Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Frekwencja na spotach.


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

w Kato w zależności...zawsze jest stała grupka która się pojawia, no powiedzmy 7-10 osób czasem są 3 a czasem powyżej 20 w lecie co tydzień grillujemy :kox:

jedynie co na minus to to, że rzadko kiedy wpada ktoś nowy i decyduje się przyjeżdżać regularnie :thumbdown:

albo tacy co wpadają tylko na Vag'a - dla takich nie ma wjazdu chyba, że zapłacą za usługę

A zapraszacie? :decayed:

jeszcze czego - tym bardziej goroli :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze czego - tym bardziej goroli :grin:

:ssij:

chciałbyś :grin:

ale jeśli tak bardzo tego chcesz to zapraszam jutro na 19 na 3 Stawy w Kato :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby tak dalej

---------- Post dopisany 23-12-2012 at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2012 at 02:38 ----------

no i dzisiaj frekwencja znowu dopisała.15 audi a4 i 3 audi a3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w kuj-pom najliczniejszy spot liczył ponad 20 aut, odwiedził nas wtedy Topor i jozek726. w 2011 średnia aut to ok 10, a teraz niestety coraz mniej.. jest 4-5 stałych bywalców, a oprócz tego mało kto już przyjeżdża :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety.. "nowi" przyjadą może raz, może dwa.. a tak to udzielają się tylko jak coś się psuje i trzeba mechanika albo podłączyć auto pod kompa. w tym roku najliczniejszy spot to chyba około 15 autek było.. i tylko jeden taki liczny pamiętam :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio poprawa, przy mrozie było 16 A4, reklama i wysyłanie PW do nowych robi robotę :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio poprawa, przy mrozie było 16 A4, reklama i wysyłanie PW do nowych robi robotę :banan:

jak na kraków 16 a4 to bardzo mało.:naughty:z tego co zauwazyłem to bardzo duzo nowych sie loguje własnie z krk.

PW dobrze jest wysłac bo to jakos zacheci do przyjazdu.

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

no niestety.. "nowi" przyjadą może raz, może dwa.. a tak to udzielają się tylko jak coś się psuje i trzeba mechanika albo podłączyć auto pod kompa. w tym roku najliczniejszy spot to chyba około 15 autek było.. i tylko jeden taki liczny pamiętam :facepalm:

to jest prawda.jak trzeba pomocy to przyjezdzaja a potem nie ma po nich sladu.:grin:

---------- Post dopisany 03-03-2013 at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2012 at 22:07 ----------

nas dzisiaj było 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wcale nie ma spotów zdechło piotrków umarł albo nie stać w tym mieście ludzi na audi może sam jestem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w kuj-pom najliczniejszy spot liczył ponad 20 aut, odwiedził nas wtedy Topor i jozek726. w 2011 średnia aut to ok 10, a teraz niestety coraz mniej.. jest 4-5 stałych bywalców, a oprócz tego mało kto już przyjeżdża :thumbdown:

u nas jest dokładnie to samo

to był najliczniejszy spot łącznie chyba 14 aut

dsc07432l.jpg

a tak to spotykamy się raz do roku:grin::decayed: normalnie żenuła

tak było w marcu tego roku:kwasny:

DSC05157_zps66263397.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas sa spoty co dwa tygodnie i zawsze jest kilka aut.

chyba kilkanaście:decayed:

spoty umierają powoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...