Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ACK] Czy jest sens wycianć katalizatory?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak w temacie czyli - czy to ma sens? Może jest na forum jest ktoś kto ma konkretnie taki silnik i taką operację ma za sobą? Na pytanie - po co ? od razu odpowiadam że auto ma najechane 200tys km i moim zdaniem przydało by mu się delikatne "uwolnienie" wydechu.

Opublikowano

Będzie głośno i stracisz na mocy. Jak katalizator się nie rozlatuje to daj mu spokój.

Opublikowano
  • Autor

Czego miałbym stracić na mocy?

Pytam bo do tej pory raczej to pomagało

Opublikowano

dobra rada, jeśli kat jest ok to go nawet nie ruszaj no chyba ze jest rzeczywiście zawalony to jak najbardziej wywalaj.

Opublikowano

najpierw jedz na analizator spalin i zobacz czy wszystko jest ok

jak jest zostaw, po wywaleniu przybedzie jakies 6-7kM co jest praktycznie niezauwazalne

i nic nie bedzie głosniejszy

Opublikowano

Witam jak w temacie czyli - czy to ma sens? Może jest na forum jest ktoś kto ma konkretnie taki silnik i taką operację ma za sobą? Na pytanie - po co ? od razu odpowiadam że auto ma najechane 200tys km i moim zdaniem przydało by mu się delikatne "uwolnienie" wydechu.

też nad tym się zastanawiam, kata jednak nie będę wyrzucał, prędzej zoperuję środkowy i końcowy(wstawki ala przelot żeby łomotu za dużego nie było ).

To wolnossak i jak zauważyłeś jazda zaczyna się pow. 3000rpm - tym bardziej w Q -

gratki za Q

Opublikowano

Tylko w silnikach turbodoładowanych uwolnienie wydechu da Ci lepszy cug. W wolnossakach lepiej zostawić oryginał, po za tym masz LPG więc raczej zatkanego kata mieć nie będziesz ;)

Opublikowano
  • Autor

Gaz siedzi dopiero od roku więc nie wiadomo jak to jest? Chyba pierwsze jednak pojadę na analizator spalin a później podejmę decyzję. Dzięki za wszystkie wypowiedzi.

Opublikowano

wrzuc scan z analizatora spalin

zobaczymy co i jak

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

wycinaj silnik sie odmuli i bedziesz zarobiona a jak tego nie zrobisz to którejś nocy sam zniknie hehe jak mojemu wujkowi

Opublikowano

dołącze się do tematu. Czy auto bez kata przejdzie przegląd?

Opublikowano
dołącze się do tematu. Czy auto bez kata przejdzie przegląd?

Sprawdzają Ci skład spalin na przeglądzie :kox:?

Opublikowano

zreguly nie powinien przejsc ale wiadomo jak to bywa

mi ostatnio diagnosta powiedzal ze musze przegonic smaochod bo troche norma spalin sie nie zgadza (pusty kat):grin:

Opublikowano
dołącze się do tematu. Czy auto bez kata przejdzie przegląd?

Sprawdzają Ci skład spalin na przeglądzie :kox:?

niby nie sprawdza. ale wchodzi pod auto i widzi jego brak

Opublikowano
dołącze się do tematu. Czy auto bez kata przejdzie przegląd?

Sprawdzają Ci skład spalin na przeglądzie :kox:?

niby nie sprawdza. ale wchodzi pod auto i widzi jego brak

Widzi katalizator, w którym jest zwykłe rura :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.