Opublikowano 8 Kwietnia 201016 l Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 20:41_________________________________________________w a6 były tarcze z tyłu 302x12mm niewentylowane były też wentylowane, ale zacisk jest elektrohydrauliczny
Opublikowano 8 Kwietnia 201016 l wentylowane były 330[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 20:51_________________________________________________racja zacisk elektrohydrauliczny. o tym zapomniałem
Opublikowano 8 Kwietnia 201016 l wentylowane były 330[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 20:51_________________________________________________racja zacisk elektrohydrauliczny. o tym zapomniałem fakt masz całkowita rację :hi: :hi: popier....o mi sie z S4
Opublikowano 8 Kwietnia 201016 l żartowałem, niestety nie wiem co to jest przywlekli i wrzuciłem na pólkę, wczoraj zacząłem mysleś o nich jak rozwinęła sie rozmowa na temat 300mm dzisiaj poszperałem i jest !!! tarcza jest ori ale nie ma oznaczeń, rozbiore cholerstwo i będę próbował przypasować do jakiegoś B6 na tył w poniedziałek wrzuce foty na forum, wcześniej nie dam rady, bo mam wszystko przywalone szmelcem Ja je przypasujesz do B6 i beda pasic to je zchecia przytule do swojej B6
Opublikowano 8 Kwietnia 201016 l Jak 300 to raczej tylko S4 B6/B7 jak pisze siemian. Jako ze ja mam najwieksze hamulce na przodzie dzierze palme pierszenstwa w zakupie 300 mm od dev'a Hamulce na przod te moje pasuja do B6/B7 w sumie bez problemow ( tzn nie wieksze niz u mnie - wiecej zwrotnicy do zeszlifowania i tyle). Wrzuce w wolnej chwili po niedzieli jakies foty z montazu zeby bylo wiadomo o co kaman i jakie przeszkody. A do Sida walic jak w dym o te hamulce. Zestawik kompletny i wdg mnie rozsadny cenowo.
Opublikowano 11 Kwietnia 201016 l spokojnie Koledzy, jeszcze nie wiem na 100% od czego jest to dziadostwo moze sie okazac ze to kompletna lipa nie nadajaca sie do B6/B7[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 07:44 _________________________________________________http://www.allegro.pl/item970563349_zacisk_audi_a4_b7_3_0_tdi_quattro_prawy_tyl_2006.html http://www.allegro.pl/item970565005_zacisk_audi_a4_b7_3_0_tdi_quattro_lewy_tyl_2006.html to nie moje, znalazłem na alledrogo
Opublikowano 11 Kwietnia 201016 l które? Te z linku co podesłałeś?? To są 288, czyli takie jak ja mam
Opublikowano 12 Kwietnia 201016 l tak to wyglada, ale niestety 286mm (Skoda RS) : wygrzebałem jeszcze zaciski na255mm:
Opublikowano 12 Kwietnia 201016 l i niewentylowane... [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 21:38_________________________________________________zaciski są takie same w 255 i 245. Tylko jarzma się różnią
Opublikowano 12 Kwietnia 201016 l mam też 330 vent, ale z A6 do A4 psu w d...[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 21:40_________________________________________________ i niewentylowane... [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 21:38_________________________________________________zaciski są takie same w 255 i 245. Tylko jarzma się różnią klocki tez te same....
Opublikowano 12 Kwietnia 201016 l że klocki te same też wiem. Różnica w hamowaniu pewnie nieznaczna...
Opublikowano 12 Kwietnia 201016 l http://www.allegro.pl/item970563349_zacisk_audi_a4_b7_3_0_tdi_quattro_prawy_tyl_2006.html[/url] http://www.allegro.pl/item970565005_zacisk_audi_a4_b7_3_0_tdi_quattro_lewy_tyl_2006.html to nie moje, znalazłem na alledrogo hehe , nieaktualne, ten komplet leży już u mnie w garażu. zaciski poszły za 550 z tarczami i klockami w stanie prawie nowym cena powiedzmy - "do przyjęcia - ale żaden hit", ból w tym że tył już mi się praktycznie skończył - przód już świeci od 2,5kkm, czas mnie gonił. już mam przód 320 i tył 288, teraz tylko montaż, może w weekend będzie czas
Opublikowano 12 Kwietnia 201016 l a ktos robil podmianke jarzma z 245 na 255? bo nie wiem czy jest w ogole sens i czy da sie odczuc roznice
Opublikowano 13 Kwietnia 201016 l myśle że nie będzie dużej róznicy. To ma sens jeśli masz do wymiany tarcze. Jarzma można wyrwać za 200zł, czyli nie za jakąś wielką kase
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto