Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zwrot Akcyzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemandero leniuchy :decayed:

Potrzebuje jakies dobre info na temat zwrotu zaplaconej akcyzy.

Tzn. jakie papiery trzeba zlozyc , co wypelnic , gdzie sie zglosic.

Czy sie wogole oplaca ?? Czy mozna starac sie o zwrot akcyzy jak juz sie auto sprzedalo ??

Bardzo prosze o powazne odpowiedzi i udzielanie sie osob , ktore mialy z tym do czynienia :)

Dziekuje :P

Opublikowano

Max , wszystko zalezy ile zapłaciłes tej akcyzy.... w moich przypadkach ( dwa ) sie to nie opłacało , zwrot akcyzy nie był adekwatny to zabawy z papierkami .

Opublikowano
  • Autor

Nie chodzi o moje autka bo akcyza byla nader smieszna , az panie w UC sie smialy hehehe :P

Ale znajomy sprowadzil swego czasu dwa autka i zaplacil ponad 10 tysi akcyzy , wiec chyba mu sie oplaci ?

Opublikowano

Jak zapłaciłes jakies smieszne pieniądze ( 20zł) to chyba nie ma sensu dobiegac sie o to

Opublikowano
  • Autor

Jak zapłaciłes jakies smieszne pieniądze ( 20zł) to chyba nie ma sensu dobiegac sie o to

Grr przeciez nie pisze o sobie :)

Opublikowano

poszukaj na stronach AutoŚwiat bo swego czasu rozpętali taką kampanie i nawet druczki tam były

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hello.

Właśnie się natknąłem na sporo informacji nt. zwrotu akcyzy. Jest nawet wzór, tylko chyba mało komu się to przyda :>

www.motofakty.pl

  • 1 rok później...
Opublikowano

odświeżę z lekka :)

ma ktoś jakieś aktualne info jak to teraz wygląda?

odzyskał ktoś kase?

Opublikowano

odświeżę z lekka :)

ma ktoś jakieś aktualne info jak to teraz wygląda?

odzyskał ktoś kase?

a co sprowadzales auto miedzy 1 maja 2004 r. a 30 listopada 2006 r.?? bo tylko w tym okresie akcyza byla neizgodna z prawem unijnym i nalezy sie zwrot roznicy . ale i tak wszsycy wypisywali lewe umowy wiec zwrotow prawie nie ma.

Opublikowano

a co sprowadzales auto miedzy 1 maja 2004 r. a 30 listopada 2006 r.?? bo tylko w tym okresie akcyza byla neizgodna z prawem unijnym i nalezy sie zwrot roznicy .

eee,to .ujowo :wallbash:

chcę jechać w tygodniu po 3.0 i myślałem że ...,a tu lypa :confused4:

Opublikowano

niestety jak chcesz jechać po 3,0 to zostaje Ci tylko rzeczoznawca i wycena przez niego zrobiona to jedyny sposób obniżenia akcyzy ja zamiast 5100 zaplacilem 2150 wiec oplacalo sie dać 500zl rzeczoznawcy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.