Opublikowano 28 Maja 201412 l Zaciski z S4 B8 Zaciski hamulcowe audi S4 B8 S5 345mm 2011r (4268110054) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Zaciski z Leona Cupry: Zaciski 345mm golf GTI R20 Leon FR cupra Kpl.5x112 (4268078633) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Opublikowano 28 Maja 201412 l tomaszek, czy odpowietrzniki zaciskow przednich wszedzie byly mniejwiecej takie same? tzn czy beda zamienne, chodzi w sumei o b5 288x15 / 280x22 / 288x25, gwint byl ten sam ale czy na dlugosc kazdy bedzie stykał?
Opublikowano 28 Maja 201412 l Zaciski z S4 B8Zaciski hamulcowe audi S4 B8 S5 345mm 2011r (4268110054) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Zaciski z Leona Cupry: Zaciski 345mm golf GTI R20 Leon FR cupra Kpl.5x112 (4268078633) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. chyba na głowę upadłeś ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- tomaszek, czy odpowietrzniki zaciskow przednich wszedzie byly mniejwiecej takie same? tzn czy beda zamienne, chodzi w sumei o b5 288x15 / 280x22 / 288x25, gwint byl ten sam ale czy na dlugosc kazdy bedzie stykał? jest kilka rodzai, maja dłuzsze gwiny inne wewnetrzne stozki ale wszystkie te same gwinty M10X1 i wszystkie pasuja zamiennie
Opublikowano 28 Maja 201412 l i tylko tyle mi trzeba bylo wiedziec a to ze byly deko inne to wiem bo numery w etce maja inne ale chodzi o to zeby do zaciskow 288x25 zalozyc odpowietrzniki z tych mniejszych
Opublikowano 28 Maja 201412 l wyglada na 288 ale zdjecia z d....y :grin::grin::grin: Jutro cyknę cos lepszego aparat mi gdzies wcięło telefon tez antyk a tablet robi zdjęcia właśnie z d*py
Opublikowano 28 Maja 201412 l wyglada na 288 ale zdjecia z d....y Dev Ty widze ze prawie jak Kaszpirowski jestes ja tu tylko plamę widze:decayed:
Opublikowano 30 Maja 201412 l dzisiejszy mały upgrejdzik było 312/25mm : jest 345/30 mm cos tam jeszcze "chroboce" ale jutro dopieszcze temacik
Opublikowano 30 Maja 201412 l pewnie odwaznik felgi napierdziela o zacisk:P ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ---------- aa to twoj tiguan pewno?
Opublikowano 30 Maja 201412 l a nie mozna palucha wsadzic pomiedzy felge a zacisk a fela ma 17" te B8-kowe zaciski sa bardzo zwarte, zacisk 320mm z powodzeniem wchodzi pod ori stalówke 16" z ET 42 chciałem wrzucic 4 tłoczkowe Brembo ale ta felga miała ET42 i d...pa, obcierało fest
Opublikowano 30 Maja 201412 l przy ET42 (lato) jest d...a a przy 37 (zima) jest ok gosc nie chciał kombinacji i wrzucilismy z B8 S4
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto