdach MCE. Ale to, że kodowanie przeszło, to chyba dobry znak, że nie będę rozbierał na pusto? :decayed:

Dobra wiadomość dla posiadaczy MCE 8K0 907 063 (bez literki). Podświetlenie nóg da radę zrobić, niezbędny pin w kostce jest na miejscu.

Masz pin 14sty w T17 (tył) ??? Ja w B miałem pustkę i musiałem podpinać się do T32 (przód). A podobno: bez literki = B =D :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pin 14sty w T17 (tył) ??? Ja w B miałem pustkę i musiałem podpinać się do T32 (przód). A podobno: bez literki = B =D :whistling:

No tak, sorry za brak precyzji. Ja rezałem tylko podświetlenie na nogi z przodu (z tyłu i tak praktycznie nikt nie jeździ). Więc mogę potwierdzić, że jest pin 17 w T32a. Wtyczki T17l nawet nie wyjmowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 8K0 907 063 obsługuje Pakiet ?

Na pewno jest tam pin 17 w T32a (przynajmniej u mnie). Ale nie przyszło mi do głowy sprawdzić wtyczki T17l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 8K0 907 063 obsługuje Pakiet ?

Na pewno jest tam pin 17 w T32a (przynajmniej u mnie). Ale nie przyszło mi do głowy sprawdzić wtyczki T17l.

Szkoda ,ze nie looknąleś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 8K0 907 063 obsługuje Pakiet ?

Możliwe, że tylko pół na pół, czyli tylko przód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie w a4b8 nie ma lampki w schowku ani wyłączenia air bak chciałem zapytać czy jest wypuszczony kabel do lampki czy trzeba przerabiać coś lub wystarczy dokupić tylko lampkę i podłączyć. Dziki za wszelkie info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie w a4b8 nie ma lampki w schowku ani wyłączenia air bak chciałem zapytać czy jest wypuszczony kabel do lampki czy trzeba przerabiać coś lub wystarczy dokupić tylko lampkę i podłączyć. Dziki za wszelkie info

Kilka postów wyżej wrzuciłem zdjęcia wiązki oświetlenia schowka. Musisz sprawdzić czy masz taką u siebie. Jeśli nie, to mogę sprzedać swoją ;)

[Edit]

Jednak ktoś usunął mojego posta. Jakby coś to pisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile taka wiązka kosztuje z lampka (komplet) mam tylko jakieś gniazdo koło siłownika do klapy schowka

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

Ile kosztuje cały zestaw podświetlenia schowka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile taka wiązka kosztuje z lampka (komplet) mam tylko jakieś gniazdo koło siłownika do klapy schowka

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

Ile kosztuje cały zestaw podświetlenia schowka?

Jak nie chcesz się bawić, to bierz wiązkę od sowiq, lampkę kup na alle i finał :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lampkę i w wyłącznik przychodzi ta sama wtyka. Wiązkę z kablami możesz sam zrobić i podłączyć bezpośrednio do gniazda bezpieczników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile taka wiązka kosztuje z lampka (komplet) mam tylko jakieś gniazdo koło siłownika do klapy schowka

W pierwszym poście masz podane numery części (wtyki, piny, lampki). Tutaj możesz mniej-więcej zorientować się ile kosztują te części w ASO: sklep.gajos.com.pl Ale polecam Allegro. Ja kupowałem lampki po 20 zł, piny 000 979 009 są na Allegro po 1 zł / sztuka (w ASO ponad 8).

Moja wiązka wygląda tak jak na zdjęciach (klik). Są tam wtyczki do włącznika w siłowniku schowka, do lampki schowka i wyłącznika airbagu pasażera. Nie ma tylko małej wtyczki do podświetlenia przestrzeni nóg pasażera (12 zł ASO + 2 piny po 1 zł na Allegro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile taka wiązka kosztuje z lampka (komplet) mam tylko jakieś gniazdo koło siłownika do klapy schowka

W pierwszym poście masz podane numery części (wtyki, piny, lampki). Tutaj możesz mniej-więcej zorientować się ile kosztują te części w ASO: sklep.gajos.com.pl Ale polecam Allegro. Ja kupowałem lampki po 20 zł, piny 000 979 009 są na Allegro po 1 zł / sztuka (w ASO ponad 8).

Moja wiązka wygląda tak jak na zdjęciach (klik). Są tam wtyczki do włącznika w siłowniku schowka, do lampki schowka i wyłącznika airbagu pasażera. Nie ma tylko małej wtyczki do podświetlenia przestrzeni nóg pasażera (12 zł ASO + 2 piny po 1 zł na Allegro).

Podświetlenie nóg robiłeś na żarówkach czy LEDach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie nóg robiłeś na żarówkach czy LEDach??

Na LED'ach, jak oryginalnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie nóg robiłeś na żarówkach czy LEDach??

Na LED'ach, jak oryginalnie jest.

Pytam, bo pisałeś,że za lampki płaciłeś 20 zł??? Myślałem, że żarówkowe, bo niektórzy nie lubią białego światła... Taniocha. Gdzie takie zdobyłeś? Ja też LEDowe wsadziłem, ale nie za te pieniądze :facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniocha. Gdzie takie zdobyłeś? Ja też LEDowe wsadziłem, ale nie za te pieniądze :facepalm:.

Wystarczy na Allegro poszukać ;) Np. tutaj: VW PASSAT CC B6 B7 LAMPKA LAMPKI LED 4E0947415 EOS (3567140910) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :wink:

I ogólnie tutaj: 4E0947415 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...