Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] [B6 ALT] Moja Audi była B5 a jest B6:P:P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czas najwyższy by wstawić tu moje auto. Chciałem poczekać aż będzie jakoś wyglądała po modach ale ciul z tym:)

Wcześniej była Audi A4 B5 1.8T 150KM nr AEB Benzyna 1998r Sedan to była kosa:):) ale niestety szybka jazda za kończyła się wypadkiem przy 150 w budynek obróciło mnie 180stopni i boom. Może ktoś z Zielonej Góry kojarzy miejsce koło szkoły CKU na przeciw jest kapliczka z zielonym płotem?? właśnie ten płot wyrwałem z betonem i poleciałem w budynek-skrzynie od energetyki-skrzynie o telekomunikacji. :confused4: ;( :slina:

20100827180.jpg

20100827181.jpg

20100829185.jpg

No i po tuningu :slina: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

zdjcie807.jpg

zdjcie834.jpg

Po B5 zakupiłem B6 i oto ona :cool1:

Audi A4 B6 2.0 Benzyna 131KM nr ALT 2001r Sedan

WYPOSAŻENIE

-Klima 2 strefowa

-Parktronic (tył)

-Zmieniarka na 6 CD

-El. szyby przód

-El. lusterka

-System BOSS 10 głośników

-Xeny

-Alu 18'

-Opony lato 225/40 z kwietnia 2011

-Alu 16' zima

-Pakiet chromu

-6 AIRBAG - kurtyny

-Halogeny

-ABS

-ESP

-Wspomaganie kiery

-FIS

-Centralny zamek na pilota + domykanie szyb

PO MODACH

-Ledy na postoje

-Ledy oświetlenie wnętrza

-Ledy oświetlenie bagażnika

-Xeny

-Alu 18' opony 225/40 po polerce

-Navigacja satelitarna RNS-D

-Pomalowane na czerwono zaciski na hamulce

-Podświetlane (na czerwono) pokrętła od NAWIEWU

PLANOWANE MODY

-Tempomat

-Gwint

-Przyciemnienie szyb

-Korekta lakieru

-Kiera S-line

-Listwy drzwiowe S4

-Przednia dokładka S-line

-Fotele pół skóra

-Spoiler na bagażnik

-El. otwierany z pilota bagażnik

-Nakładki RS4 na pedały

-Wymiana ramion wycieraczek na wersję montowaną po 2004 r, tzw. Aero Wipers

-Pomalowanie plastików w kolon nadwozia

24072011538.jpg

24072011535.jpg

17082011618.jpg

31072011560.jpg

27072011548.jpg

27072011549.jpg

TO NARAZIE SA STARE FOTKI PUZNIEJ WSTAWIĘ JUŻ NA NOWYCH FELGACH Z NAVI GENERALNIE PO MODACH I W LEPSZYM MIEJSCU:p:p:p

Opublikowano

Ładnie skasowałeś swoją B5 ale to sa skutki szybkiej jazdy :gwizdanie:

B6 jest dobrym egzemplarzem do grubszych modów ale z silnikiem nie poszalejesz :)

Opublikowano

Ładna seria b6, szkoda b5 :( [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 11:34_________________________________________________Ładna seria b6, szkoda b5 :(

Opublikowano

Bozet ja jestem z zg, wiem gdzie to jest, kiedy ty tak przy.je.bałeś tą b5? :blink:

Opublikowano
  • Autor

Bozet ja jestem z zg, wiem gdzie to jest, kiedy ty tak przy.je.bałeś tą b5? :blink:

To było na początku kwietnia 2011. Od tej kapliczki jest zielony płot juz naprawiony a był skasowany. :confused4:
Opublikowano

Ładnie skasowałeś swoją B5 ale to sa skutki szybkiej jazdy :gwizdanie:

B6 jest dobrym egzemplarzem do grubszych modów ale z silnikiem nie poszalejesz :)

ładuj silnik z b5 jak ją jeszcze masz :naughty: Ale chyba to nie było 99 rok bo lampy stare i silnik też inny już był(APU) :wink4:

Co do B6:

-gleba

-19`

-wydech na 2 rury

-s-line przód+ tył

- dokładki w kolor

To tak na początek :wink4:

BTW: jaki masz kod koloru??

Opublikowano

słabo na zdjęciach widać ale tak to ładna - oby ci jak najmniej oleju wciągała - szerokości :good:

Opublikowano

Ładnie skasowałeś swoją B5 ale to sa skutki szybkiej jazdy :gwizdanie:

B6 jest dobrym egzemplarzem do grubszych modów ale z silnikiem nie poszalejesz :)

ładuj silnik z b5 jak ją jeszcze masz :naughty: Ale chyba to nie było 99 rok bo lampy stare i silnik też inny już był(APU) :wink4:

Co do B6:

-gleba

-19`

-wydech na 2 rury

-s-line przód+ tył

- dokładki w kolor

To tak na początek :wink4:

BTW: jaki masz kod koloru??

