Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Frekwencja na spotach.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie pytajcie :facepalm: prosze .

:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
w Kato w zależności...zawsze jest stała grupka która się pojawia, no powiedzmy 7-10 osób czasem są 3 a czasem powyżej 20 w lecie co tydzień grillujemy :kox:

jedynie co na minus to to, że rzadko kiedy wpada ktoś nowy i decyduje się przyjeżdżać regularnie :thumbdown:

albo tacy co wpadają tylko na Vag'a - dla takich nie ma wjazdu chyba, że zapłacą za usługę

A zapraszacie? :decayed:

jeszcze czego - tym bardziej goroli :grin:

Opublikowano

ile osob?

heh, nikt nie wpada:/

Opublikowano

jeszcze czego - tym bardziej goroli :grin:

:ssij:

Opublikowano

jeszcze czego - tym bardziej goroli :grin:

:ssij:

chciałbyś :grin:

ale jeśli tak bardzo tego chcesz to zapraszam jutro na 19 na 3 Stawy w Kato :kox:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

w sumie 12 aut, bo jeszcze jedna B6 i 2 A3 były :naughty:

pan%25202.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

oby tak dalej

---------- Post dopisany 23-12-2012 at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2012 at 02:38 ----------

no i dzisiaj frekwencja znowu dopisała.15 audi a4 i 3 audi a3.

Opublikowano

trójmiasto

spot - YouTube

Opublikowano
:wink:
Opublikowano

u nas w kuj-pom najliczniejszy spot liczył ponad 20 aut, odwiedził nas wtedy Topor i jozek726. w 2011 średnia aut to ok 10, a teraz niestety coraz mniej.. jest 4-5 stałych bywalców, a oprócz tego mało kto już przyjeżdża :thumbdown:

Opublikowano

co się to dzieje.:facepalm:

Opublikowano

no niestety.. "nowi" przyjadą może raz, może dwa.. a tak to udzielają się tylko jak coś się psuje i trzeba mechanika albo podłączyć auto pod kompa. w tym roku najliczniejszy spot to chyba około 15 autek było.. i tylko jeden taki liczny pamiętam :facepalm:

Opublikowano

U mnie ostatnio poprawa, przy mrozie było 16 A4, reklama i wysyłanie PW do nowych robi robotę :banan:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
U mnie ostatnio poprawa, przy mrozie było 16 A4, reklama i wysyłanie PW do nowych robi robotę :banan:

jak na kraków 16 a4 to bardzo mało.:naughty:z tego co zauwazyłem to bardzo duzo nowych sie loguje własnie z krk.

PW dobrze jest wysłac bo to jakos zacheci do przyjazdu.

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

no niestety.. "nowi" przyjadą może raz, może dwa.. a tak to udzielają się tylko jak coś się psuje i trzeba mechanika albo podłączyć auto pod kompa. w tym roku najliczniejszy spot to chyba około 15 autek było.. i tylko jeden taki liczny pamiętam :facepalm:

to jest prawda.jak trzeba pomocy to przyjezdzaja a potem nie ma po nich sladu.:grin:

---------- Post dopisany 03-03-2013 at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2012 at 22:07 ----------

nas dzisiaj było 9.

Opublikowano

U mnie wcale nie ma spotów zdechło piotrków umarł albo nie stać w tym mieście ludzi na audi może sam jestem ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj frekwencja dopisała.ok 15 aut było.:hi::hi:

Opublikowano
u nas w kuj-pom najliczniejszy spot liczył ponad 20 aut, odwiedził nas wtedy Topor i jozek726. w 2011 średnia aut to ok 10, a teraz niestety coraz mniej.. jest 4-5 stałych bywalców, a oprócz tego mało kto już przyjeżdża :thumbdown:

u nas jest dokładnie to samo

to był najliczniejszy spot łącznie chyba 14 aut

dsc07432l.jpg

a tak to spotykamy się raz do roku:grin::decayed: normalnie żenuła

tak było w marcu tego roku:kwasny:

DSC05157_zps66263397.jpg

Opublikowano
  • Autor

u nas sa spoty co dwa tygodnie i zawsze jest kilka aut.

Opublikowano
u nas sa spoty co dwa tygodnie i zawsze jest kilka aut.

chyba kilkanaście:decayed:

spoty umierają powoli

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

w niedziele było nas 8 a4 i 2 a3:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.