Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Wielki problem z uruchmieniem silnika gdy zimny


anna1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam wielki problem byłam juz w wielu miejscach i i nikt nie potrafi powiedzieć co jest. Moje Audi nie może zapalić gdy jest zimny silnik. Kręcę 30-40 sekund i nic, potem zaczyna powoli zaskakiwać wtedy pojawia się duży biały dym i zapala ale słychać nierówną pracę któregoś pompowtryska.

Dodam że wymienione są świece żarowe - 4 szt i sprawdzone dopływ prądu do świec też sprawdzony, nowe pompowtryski, czujnik paliwa dobry, czujnik temp. dobry, cisnienie na pompie paliwa dobre.

Co to może być jedyne co jeszcze przychodzi mi do głowy to zły kąt ustawienia pompowtrysków.

Pomóżcie!!! ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kont wtrysku , rozrząd , a sprawdzałeś jeszcze kompresię

Sprawdź jeszcze czy jak kręcisz te 30s to czy z wydechu idzie dym , bo jak nie to może ropy nie dostaje na pompki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVG nie ma pompek tylko zwykłe dwusprezynowce. Na poczatek do sprawdzenia kąt wyprzedzenia wtrysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWAP :polew:

A swoja drogą apel do wszystkich: Ludzie nazywajcie tematy poprawnie i uzywajcie PREFIXów, bo pożniej nie wiadomo o co konkretnie chodzi i takie glupoty wychodza :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzić kąt wtrysku i poszukać może nieszczelność w układzie paliwowym i schodzi ON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to może być jedyne co jeszcze przychodzi mi do głowy to zły kąt ustawienia pompowtrysków.

Hej Aniu... :)

Podstawa to... :vaglogi:

ps. kto Ci powiedzial ze w aucie masz pompowtryski...?

ps. postaraj sie poprawic dane swojego autka...

ps. jak bedziesz chciala to dam Ci adres dobrego warsztatu w Krakowie, bo chyba z KR-ak jestes?

Jarek... :cool1: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie się koleżance wypowiedzieć co to za audi i jaki ma silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ SPROBUJ PODGRZAC 3 RAZY ŚWIECE ZOBACZYMY CZY CI TO COS DA, U MNIE DAWALO I ROZWIAZAŁEM PROBLEM MALYM SPOSOBEM BEZ DUZEGO WKLADU , POZDRAWIAM RAFAŁ

Piszemy malymi literkami... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ SPROBUJ PODGRZAC 3 RAZY ŚWIECE ZOBACZYMY CZY CI TO COS DA, U MNIE DAWALO I ROZWIAZAŁEM PROBLEM MALYM SPOSOBEM BEZ DUZEGO WKLADU , POZDRAWIAM RAFAŁ

Zdrowy i sprawny TDI po jednym podgrzaniu musi zaskoczyc od razu. Grzejac 3x nie rozwiazales problemu tylko zamiotłeś go pod dywan :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ SPROBUJ PODGRZAC 3 RAZY ŚWIECE ZOBACZYMY CZY CI TO COS DA, U MNIE DAWALO I ROZWIAZAŁEM PROBLEM MALYM SPOSOBEM BEZ DUZEGO WKLADU , POZDRAWIAM RAFAŁ

Spal świece i będziesz miał wówczas na pewno szanse odpalić na zimnym tak jak trzeba :wallbash:.Jeśli jedno normalne grzanie nie daje efektu nic tu świecami nie naprawisz.A do kolegi z problemem...sprawdź czy w filtrze nie ma lodu!!!!...kąt wtrysku również,jak jest z kompresją,ile bierze oleju na 10 tyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam wielki problem byłam juz w wielu miejscach i i nikt nie potrafi powiedzieć co jest. Moje Audi nie może zapalić gdy jest zimny silnik. Kręcę 30-40 sekund i nic, potem zaczyna powoli zaskakiwać wtedy pojawia się duży biały dym i zapala ale słychać nierówną pracę któregoś pompowtryska.

Dodam że wymienione są świece żarowe - 4 szt i sprawdzone dopływ prądu do świec też sprawdzony, nowe pompowtryski, czujnik paliwa dobry, czujnik temp. dobry, cisnienie na pompie paliwa dobre.

Co to może być jedyne co jeszcze przychodzi mi do głowy to zły kąt ustawienia pompowtrysków.

Pomóżcie!!! ;(

masz B5 czy B6? inna informacja w profilu inna w prefixie watku. sprawdz dokladnie typ silnika. silnik to napewno AVG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...