Też mi ta pochlastana B5 na 99 rok nie wygląda :decayed:

Co do modów to tak jak wyżej :)

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie macie racje sprawdziłem w papierach ito jest 98 :blink: Sorka za błąd :gwizdanie:

Mody bedą spokojnie:D:D:D zamiast 19 juz mam 18 sa w piwnicy czekaja na wiosenke:) wszystko powoli bo to kosztuje.

Opublikowano

Faktycznie macie racje sprawdziłem w papierach ito jest 98 :blink: Sorka za błąd :gwizdanie:

Mody bedą spokojnie:D:D:D zamiast 19 juz mam 18 sa w piwnicy czekaja na wiosenke:) wszystko powoli bo to kosztuje.

18` są dla mięczaków :bag:

Opublikowano

grubo musiales tam zaj.... dobrze ze wyszedles z tego calo, po tym moze troszke zwolnisz :mysli:

b6 golasek narazie ale moze cos pomodzisz i bedzie o niebo lepiej

szerokosci i bezawaryjnej jazdy zycze

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie macie racje sprawdziłem w papierach ito jest 98 :blink: Sorka za błąd :gwizdanie:

Mody bedą spokojnie:D:D:D zamiast 19 juz mam 18 sa w piwnicy czekaja na wiosenke:) wszystko powoli bo to kosztuje.

18` są dla mięczaków :bag:

Hehehehe tego nie słyszałem jeszcze ale 18' mi starcza na nasze fajne polskie drogi:P:P[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 13:06_________________________________________________

grubo musiales tam zaj.... dobrze ze wyszedles z tego calo, po tym moze troszke zwolnisz :mysli:

b6 golasek narazie ale moze cos pomodzisz i bedzie o niebo lepiej

szerokosci i bezawaryjnej jazdy zycze

Dziekuje tak juz zwolniłem po ostatnim i dla tego jest 2.0 a nie turbo to mi wystarczy. Otarłem sie o smierc do tej pory sa jakies dziwne leki jka ktos za szybko jedzie a ja z boku walcze z tym ale kurde ciezko i to naprawde siedzi w w głowie.[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 13:08_________________________________________________

Ładnie skasowałeś swoją B5 ale to sa skutki szybkiej jazdy :gwizdanie:

B6 jest dobrym egzemplarzem do grubszych modów ale z silnikiem nie poszalejesz :)

ładuj silnik z b5 jak ją jeszcze masz :naughty: Ale chyba to nie było 99 rok bo lampy stare i silnik też inny już był(APU) :wink4:

Co do B6:

-gleba

-19`

-wydech na 2 rury

-s-line przód+ tył

- dokładki w kolor

To tak na początek :wink4:

BTW: jaki masz kod koloru??

A które to sa te cyfry na tej tabliczce od koloru??
Opublikowano

ladnie skasowales b5 :decayed: mysallem ze to a3 bo taka krotka sie zrobila :kox:

Opublikowano
  • Autor

ladnie skasowales b5 :decayed: mysallem ze to a3 bo taka krotka sie zrobila :kox:

Na fotkach słabo widać ale jak zatargałem ja pod dom to kolesie z warsztatu obok stali i sie zastanawiali co to A4 czy A3 dopiero uwierzyli jak im powiedziałem ze to A4 nie mogli uwierzyc.
Opublikowano

no b5 niezly tuning przeszla :D ale b6 jest :good: z takim silnikiem jak moj abys nie marudzil na niego i nie dal Ci w kosc z olejem :thumbdown: ale ogolnie dobre plany aby sluzyla jak najdluzej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no b5 niezly tuning przeszla :D ale b6 jest :good: z takim silnikiem jak moj abys nie marudzil na niego i nie dal Ci w kosc z olejem :thumbdown: ale ogolnie dobre plany aby sluzyla jak najdluzej :naughty:

A jak Ci sie sprawuje ten silnik?? I jak tam z gazem bo ja mam graz ale nie wiem czy zakładac do niej, ile spala na gazie?:)
Opublikowano

no ten silnik lubi olej wiec szykuj sie na dolewki większe lub mniejsze :wallbash: no na gazie po miescie ok 13litrow ogolnie mam dobra instalacje i nie czuje roznicy miedzy gazem a benzyna

Opublikowano
  • Autor

no ten silnik lubi olej wiec szykuj sie na dolewki większe lub mniejsze :wallbash: no na gazie po miescie ok 13litrow ogolnie mam dobra instalacje i nie czuje roznicy miedzy gazem a benzyna

Aha a cos sie dzieje złego z silnikiem jak bierze olej czy to norma dolewac i sie nie przejmowac?
Opublikowano

dolewac i sie nie przejmowac ten typ tak ma i nic z tym nie zrobisz sprawdzaj olej tak jak sie powinno w tym silniku poczytaj watek o alt w zrob to sam ;]

Opublikowano

Przylacze sie ,faktycznie lubi olej ale da sie wytrzymac ,spalanie na lpg w moim przypadku to 10/11 litrow ,mozliwe ze niedeptam go jak kolega :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.