Skocz do zawartości
IGNOROWANY

6 urodziny klubu :)


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

wszedłem na odpowiednik tego forum tylko że zamiast klub było club, nigdy więcej. Gratulację :hi::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam konta na wielu forach. O różnej tematyce, ale to jest NAJLEPSZE :good:. Wzór dla innych for. Wszystkiego dobrego PREZES :hi:.

Ja też bywam na różnych forach i najlepiej jest tu. Jak już ktoś wcześniej wspomniał moja połowica również nie jest z tego zadowolona ale powoli się ugina. Nawet na spoty zaczęła przychodzić po pracy więc moja praca idzie w dobrym kierunku. Jeszcze jej tylko audi kupię i sama się zarejestruje :polew:

STO LAT :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu od połtora roku i żałuje , że nie było mnie tu od początku :good:

Ja jestem od 5ciu i żałuję że od razu rok wcześniej się nie zarejestrowałem jak kupiłem audiczkę byłbym od samego początku :kox::decayed:

:notworthy:

[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 12:38_________________________________________________

Dzisiaj mija 6 lat od czasu , kiedy założyłem klub. Przez ten czas poznałem mnóstwo super ludzi. Chyba już jestem uzależniony , bo nie ma dnia , żebym nie siedział na forum :decayed: Powiem Wam , że patrząc z perspektywy czasu , nigdy w życiu nie sądziłem , że to wszystko rozrośnie się na taką skalę :kox: Cholernie się cieszę , że mogę się zajmować czymś co jest moją wielką pasją i że to wszystko nie idzie na marne :good:

Gdyby nie to forum to nie pracowałbym 3 lata w Media Markt bo tutaj właśnie poznałem wspaniałych ludzi którzy pomagali/pomagają w każdej kwestii.

I to jest piękno Twojego dzieła bo tak trzeba je nazwać :>

Dziękuje Darku :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedłem na odpowiednik tego forum tylko że zamiast klub było club, nigdy więcej. Gratulację :hi::evil:

Odpowiednik - pojęcie, przedmiot lub osoba o podobnych cechach, elementach, mające to samo zastosowanie, mogące pełnić tę samą funkcję

Tak więc jeżeli chodzi o club to w ich przypadku śmiało można używać słowa kopia :decayed:

P.S

Poczułem się jak Miodek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: :good:

Forum rośnie jak na koksie a Prezes maleje jak na diecie :decayed: (równowaga w przyrodzie)

[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 13:17_________________________________________________

niema :thumbdown:

nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku to samo :D

:good:

Raz do roku. A teraz pomyśl sobie co przeżywają Panie na poczcie jak muszą codziennie robić to samo. Jedyna rozrywka w ich pracy to codziennie inna data na stemplu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię tu być

Czemu :decayed:

Zapytał ten m który siedzi tu całymi dniami i jest w top 10 najaktywniejszych użytkowników :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię tu być

Czemu :decayed:

Jest dużo powodów ale to chyba taki pozytywny nałóg :naughty::decayed:

Lubię tu być

Czemu :decayed:

Zapytał ten m który siedzi tu całymi dniami i jest w top 10 najaktywniejszych użytkowników :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie się sprawdza tą aktywność? :mysli:

Na dole głównej strony forum masz statystyki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=stats

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie się sprawdza tą aktywność? :mysli:

Na dole głównej strony forum masz statystyki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=stats

wywalcie pkt z newbie to zobaczymy kto bedzie najaktywniejszy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...