Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ladny sedan 1.8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. wkoncu dodaje foty mojego malenstwa :P sugestie co do zmian jaich kolwiek mile widziane ;) jest to zwykly 1.8 ADR 125 KM 2 x el. szyby xenon ori 2 x poduszki centralny zamek z domukaniem z pilota el szyberdach halogeny licznik z FISem no i to chyba na tyle z tych podstaw :P auto teraz stoi na zimowych kolach mam do tego 17 borbeta. oto kilka fot

SDC10054.jpg

SDC10055.jpg

SDC10060.jpg

SDC10061.jpg

SDC10062.jpg

SDC10065.jpg

SDC10066.jpg

no doszla klima automatyczna no i podlokietnik z przodu :)

Opublikowano

co sie nic nie pucujesz ze masz nowe lampki z tylu i w zderzaku swiecidełka?? ile dałeś?

Opublikowano

SAMOCHOD ZADBANY JESZCZE NA WIOSNE FAJNE KOŁO 18 :)) I GLEBA

I SAMOCHOD BEDZIE KUSIŁ OKO :)

Opublikowano

Jak mój kiedyś :rolleyes:

DSC00010_2.jpg

Chrom na metry :lol1:

Opublikowano

szkoda ze nie ma klimatornika tak to spoko bryczka czarna :D:D

Opublikowano

LZ9U ?? jeśli tak to prawie kak mój, nawet tylne lampy :decayed: Oby turlał sie bezawaryjnie, czekam na foty z alu :good:

P.S wiesz że przerabiany z angola? przynajmniej tak sugerują lusterka bo u kierowcy małe a u pasażera duże, powinno być na odwrót, albo chociaż symetrycznie jak ktoś by sobie zmieniał :kox: to nie konieczne duży minus jak coś.

Edit: mój błąd, oba lusterka duże, czyli chyba nie angol, sorki :wink4:

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano
:polew: buhahah angol. nie no. europejczyk czystej krwi, lusterko ma lewe duze. a angole wychodzily z dwoma duzymi jak cos.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 20:55_________________________________________________a gleba byla ale sie zmyla :tongue4:
Opublikowano

:polew: buhahah angol. nie no. europejczyk czystej krwi, lusterko ma lewe duze. a angole wychodzily z dwoma duzymi jak cos.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 20:55_________________________________________________a gleba byla ale sie zmyla :tongue4:

Angole nie wychodziły z dwoma dużymi, to amerykańce tak miały, tu najwyraźniej ktoś przedtem wymienił małe prawe na duże, w sumie to dobrze bo jeden mod juz wyeliminowany, tak jest ładniej :good:

Opublikowano
  • Autor

lusterko to od pasazera jest duze alwe ma inny kolor ma wiec auto raczej nie anglik :P a co do gleby to mailem ale mi jeden tylni poszedl i zalozylem ori ale szukam czegos nizszego i przy okazji szukam alu 18 od rs6 :)

Opublikowano

Ładna sztuka.

Daj lepsze fotki halogenów bo zapowiadają się ciekawie.

Powodzenia w modach i bezawaryjności.

Opublikowano
  • Autor

halogeny jeszcze nie sa skonczone bo tych kratek ori mi brakuje mam tylko dziury wyciete i tak wlozone ale nawet w oczy sie nie rzuca ;)[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 18:58_________________________________________________a co do klimy to tak mysle nad zalozeniem chociaz manualnej zeby tyle przerobek nie bylo[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 23:24_________________________________________________a co do koloru to dokladnie LZ9U ;)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

koledzy jakie aluski byscie zalozyli? bo chce swoje borbety opchnac i cos innego kupic i nie wiem co mysle nad rs6 ale moze cos innego polecacie ;)

---------- Post dopisany 20-05-2012 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2012 at 16:05 ----------

oto obiecane foty na alu :)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e48ae37756e64452.html

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

oto obiecane foty na alu :)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e48ae37756e64452.html

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f4dd95baac790f9.html

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f4dd95baac790f9.html

Opublikowano

Dobrze wygląda, tylko gleby brak:naughty:

Opublikowano
  • Autor

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f4dd95baac790f9.html

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

mialem kiedys glebe nawet lezy w garazu ale nie na moje drogi :P musialem fabryke zalozyc

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

mialem kiedys glebe nawet lezy w garazu ale nie na moje drogi :P musialem fabryke zalozyc

---------- Post dopisany 25-05-2012 at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2012 at 21:17 ----------

sdc11794a.jpg

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

sdc11794a.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

jak jechałeś przez Włocławek kiedyś to wiesz jakie są tam dziury :D ja mam glebe od niedawna i jade wolno:D

Opublikowano
  • Autor

sdc11782vq.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
  • Autor

sdc11782vq.jpg

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:02 ----------

kiedys pewnie wroce do glebu ale jak narazie troche komfortu tez musi byc :P

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

kiedys pewnie wroce do glebu ale jak narazie troche komfortu tez musi byc :P

Opublikowano

ładna podstawa, fajna felga, zapodawaj ori chromy :thumbup1:

p.s. schowek w środku masz połamany jak coś to mam w bardzo ładnym stanie na sprzedaż

Opublikowano
  • Autor

wiem ogolnie chce jeszczze kilka zmian zapodac np gril polift kiera polift albo esa podlokietnik no i klima a nad ori chromami myslalem ale troche zabawy z tymi malymi szybkami i troche sie zniechecilem ...

Opublikowano

Fura bardzo ładnie się prezentuje ale ten xenon chyba średnio oryginalny masz bo widzę brak spryskiwaczy i manualna regulacja wysokości świateł.Myślałeś nad zmianą grila na poliftowy i wywaleniu nakładek na pedały ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.