Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, bede sprzedawal oddzielnie przod i tyl. Jutro postaram sie wrzucic wieczorem fotki tego i sprawdzic dokladnie grubosc tarcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bede sprzedawal oddzielnie przod i tyl. Jutro postaram sie wrzucic wieczorem fotki tego i sprawdzic dokladnie grubosc tarcz.

moze byc bez tarcz i klockow o ile jest to w ogole mozliwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy specjaliści

Mam szybie pytanie: jakie są zalety przewodów hamulcowych w oplocie metalowym?

Z tego co wyczytałem to oplot metalowy zapobiega rozszerzaniu się przewodu (gumowego) w trakcie hamowania i całe ciśnienie wytworzone przez pompę idzie na tłoczki a nie w rozdymanie przewodu.

Czy są jeszcze jakieś inne zalety przewodów w oplocie? A może mają też jakieś wady?

JaroD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulce sa lepiej wyczuwalne, dzialamy mniejsza sila na dzwignie hamulca, ryzyko pekniecia rowne zeru. Wada to cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamulce sa lepiej wyczuwalne, dzialamy mniejsza sila na dzwignie hamulca, ryzyko pekniecia rowne zeru. Wada to cena.

nie ma takiej tragedii w warszawie w DPRS-ie dorobili mi komplet za 280pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos ma jakis ukladzik to bedzie taniutko. Kpl na auto to wydatek ok 400-500zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz do Kolegi powyzej, moze Ci zalatwi. Wiem ze SID ma przewody. Wal do niego. Na allegro jest obecny pod nickiem EWANDY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobcie jakis grupowy zakup ,pixi bedzie dorabial tam gdzie ja,adamoo tez cos wspominal ze chce dorobic, moze by z nim zagadac jak bedzie dorabial to moze hurtem poleci,chyba ze jest gdzie kupic taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kokos, 280PLN placiles za przod, czy przod + tyl ?

Zapytajcie tez SID'a w jakiej cenie ma przewody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kokos, 280PLN placiles za przod, czy przod + tyl ?

Zapytajcie tez SID'a w jakiej cenie ma przewody...

komplet (P+T),dorobienie mniej niz godzina czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam , http://dprs.pl/ u nich robilem

[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 22:43_________________________________________________trzeba tylko miec stare na wzor,ale w razie czego ja specjalnie zostawilem sobie stary komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... to moze jakis zakup grupowy. a czy przewody różnią się w zalezności od rodzaju zacisków??

np,z 288 na 320 na pewno sa takie same,zreszta chyba jak ktos zmienial zaciski to wie czy zmienial przewody[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 23:13_________________________________________________na pewno nie dorobia przewodow z zadnego opisu,rysynku czy na `oko`,musza miec wzor w reku bu juz pare razy byly problemy z klientami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przewodów nigdy nie wymieniałem więc wynika z tego że 288/320/345 z przdu są takie same i 245/255/288 z tyłu również.

W razie czego masz takie przewody żeby pożyczyć na wzór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe przewody kupujesz za jakies grosze :cool1:

no ale czy te przewody się wykorzystuje do produkcji tamtych czy mają służyc tylko jako wzór? Bo po co kupować nowe przewody jeśli mają mi potem leżeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...