Opublikowano 21 Października 201312 l http://s9.postimg.org/njd9ojdkb/20131015_172302.jpgBlaszka S4 - 200 zł Zrobione w półmat czy mat ? Ja to nie wiem czemu te blaszki takie drogie , ale bym chciał mieć . blaszki są w pólmacie, ori z ASO, gówno za które nie dałbym 50zł ale dla lansu +10
Opublikowano 21 Października 201312 l panowie jeśli chodzi o przód 320MM czy 345MM,trzeaba smarować prowadniki zacisku?,chodzi mi o te gumki w których pracują prowadniki
Opublikowano 21 Października 201312 l Nie prowadniki a trzpienie. Smaruje sie syntetycznym smarem Ate
Opublikowano 21 Października 201312 l http://s9.postimg.org/njd9ojdkb/20131015_172302.jpgBlaszka S4 - 200 zł Zrobione w półmat czy mat ? Ja to nie wiem czemu te blaszki takie drogie , ale bym chciał mieć . blaszki są w pólmacie, ori z ASO, gówno za które nie dałbym 50zł Kurcze nie dopisałem, pytałem się o zaciski
Opublikowano 21 Października 201312 l Nie prowadniki a trzpienie.Smaruje sie syntetycznym smarem Ate podziękował
Opublikowano 23 Października 201312 l takie szybkie pytanie czy podejdzie pod 320 mm? Nr seryjny 4a0601025p 7J et 45 ( mam mam dystanse 5 i 10 mm) tylko czy na wielkosc beda pasowały? ---------- Post dopisany 23-10-2013 at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 16:16 ---------- Sam sobie odpowiem:) pasuja
Opublikowano 23 Października 201312 l Czy ktoś ma wiedzę jak odróżnić zacisk pod 321mm od zacisku pod 345/347mm ? Są jakieś symbole wygrawerowane na samym zacisku czy też różnica jest np. w jarzmie?
Opublikowano 23 Października 201312 l Czy ktoś ma wiedzę jak odróżnić zacisk pod 321mm od zacisku pod 345/347mm ? Są jakieś symbole wygrawerowane na samym zacisku czy też różnica jest np. w jarzmie? w jarzmie
Opublikowano 23 Października 201312 l jeszcze ja mam pytanie z serii "już było" czy klocki na tył 288mm i 300mm są takie same?
Opublikowano 23 Października 201312 l było już na 320 jest 973 i 974 na 345 jest 981 i 982 Ok faktycznie mam już. 981/982 tego mi trzeba
Opublikowano 23 Października 201312 l pokaz zdjecie z góry zacisku Arturoo, zaciski 320 a 345 delikatnie sie róznią klocek tez ma minimalnie inne kształty ale pasują zamiennie
Opublikowano 23 Października 201312 l A powiedzcie czy hamulce z volva xc90 to jest to samo ? Bo ostatnio u kolegi wymienialismy amorku z przodu inzaciski na pozor wygladaja tak samo tylko maja oznaczebia wolvo a nie audi Sent from my телефон
Opublikowano 23 Października 201312 l o klockach wiem ,że podchodzą zamiennie....zaciski kiedyś przeglądałem i wydawało mi się ,że są tylko różnice w jarzmach
Opublikowano 23 Października 201312 l Marcino, zaciski sa podobne, klocki rówieniez ale to nie to samo bedzie pasowac ale musi byc taka sama średnica tarczy
Opublikowano 23 Października 201312 l to sa eS-owe zaciski, z A6 C6 sa bardziej odstające od strony koła, taki banan trochę
Opublikowano 23 Października 201312 l Marcino, zaciski sa podobne, klocki rówieniez ale to nie to samobedzie pasowac ale musi byc taka sama średnica tarczy Pytam po prostu z czystej ciekawosci bo wydawaly sie identyczne Ale dzieki za info Sent from my телефон
Opublikowano 23 Października 201312 l pokaz zdjecie z góry zacisku http://i5.photobucket.com/albums/y165/eMotion_autowerks/B6%20S4%20LH%20Caliper/IMG_1073.jpg gdzie jarzma do tego ? ktos to regenerował ?
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto