Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co zauważyłem to osłony w b6 i b7 mają rózne oznaczenia i tutaj szukałbym różnic. sam miałem dwie osłony 8e0 z końcówką P (ośka) i Q (quattro) pod 288 i są całkiem inne. ale spotkałem się z opiniami że pasowały bez problemu. przypuszczam że jest jeszcze jakiś trzeci model osłon który pasuje tu i tu ( a może któreś powyższe pasują w obu przypadkach).

napwno osłony sa w wesji na 3 i 4 otwory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sieman, czy możesz powiedzieć te osłony które pasują , te od ośki które masz w sprzedaży z zestawami od ośki na ile otworów są ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro sprawdze na ile otworów sa te z konówką P czyli do ośki. niestety oslon pod quattro juz nie mam wiec nie moge porównac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieman mógłbyś zrobić zdjęcie tych osłon i zamieścić na forum, było by dużo łatwiej następnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozysz to pod ori felge

300mm z tylujest tylko w S4 B6/7

Ale jest lipa bo nie bedzie do tej tarczy oslon do oski

Poszukaj lepiej 288mm

skoro do ośki nie ma osłon, to i do Q również nie ma, przerobiłem temat, ostatecznie osłona 288 pod tarczę 300:banan:

MiGsu a jakie masz tam felgi na zime \

czy wejdzie Tobie 16 et42 na 300 tarcze z tyłu, zakładales osłony na 3 czy na 4 sruby\

mam takie felgi 16 et 42

82867719_3_644x461_felgi-aluminiowe-audi-a4-b7-b6-a6-a3-oryginalne-z-super-oponami-felgi-kola-opony.jpg

i chciałbym wiedziec czy wejda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly zestaw mam u siebie od Q i pasuje - 288mm

Od Q do ośki podejdą, w drugą stronę nie da rady, po piasta szersza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foto osłony tył pod 288 do quattro na 3 śruby (bodaj z końcówką Q jak dobrze pamiętam), gdzieś w wątku są też zdjęcia tych na 4 śruby

http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/all-b6-b7-upgrade-hamulcow-a4-19418-post3676247/#post3676247

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te osłony ze zdjęcia są pod ósme tylko maja powiercone otwory pod quattro. Oska nie ma wydrazenia w oslonach i okrągłego kształtu wneki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te osłony ze zdjęcia są pod ósme tylko maja powiercone otwory pod quattro. Oska nie ma wydrazenia w oslonach i okrągłego kształtu wneki.

To co ja wrzuciłem? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te osłony ze zdjęcia są pod ósme tylko maja powiercone otwory pod quattro. Oska nie ma wydrazenia w oslonach i okrągłego kształtu wneki.

te co od Ciebie mam to pasują do ośki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś konsekwencje w późniejszym czasie z powodu założenia osłony 288 mm do tarczy 300 mm z tyłu w B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to są z ośki.

To ciekawe bo ja je mam w quattro. Napisz czym się więc powinny charakteryzować te do Q?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja wiecej przetloczen

Strone wstecz jest opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z dopasowaniem to nie wiem, nie zakładałem. Miałem natomiast na stanie te od quattro i mam teraz nowki od ośki. Oska ma cztery otwory do przykręcania a quattro na trzy.

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ----------

image.jpg

Ta jest od quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to ta sama osłona tylko zdjęcie od innej strony :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...