Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki akumulator kupić do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sądzę że nie każdy BOSCH jest oryginalny

Tak samo jak nie każda centra :tongue4:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 346,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko bosch,potwierdzam.Po 4-6 tygodniach stania na dworzu (wakacje) pali na raz.Zimą po 2-3 tyg też nie ma problemu.Fakt że klemy mam zawsze wysmarowane miedzianym smarem.A ważną rzeczą przy kupnie aku jest ile stał na pułce czy w magazynie.Bo na te drogie ludzie żydzą i łatwo o starucha.W boschach od spodu są okrągłe pieczątki z datą produkcji.Jak ktoś jezdzi codziennie po parę kilometrów to byle gówno mu wystarczy bo go codziennie ładuje.A dobry poprostu trzyma i ma jebnięcie po dłuższym postoju i z upływem lat.Gówniany robi wypad po góra 2 latach,dobry kręci 6.Moim zdaniem akurat na aku nie warto oszczędzać,szczególnie w dizlach,żeby tą kasze przy -20 dało radę przemielić.[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 19:48_________________________________________________Aaaa i nie mówię o jakichś zakupach na allegro,tylko sklepie z akumulatorami gdzie jest wszystko pomierzone i wydruk dołączony do paragonu i gwarancji.Pozdrawiam.

Opublikowano
Wytłumaczcie mi jedno, po co szukacie jakiś wynalazków boshów itp gdzie nie wiadomo co trafisz. Nie lepiej kupić CENTRE FUTURE i mieć spokój?? 3 lata gwarancji i assistance. Akumulatory trzymają jak żyleta, są świetne, niezawodne nawet na małych odcinkach - odpalanie gaszenie. Nie kombinujcie tylko kupujcie rzeczy PEWNE

no akurat centra dla mnie nie jest taka pewna, bo w niecale 2 lata mi oslabla.

a i gwarancja centry jest tyle warta co papier toaletowy... wiem bo oddawalem na gwarancji i nic.

wlasnie dlatego szukam czegos innego.

moze akurat trafilem na lipny egzemplarz, pech, ale takie cos juz potrafi zniechecic... :hi:

Opublikowano
Wytłumaczcie mi jedno, po co szukacie jakiś wynalazków boshów itp gdzie nie wiadomo co trafisz. Nie lepiej kupić CENTRE FUTURE i mieć spokój?? 3 lata gwarancji i assistance. Akumulatory trzymają jak żyleta, są świetne, niezawodne nawet na małych odcinkach - odpalanie gaszenie. Nie kombinujcie tylko kupujcie rzeczy PEWNE

no akurat centra dla mnie nie jest taka pewna, bo w niecale 2 lata mi oslabla.

a i gwarancja centry jest tyle warta co papier toaletowy... wiem bo oddawalem na gwarancji i nic.

wlasnie dlatego szukam czegos innego.

moze akurat trafilem na lipny egzemplarz, pech, ale takie cos juz potrafi zniechecic... :hi:

Widocznie wina była po twojej stronie, ale nie będę się kłócił. U mnie jest tych akumulatorów 9 sztuk i ani jeden nigdy nie zawiódł stąd polecam ludziom którzy nie wiedzą na co się zdecydować

Opublikowano

kto wie jak varta ma oznaczoną datę produkcji??

Opublikowano

mój starszy miał też centre i narzekał ale może poprostu trafił słaby egzemplarz

Opublikowano

już sprawdziłem, data produkcji 06/11 - chyba nie tak źle??

Opublikowano

już sprawdziłem, data produkcji 06/11 - chyba nie tak źle??

Gdzie to sprawdziłeś?

Opublikowano

sprawdź na klemie :naughty:

Opublikowano

już sprawdziłem, data produkcji 06/11 - chyba nie tak źle??

Gdzie to sprawdziłeś?

na spodzie

Opublikowano

kto wie jak varta ma oznaczoną datę produkcji??

No tak, Varta ma pod spodem, nie doczytałem :wallbash:

Opublikowano

ja kupiłem 3lata temu polski SZNAJDER i do tej pory bez zazutu a mamy -13

Opublikowano

ja kupiłem 3lata temu polski SZNAJDER i do tej pory bez zazutu a mamy -13

Sznajder jest :good: ja używałem sznajdera w vectrze benzynowej 8 lat. Dobre bo polskie.

Opublikowano

sznajder to chyba to samo co ZAP??

Opublikowano

koledzy mam małe pytanko. Kupiłem audi jakieś 2 tyg temu, sprzedawca miesiąc temu wstawił nowe akku, które dzisiaj mi się wysypało. Podobno przepalona cela. Czy podlega to gwarancji?

Opublikowano

koledzy mam małe pytanko. Kupiłem audi jakieś 2 tyg temu, sprzedawca miesiąc temu wstawił nowe akku, które dzisiaj mi się wysypało. Podobno przepalona cela. Czy podlega to gwarancji?

raczej nie. :disgust:

Opublikowano

dlaczego ? to z mojej winy usterka ?

Opublikowano

dlaczego ? to z mojej winy usterka ?

nie ale jeśli by powiedzmy na drugi dzień sie okazało że padniety aku to sie możesz kłucić że gość wiedział że coś nie tak i wcisnął Ci bubla a tak to widocznie miałes pecha że akurat 2 tyg po kupieniu padł. :disgust:

Opublikowano

to w takim razie po co jest gwarancja 2 lata ? Myślę, że pismo od rzecznika praw konsumenta polepszy sytuacje :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.