Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW E92 320i

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Przedstawiam moje obecne wozidło.

Niebawem w garażu obok stanie A4 avant wtedy pojawi się obszerniejsza galeria, auta o czysto forumowym temacie:)))

p2126299.jpg

p2126312.jpg

p2126238.jpg

p2126235.jpg

p2096114copyb.jpg

p2096037copyq.jpg

pict0017copy.jpg

pict0008copy.jpg

Opublikowano

łooooo ale śnieżynka :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

gwint + większe koło i będzie kox :gwizdanie: :kox: + podsufitka w czerń :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

obecnie jest 19 cali - wystarczy. zawieszenia nie ruszam i tak zawadzam juz w garazu :/

czarna podsufitka :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

ładna sztuka, ale A5 ładniejsze :decayed:

Opublikowano

Bardzo fajne autko. Z zewnątrz bardziej mi się podoba niż A5, środek zaś na + dla audi. No i RWD. :good: Ile Ci pali ten silnik?

Opublikowano

Piękna jest :good:

Opublikowano

fajna :good:

a jeden z Twoich kolegów nie miał A4? podobne białe E92 pojawiło się na fotach na forum przy okazji prezentacji jakiegoś A4 :mysli:

Opublikowano

fajne auto, ale 2.0 nie pasuje tu :decayed:

Opublikowano

Bardzo ładna :good:

Opublikowano

fajna :good:

a jeden z Twoich kolegów nie miał A4? podobne białe E92 pojawiło się na fotach na forum przy okazji prezentacji jakiegoś A4 :mysli:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=242028.0

Opublikowano
  • Autor

No dokladnie to a4 Jacka:)

Opublikowano

aaaaale białas :good: :good:

Opublikowano

Jest śliczna :) przywykłeś do małej pojemności?

Opublikowano
:slina: :slina: Miażdży suty
Opublikowano
  • Autor

Wojtek, a Ciebie i tu przywialo?:)

Opublikowano

A kiedyś miałem s4 b6 bo chciałem odpocząć od bmw ale mi odeszło :)

czasami tu zaglądam i nawracam niewiernych :)

Opublikowano
  • Autor

Heh:)

Z calym szacunkiem do Audi. To swietne wozy ale...

Zamienilem sie z kolega na auta. Pobawilem sie wiec a4 b7 2.0 Tfsi

Quatro.

Mialem wrazenie strasznie ciezkiego przodu. Fakt trzymal sie drogi jak kot, jednak mi wieksza frajde sprawia naped na tyl. Nadsterownosc i bmwowski uklad kierowniczy.

Teraz w domu prawdopodobnie pojawi sie a4 avant, dlatego jestem forum. Zbieram informacje spostrzezenia. Zdam relacje po miesiacu. Bede mial wiecej czasu na porownanie:)

Wygladu nie oceniam. To juz typowo kwestia gustu:)

Opublikowano

Ładna lalka - BMW ma jednak w sobie to coś, czy się jest "dresem", informatykiem, czy krawaciarzem :naughty:, to zawsze się do niej powzdycha :gwizdanie:

Jak dla mnie ten czerwony środek :gwizdanie: ..... niezbyt i ten nieszczęsny maleńki silniczek :shocked: Toć to nie dziadkowóz :kox::decayed:

Ogólnie śliczna :good:

Opublikowano
  • Autor

W poprzednim aucie mialem v8 272km. Tu szukalem spokoju:)

Kolorystyka dobrana pod kolory mojej firmy:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.