Opublikowano 17 Marca 201511 l Nie smieje sie z Ciebie, nie ma powodu ale uważam ze powinienes dac nowe tarcze do nowych klockow. tarcze 288mm Ferodo sa w dobrej cenie wiec warto je zapodac. sam bedziesz to zakladał ?
Opublikowano 17 Marca 201511 l Ja zalozylem juz 320 mm a na tyl bede szukal z czasem... A czemu pytasz czy sam bede zakladal?
Opublikowano 17 Marca 201511 l Pytałem Tajfuna Seniu co zrobiłeś z piastami przed zamontowaniem tarcz ?
Opublikowano 17 Marca 201511 l Nie mam nikogo zaufanego w okolicy i zbieram know-how aby samemu to zrobić, brat się zaoferował do pomocy on coś tam grzebie przy swoim nieraz, ja inżynier więc podejście mam ale z doświadczeniem kiepsko bo kupę czasu na służbówkach serwisowanych w ASO. Traktuję to jako relaks i odstresowanie
Opublikowano 17 Marca 201511 l Dobra, kupiłem jakieś jarzma i zaciski 255 tył a4 b6/7 Teraz jakie tarcze i klocki do tego od Dzika ? Edytowane 26 Marca 201511 l przez POWER-KRIS
Opublikowano 17 Marca 201511 l Mało prawdopodobne aby były dobrze wyczyszczone. Czasami szlifierka mam kłopot.
Opublikowano 17 Marca 201511 l Dev ale jakiś symbol tarcz 255 bo Dzikowi głupoty pisze i nawet nie wiem czy to szerokość 10 czy 12. Bo skoro 245 to 10 to w te same zaciski wejdą 255 12mm? Chociaż pewnie Dzik wie co mi trzeba. [emoji12]
Opublikowano 17 Marca 201511 l He he ja na razie męczę zaciski czymś takim ale widzę że do piast nie ma co z tym podchodzić o wiele większa moc będzie potrzebna
Opublikowano 17 Marca 201511 l Tym to mozesz sobie zęby wyczyscic Dev ale jakiś symbol tarcz 255 bo Dzikowi głupoty pisze i nawet nie wiem czy to szerokość 10 czy 12. Bo skoro 245 to 10 to w te same zaciski wejdą 255 12mm? Chociaż pewnie Dzik wie co mi trzeba. [emoji12] Tarcza DDF1425Klocek FDB1083 Edytowane 17 Marca 201511 l przez Dev
Opublikowano 17 Marca 201511 l Nigdy byś ni zgadł jakie jest faktyczne przeznaczenie tego sprzętu ze zdjęcia ale kosmetykę zacisków również robi fajnie
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto